prečo, diskusie sú v určitom zmysle obohacujúce...aspoň vieme, akí ľudia žijú navôkol...
11.08.2014 - 11:02:53
00
Ty si dnes niejako militantne naladený chlope...


co sa tohto tyka tak ma niektori bezohladni vodici dokazu neskutocne nastvat (a to som poslednych par rokov povahovo pekne skludnel), velakrat som sa uhol kamionu v kopci aj tak ze som vybehol na parkovisko ked ma nemal ako predbehnut a nemam s tym vobec problem ked vidim ze sa za mnou vlecie, ale neznasam ked sa niekto sialene ponahla, predbieha ma v meste ked ide oproti auto (aj ked idem 40+ km/h) a aj tak ho na prvom semafore dobehnem, vrchol je ked ma natesno obieha autoskola, kde by mal ten instruktor ucit ludi, ako sa maju na ceste spravat :( ....jazdim tak serioznejsie len druhu sezonu, ale zazil som toho na ceste uz pozehnane, niekedy nas soferi na tej ceste uplne ignoruju
11.08.2014 - 11:25:16
01
pravda. samozrejme chapem aj zhrozenie par ludi nad pouzitym slovnikom, ale aspon je vidiet ake maju klapky na ociach a nevedia sa ani trosku vzit do koze ineho. a tie tvrdenia typu "ze ved ju nezrazil tak neviem co riesi", tak to je top. a netvrdil by som ze minimalne polovica takychto diskuterov "lizne" cyklistu spatnym zrkadlom ked ho obiehaju.
11.08.2014 - 11:25:56
02
Tak ja včera nehoda v priamom prenose. Popoludni sme boli s polovičkou len tak pretočiť nohy , oproti auto a z vedlajšej dvaja chalani . Pre atobusovu zastavku a kriky nemohli na hlavnej nič vidieť , aj tak sa ale evidentne nesnažili zastaviť. Kričim na nich nech stoja ,že ide auto. Jeden ma vnimal a zastavil ten druhy nie. Chlapec trafil prednym kolesom , ktore mu zlomilo uplne napolovicu, predny blatnik. Rana ako z dela. Okamžite stojime a sme pri ňom . Manželku som v živote nevidel tak rychlo sa vypnuť z spd éčiek. Chalan sedi na zemi tvár a postupne aj tričko , nohy zaliate krvou, evidentne v šoku trasie s nim a oči mu vyvracia stlpkom, našťastie ostava pri vedomí. Zastavujeme okoloiduce auta či nemaju vodu aby sme vedeli odkial vlastne krvaca. Možno 4 auto zastaví vodu nemaju vraj si mame isť pytať vedľa do domu. Manželka beži do domu to už vychadzajú a z domov okolo , konečne čista voda a nejeke uteraky. Po umyti to vôbec nie je pekny pohľad. Chlapec ma takmer odtrhnutu vrchnu peru , tržnu ranu nod okom, vybite zuby. Policajti do 10 minut sanitka sanitka asi za 15. Chalan sa zatial držal a do 25 minut bolo po všetom. Na zemi zostala len kaluž krvi a zdemolovany bicykel. Clapci mali 16 rokov , jazdili sice v obci ale bez prilby. Ak by šli o sekundu skôr naraz je priamo spredu ... Nikomu neprajem tento zažitok , ludske telo je veľmi krehke a v sekunde môžte prisť o veľa alebo o všetko. Odteraz ešte väčšia ostražitosť pri každej križovatke, pri každom odbočovani. Dufam chalan bude v poriadku.
11.08.2014 - 12:02:35
05
na tupky som nic neposielal ......jedinu odpoved som dostal od hovorkyne evanjelickych biskupov: a aj to s hrozenim,co za farara toto moze spravit....
11.08.2014 - 13:09:42
00
A len taka vec.. .nemohla sa pomylit? Aj ked je pravda, ze to nebola fabia, ktoru ma kazdy druhy a tiez predpokladam, ze SPZ si odpisala hned nie az pred kostolom. Dovod na vymyslanie a este na priamy utok, keby o tom nebola o tom presvedcena, urcite nebol. A co ta druha baba?Treba aj jej vyjadrenie :)
11.08.2014 - 13:58:04
00
aka druha baba?...stale ide iba o jednu a to Lubicu, ktorej status sa z jej FB dostal az na 1 z najcitanejsich slovenskych web stranok :)
11.08.2014 - 14:23:02
00
mi1986so - takze to bol asi niekto iny :)

Kopírujem jeden komentár k tomu:

Ondrej Str
Mne podobnú vec urobil farár z Lučivnej minulý rok, tiež na Passate čiiistonovom, stihol som mu iba drbnúť po kapote, potom rýchlo pridal , zabočil von z dediny a zdrhal, išiel som za ním, ale už som ho nenašiel, škoda, dostal by riadnu nakladačku prasačia hlava po.ebaná. Na druhý deň som sa potom dozvedel, že chodí do Svitu do *****. Zasratá celá cirkev sk.rvená. Po cigánoch sú v rebríčku na 2. mieste najväčších darmožráčov a okrádačov nášho ( a nielen nášho) štátu, možno ich aj predbehli. Treba nosiť so sebou na tréning teleskop ( teleskopický kovový obušok ) a slzák, nosím to so sebou každý tréning.

S tým rebríčkom sa tiež stotožňujem, len by som ho vymenil. Celá cirkev je .....
11.08.2014 - 14:27:41
01
lol ta svatoziara :D :angel:

Prílohy:

farar-cyklistka-Peter-Pitoniak.jpg
farar-cyklistka-Peter-Pitoniak.jpg 177.92 KiB thumb_up0thumb_down

11.08.2014 - 14:43:48
00
inak stacila len taka jednoduchea vec ospravedlnit sa a nemusela zovriet v zilach krv x tisic ludom na slovensku.
11.08.2014 - 14:50:09
00
Mas pocit, ze taky clovek je schopny sebareflexie a je schopny sa ospravedlnit? Ved je to magor, ktory bez dovodu, vedome, cielene a viacnasobne ohrozil slabsieho ucastnika premavky. Len nech to vrie, aspon si bude davat nabuduce ten zmrd velmi velky pozor, lebo uz nie je anonymny.
11.08.2014 - 14:55:05
00
a to je kňaz, ktorému sa spovedáš zo svojich hriechov....a on si klame, akoby sa nechumelilo...
11.08.2014 - 14:58:58
00
Tak niekedy zdanie a vyzor klame, ale v tomto pripade uz ta bravcova hlava s pedo ockami hovori za vsetko...
11.08.2014 - 15:06:55
02
precital som par komentarov a grcam... ludia su slepi ( *****!!! ) co na to povedat... najlepsie je ,ze im vadi ako sa vyjadruje, nadava, je neslusna a sami ju nazyvaju neinteligentnou, slepicou, ***** a co ja viem cim... ja picujem jak vrana po kazde ked som na bicykli a to jazdim normalne nie jak debil kade tade ale pre auta je cyklista ako suchy list na ceste (cest vynimkam - takym sa aj uklonim ked ma obehnu normalne a nelizu par mm. ,ze ma odfuknu do pola)... to ze nadavam hned znamena ze som idiot, malomocny chudak, neinteligentny sedlak ? :D dobre vediet... kupim si malu paintballku na chrbat a budem ich strielat syntetickymi farbami hajzlov.


Naposledy upravil piscota dňa 11.08.2014 - 15:13:39, celkovo upravené 1 krát.

11.08.2014 - 15:12:02
02
v pachovi to bolo? : "zarezat a vyskvarit!!!" :D
11.08.2014 - 15:13:25
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up