Možno to v chladnom ročnom období nerobí.
Ja si najmä predstaviť, že by dostala vodičák u nás. Myslím, že policajtom&spol by odstrelilo dekel, keby sa čo len obšuchla okolo autoškoly. Podľa našej mentality by mala byť zalezená niekde v paneláku na 5. poschodí a pozerať farmu a nechodiť na verejnosť, aby ju náhodou niekto nevidela nemusel sa na ňu ani len pozerať... Vo firme v Belgicku, s ktorou spolupracujem, robí technickú podporu kvadruplegik. Ešte som ho nestretol (dlho som ani netušil, že je postihnutý), ale reakčnú dobu na mailoch má v minútach, radosť s ním spolupracovať.
05.10.2024 - 11:40:41
02
Keby bola taká radosť spolupracovať so všetkými Belgicanmi (pokiaľ je Belgican) 😀

Čo všetko musí tá žena vedieť urobiť s nohami...
05.10.2024 - 11:56:40
00
Jedno je iste - rozhodne by nezvladla vyhybaci manever typu losi test tak ako zdravy clovek s dvoma rukami. Za mna by takyto clovek nemal riadit bezne neupravene vozidlo s manualnou prevodovkou. Otazkou je, ci je vobec mozne vozidlo upravit tak, aby takyto clovek nepredstavoval zvysene riziko pre ostatnych ucastnikov premavky kvoli obmedzenym schopnostiam ovladat vozidlo.
05.10.2024 - 18:56:35
01
To samošoférivacie auto by bolo super presne na takéto prípady 🙂
05.10.2024 - 19:09:56
00
Jezus , ona tam má automat.
Losí test - pri jazdení po meste medzi 30-50 km/h nič také nehrozí. Ale inak áno, veľmi jej to síce prajem, ale tiež si myslím, že je to na hrane rizika.
05.10.2024 - 19:35:59
00
Takze podla Teba ked jej vbehne pred auto dieta spoza auta v meste pri 50 km/h, tak zvladne vyhybaci manever rovnako bezpecne ako clovek s dvoma rukami na volante?
05.10.2024 - 20:36:12
01
Ani 2 ruky nie su zarukou zvladnutia manevru. Kludne si tymi 2 rukami zakryje oci a bude vrieskat.
05.10.2024 - 20:37:58
01
Zase raz "argument"... Podla Tvojej "logiky" potom nikto nesmie soferovat.
05.10.2024 - 20:57:56
00
A tvoja logika je aka? Viac ruk, viac adidas?
No rozhodne by som viacerym co stretavam na ceste vodicak do ruky v zivote nedal. Ani keby mali 3 ruky.
05.10.2024 - 21:05:04
00
Jezus napísal:
Takze podla Teba ked jej vbehne pred auto dieta spoza auta v meste pri 50 km/h, tak zvladne vyhybaci manever rovnako bezpecne ako clovek s dvoma rukami na volante?


Nemáme dáta, ale predpokladám, že pri pomalej rýchlosti skôr dupneš na brzdu ako by si sa veľkým oblúkom vyhýbal. A to zrejme aj ona - a viditeľne ten volant ovláda, vyhýbací manéver v nízkej rýchlosti by možno zvládla. Ale ako som napísal, aj ja to považujem za riskantné ovládanie auta a ako tak to pripúšťam hádam iba ak slečna jazdí pomaly.
Ale keby som mal nechodiť po ulici, pretože ma môže zraziť bezruká slečna, tak to by som nechodil vôbec, pretože ma denne môžu zraziť šoféri, pozerajúci do mobilu, idúci sedemdesiatkou či zapaľujúci si cigaretu. Mám to ako s medveďmi - bojím sa ich, ale štatistika nepustí, z lesa ma nevyženú :-)
05.10.2024 - 21:12:37
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up