Práve úsek Stupava - Lamač mi príde ako úplne bezproblémový - je tam luxusne široká krajnica. Lozorno - Stupava je podľa mňa oveľa nepríjemnejší - úzke pruhy a krajnica žiadna.
18.02.2013 - 17:47:54
00
O sirku ani tak nejde, no vela majitelov motorovych vozidiel si tam mysli, ze su na dialnici.
18.02.2013 - 18:48:31
00
tak dnesny prejazd bratislavou na cestaku....od Logistickeho centra na seneckej ceste cez bajkalsku do petrzalskeho sidla tatrabanky bol celkom pohodovy...ani jedno zatrubenie....ale chudak cestacik...tie jamyyy :tmi: par krat som musel skakat...a teda na cestaku to je docela zaujimave :D ale nahorsie su asi kolajnice co idu sikmo cez cestu :( takmer som sa skydal este ze vodic za mnou mal pochopenie a drzal si odstup.. :) za dnesny den maju u mna vodici v BA plus :y:
18.02.2013 - 19:12:37
00
preco si nicis cestak ked mas full :)

tomas11 - lozorno -stupava mas pravdu, tam je to hrozne, ale podla mna aj stupava-lamac je neprijemna v tom, ze tam je vela odbociek a pripojok. opacnym smerom z Lamacu je to lepsie
19.02.2013 - 19:53:46
00
J... no a v BA od Polianok po Kramare zas po chodniku, ked si z BA vies preco. Konam nezmyselne?
Nuž neviem... Keď sa dá, chcem a môžem, tak jazdím do roboty (a aj z roboty) na bicykli. Pri peknom počasí je to tak 3x týždenne. Trasa: Miletičova - Košická - Mlynské Nivy - nábrežie - Mlynská dolina - Patrónka - areál SAV na Dúbravskej ceste. Zásadne po ceste, na galuskách si po chodníkoch netrúfam. Už asi tri - štyri roky. Ak ma niekto vytrúbi, tak si to s ním na najbližších svetlách (ak ho dostihnem), vysvetlím. Zvyčajne ho požiadam, aby ešte raz zatrúbil a potom skonštatujem, že trúbiť už vie, najvyšší čas aby sa naučil šoférovať. Pokiaľ je to blonďavá sliepka s telefónom pri uchu, tak jej to vysvetlím vulgárnejšie, prípadne jej aj tresknem po streche, okne, zrkadle... Jednej som už aj vytrhol telefón od ucha a odhodil hodne ďaleko. Zároveň som jej vulgárne vysvetlil, že nech zavolá políciu a nech im vysvetlí, že telefonovala za jazdy a skoro zrazila cyklistu... Druhú, keďže som išiel z roboty, som vystriekal vodou z bidonu, aby sa ukľudnila - totiž začala hystericky vrešťať... Škoda, že som nemal v bidone jonťák. Obidve boli naozaj sliepky - nezapli si klimu, ale otvorili okno...
Na blonďavé sliepky som alergický už asi 5-6 rokov. V čase keď rozširovali dialnicu z Bratislavy, pravidelne sa tam jazdilo 40-50 km/hod. Zrazu sme museli spomaliť, a vtom rana zozadu... Blonďavá slepica. Chcel som zaistiť jej telefón, tvrdila mi však, že netelefonovala, ale počítala peniaze v peňaženke. Však sme išli pomaly... Ja som sa nabehal po poisťovni, po oprave, vyše týždňa bez auta a tá sliepka mala firemné auto, všetko za ňu vybavoval nejaký junáčik. No nezaslúžila by si zabiť?
A preto som alergický na telefonujúce slepice za volantom...
20.02.2013 - 22:05:44
00
tak dnesny prejazd bratislavou na cestaku....od Logistickeho centra na seneckej ceste cez bajkalsku do petrzalskeho sidla tatrabanky bol celkom pohodovy...ani jedno zatrubenie....ale chudak cestacik...tie jamyyy :tmi: par krat som musel skakat...a teda na cestaku to je docela zaujimave :D ale nahorsie su asi kolajnice co idu sikmo cez cestu :( takmer som sa skydal este ze vodic za mnou mal pochopenie a drzal si odstup.. :) za dnesny den maju u mna vodici v BA plus :y:


jak sa moze dakto skydat na kolajach :) ved cez ne prejdem tak aby som bol co mozno najkolmejsie (aj ked ani to nie je treba ak clovek nejde vyslovene pozdlzne)... nechapem.. aj tohtorocne trnava-rysy ked sli cez topolcany... stare zapustene kolaje na ceste a prva skupina, dakto to tam hned polozil ...
21.02.2013 - 00:19:44
00
vravis, jak keby si nikdy nesedel na tom cestaku co mas v profile

joko - aj ty si sem raz tusim pisal, ze si raz spadol na tych kolajach pri autobusku. jazdis tadial stale? (ale mozno ze si to nebol ty :P
21.02.2013 - 01:04:51
00
jak sa moze dakto skydat na kolajach :) ved cez ne prejdem tak aby som bol co mozno najkolmejsie (aj ked ani to nie je treba ak clovek nejde vyslovene pozdlzne)... nechapem.. aj tohtorocne trnava-rysy ked sli cez topolcany... stare zapustene kolaje na ceste a prva skupina, dakto to tam hned polozil ...


