Je to žiaľ smutné. Ale smutnejší je prístup diskutujúcich pod príspevkom, či pod podobnými príspevkami
1) väčšina ľutuje šoféra + pridáva sťažnosť, že keby tam nebol strom, tak môže žiť a treba vyrezať všetky stromy popri cestách
2) tá istá väčšina, keď havaroval nejaký 19 ročný chalan na BMW e36 316i, tak to bol arogantný h*jzel, ktorý si nič iné nezaslúži a také výkonné autá by mali mladým šoférom zakázať, lebo určite nezvládol riadenie. Ono je to v princípe jedno, či by havaroval na 30 ročnom BMW, či Audi, vždy by bol blbec. Proste stačí havarovať vo vhodnom aute a ste chudáčik.
26.02.2023 - 19:19:49
00
Po nočnom snežení na severnom Slovensku som dnes na západnej D1 stretával mnoho áut s EČV juhozapadnych okresov, ktoré na streche mali samozrejme sneh, ktorý sa počas jazdy topil a pri diaľničnej rýchlosti sa uvoľnil a lietal vzduchom v podobe hrud menšieho a väčšieho rozmeru. Mal som šťastie, že na moje auto neletel nejaký väčší kus, ale zopár drobnejsich som schytal, a to letelo z auta 100m predo mnou.
Qua, to je tak ťažké stráviť o dve minúty viac pri zametani auta? Nech mi nikto nevravi, že ma veľké auto, na ktorom nedociahne na strechu. Treba si nájsť spôsob, nie dôvod. By som za toto dával pokutu 800 eur ako maximálnu pokutu pri prekročení rýchlosti.
26.02.2023 - 20:01:42
17
misoR napísal:
Po nočnom snežení na severnom Slovensku som dnes na západnej D1 stretával mnoho áut s EČV juhozapadnych okresov, ktoré na streche mali samozrejme sneh,


To nie je problém iba šoférov z juhozápadných orkesov, ale všeobecne. Keď idem po nočnom snežení ráno po R1 do Banskej Bystrice, tak také kusy snehu tam často lietajú zo striech áut, ktoré idú do roboty zo Zvolena a iste sa to deje aj v iných regiónoch. Nie je to hlúposť šoférov z juhozápadných okresov, je to hlúposť mnohých slovenských šoférov ako takých.
26.02.2023 - 20:24:28
27
Dalsi blbec. :D Asi fakt cas osadit stlpiky, lebo ludia su schopni ist aj tam, kam ani nevidia.

https://bratislavaden.sk/vodic-nepoznal-mesto-chcel-si-cestu-skratit-po-schodoch-auto-sa-na-nich-zaseklo/
01.03.2023 - 20:20:54
11
to majú z tých filmov alebo GTAčka :D
02.03.2023 - 09:14:49
00
Aj tak mi to rozum neberie. Asi podľahol SUV ilúzii, ale ten myšlienkový pochod “aaa, schody-a veď čo, skúsme” ide mimo môjho pochopenia.
02.03.2023 - 09:28:53
00
Ja tomu rozumiem. Stratíš sa v meste. Navigácia ťa dovedie do bodu kde už so svojimi šoférskymi schopnosťami nie je rovnaká cesta späť. A mozog povolí to čo si si ešte pred chvíľou nevedel ani predstaviť. :)
Raz som sa zakliesnil s Microu, podotýkam s MICROU v jednej uličke v Štiavnici. Kúsok odo mňa bola hlavná v poho cesta do cieľa ale navigácia našla rýchlejšiu cestu. Dojazd do ciela sa o 20 minút predĺžil a ja som do steny vyťukával priestor pre spätné zrkadielka. :)
02.03.2023 - 10:41:05
01
netreba sa 100% spoliehat na navigaciu, obcas si aj vsimat znacky a tak :)
02.03.2023 - 10:50:44
00
Ako som nedávno videl video ako ide pánko dolu kopcom rozbitou lesnou cestou. Všetko by bolo OK, keby to auto nebolo Porsche 911 a nešiel na 3 kolesá a nedrel podvozok :lol:
02.03.2023 - 11:04:19
01
lto napísal:
netreba sa 100% spoliehat na navigaciu, obcas si aj vsimat znacky a tak :)

Chcel som len pobavit, nie mudrovať. :)
02.03.2023 - 11:10:09
02
Ok, ja som chcel k tomu co tam chcel po schodoch, nie tebe , sorry :D Musis aj viac smajlikov, smajlici su ako zelenina :lol:
02.03.2023 - 11:13:19
01
Jezus napísal:
Dalsi blbec. :D Asi fakt cas osadit stlpiky, lebo ludia su schopni ist aj tam, kam ani nevidia.

https://bratislavaden.sk/vodic-nepoznal-mesto-chcel-si-cestu-skratit-po-schodoch-auto-sa-na-nich-zaseklo/

A to tými schodmi ešte začiatkom tohto roka jeden zletel až dole. Auto tam nechal a ušiel. Musel mať pekne nakúpené.
02.03.2023 - 11:14:00
01
Takto sa nasleduje navigácia
https://www.noviny.sk/krimi/164127-navigacia-poslala-kamion-na-lesnu-cestu-museli-ho-vytiahnut
02.03.2023 - 11:14:18
00
Turbi napísal:
Raz som sa zakliesnil s Microu, podotýkam s MICROU v jednej uličke v Štiavnici. Kúsok odo mňa bola hlavná v poho cesta do cieľa ale navigácia našla rýchlejšiu cestu. Dojazd do ciela sa o 20 minút predĺžil a ja som do steny vyťukával priestor pre spätné zrkadielka. :)


O tomto by som, vedel písať romány. Navigácie Google Maps a Sygic v Štiavnici navádzajú návštevníkov do nepriechodných úzkych uličiek, do zákazov vjazdu a aj do slepej uličky, ukončenej schodami. Na ulici, kde bývam, to s nešťastníkmi riešime niekoľkokrát do roka, najmä cez sezónu a to aj napriek tomu, že tu máme zákaz vjazdu, ktorý však sledujúc navigáciu ignorujú. Naposledy tu cúvali nejakí Maďari z úzkej strmej slepej uličky v zákaze vjazdu v polmetrovom snehu, doviedol ich tam ako zvyčajne Sygic. Hádam hodinu sa tam mordovali, vnútri mali bábätko ...
Už niekoľko rokov to reportujeme do Google aj do Sygicu, ale márne.
02.03.2023 - 11:15:12
01
Mňa tak doviedol pred 17timi rokmi Garmin. :) To len aby sme nekrivdili niektorym spoločnostiam. :) Ale uz som v Stiavnici ako doma tak ma nedostanu. :)
02.03.2023 - 11:19:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up