tie kolaje idu pod dost blbym uhlom...a su do obluka...a sorry ale vo vedlajsom pruhu bolo auto ktore ma predbiehalo za mnou dalsie auto...a v takych pripadoch nebudem kluckovat po ceste...a vravim ze som nespadol...len mi usmyklo predne trochu...ale ustal som to a isiel dalej.. :)

a skus si v bratislave za najvetsej premavky prechadzat cez kolaje idealnym sposobom...ak sa ti to podari a ***** ta ziadne auto tak budes mat docela stastie... :) leb nejde len o samotne kolaje ale aj jamy v ich okoli...a ked to spojis do kopy tak idealna stopa sa hlada dost blbo... :(
21.02.2013 - 18:28:24
00
Včera som hneď v prvej križovatke (dokonca so STOPkou) nedostal prednosť tak, že som už rozmýšľal, ako "najšetrnejšie" padnúť, no našťastie som to ustál a ku koncu výjazdu mi zase neajký trulo otvoril dvere, no takým spôsobom, že som sa tiež už videl na zemi.
Dnes v tej istej križovatke to isté...
21.02.2013 - 19:55:08
00
joko - aj ty si sem raz tusim pisal, ze si raz spadol na tych kolajach pri autobusku. jazdis tadial stale? (ale mozno ze si to nebol ty :P
Asi pred desiatimi rokmi, na Mlynských Nivách, išiel som od Dunajskej a ustlal som si pred plnou zastávkou ľudí pred autobusovou stanicou... Išiel som z roboty do Sociálnej poisťovne s dvomi šanónmi papierov na kontrolu v taške. Keď som prechádzal cez koľaje, ktoré sú tam (boli?) zbytočne - už dlhé roky nepoužívané, tak ma rozkývalo a išiel som k zemi. Žiadne škody, ani na oblečení, ani na bicykli, ani na zdraví, akurát obrovská blamáž. Našťastie nikto z divákov ma nepoznal, alebo aspoň nikto zo známych sa nepriznal k tomu, že ma videl.
21.02.2013 - 20:27:28
00
ja mam presne tu istu skusenost aj ten isty smer aj tu istu blamz bez nasledkov co joko :lol: predok presiel zadok uletel a ked zabral ssedlo ma prestrelilo cez rajdy. ked som pozren na zastavku vsetci sa zrazu pozerali do nebies a hladali neviem co :D
21.02.2013 - 21:04:16
00
Odkedy jazdím na cesťáku, tak sa tomuto úseku na Mlynských Nivách vyhýbam a idem radšej alternatívne po Landererovej, alebo po Záhradníckej do centra. Už na mtb ma tam zopárkrát povozilo, ale vždy som to nejako vybalancoval.
22.02.2013 - 07:18:32
00
JoKo: Kolaje tam stale su. Dost casto cez ne jazdim. Smerom k Bajkalskej je to horsie, smerom do centra lepsie. Zatial s nimi vyhravam bez straty bodu. :lol: (klop klop)

misopetrovic: Idealnu stopu si v takychto usekoch vies najst, ak sa pred takym miestom vysunies az do stredu pruhu a auta tym padom musia pockat, pripadne Ta musia obist v dalsom pruhu.
22.02.2013 - 09:17:09
00
ja mam presne tu istu skusenost aj ten isty smer aj tu istu blamz bez nasledkov co joko :lol: predok presiel zadok uletel a ked zabral ssedlo ma prestrelilo cez rajdy. ked som pozren na zastavku vsetci sa zrazu pozerali do nebies a hladali neviem co :D


Rovnaka skusenost nejakych 10 rokov dozadu, ked som isiel s novym bikom z Wiky... Odvtedy sa tomu miestu vyhybam a ked cakam na zastavke MHD tak len pozorujem tie kolaje a predstavujem si ako by som cez ne presiel bez padu :-) Radsej si to strihnem po Landererovej. S kolajami na Safku, namesti L. Stura ci pri tuenly sa to neda ani porovnat.
22.02.2013 - 09:18:31
00
no mne to spravilo na useku medzi zlatymi pieskami a bajkalskou....nivam sa aj ja vyhybam...celkovo ked sa da tak si vyberam radsej dlhsiu cestu ale bez kolajnic... :) len minule som sa ponahlal a hento je jedina cesta ktorou viem ako sa dostat na bajkalsku z vajnor :D

Jezus..ano ked som v strede pruhu...lenze hentam mezdi zlatymi a bajkalskou su kusok za krizovatkou kde som dochadzal ku krizovatke akurat ked sa uz auta rozbiehali takze sa mi ich nepodarilo predbehnut tak ako by som chcel...a ked som sa konecne pichol medzi dve..tak uz nebolo dost casu ist do stredu pruhu....lebo by som isiel v takom pripade uz subezne s kolajnicami co je cele zle...vravim ustal som to a neplanujem tadial viacej ist :)
22.02.2013 - 09:19:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up