... však si. Teda na zozname. Kto raz ukradne, už mu nikto neverí. Kto sa raz nechal najať za trolla, kľudne sa môže nechať aj druhýkrát. A že by si sa nejako kajal, to som nepostrehol. A to "čestné" priznanie bolo až potom, ako tvoja identita bola odhalená inými členmi fóra. Už si inú možnosť nemal. Stačí ísť dozadu do histórie, všetko je tam. Hlavný problém však je, že ty teraz trolluješ ďalej, aj keď už musíš pod vlastným nickom "baroncek". Však úlohy si treba plniť aj po odhalení.

Ja by som na tvojom mieste zaliezol a hanbil by som sa v kúte. Ty na druhej strane tu šermuješ hore-dole s pojmom "slniečkár", ktorý tak obľubuje aj tvojim "rukovodíteľam" blízky Miloš Zeman.

EDIT: ... ešte som zabudol k tým pravidlám fóra: "Umiestňovanie toho istého príspevku do viacerých kategórii je spamovanie a všetky takéto príspevky budú odstránené a člen dostane ban."

Ale to je to najmenej podstatné. Pre mňa, za mňa ten obrázok môže byť kľudne aj v desiatich témach. To prirovnanie som použil iba na ilustráciu.


Naposledy upravil laco dňa 11.01.2016 - 18:29:34, celkovo upravené 1 krát.

11.01.2016 - 18:12:22
03
Aké ulohy,už prestaň chlastať
11.01.2016 - 18:17:28
00
Tisko sleujem a bavim sa
toto bol dnes zatial tvoj "nejhustejsi" argument
baroncek
Predbehol aj "cestnost" a STBacky zoznam
:-)
11.01.2016 - 18:23:38
00
Teraz v Televíznych novinách dávali ,že v Nemecku už prijali viac ako 500 oznámení v súvislosti so Silvestrovskými prípadmi sexuálneho násilila a priznali,že sa jedná zrejme o migrantov, ktorý došli vlani do Nemecka.Zároveň vyšla najavo pravda ,že podobné prípady sa odohrali aj v Rakúsku a dokonca vo Švédsku už minulý rok v lete na nejakom hudobnom festivale !!! Neviem koľko toho bude Európa potrebovať aby sa zobudila z toho multikultúrneho sna ale tuším veľký prúser :-( ...ľuďom ktorý utekajú pred vojnou treba pomôcť...ale toto je cesta do pekla.Oni sú jednoducho povedané nekompatibilný s našou kultúrou,náboženstvom,spôsobom života...
11.01.2016 - 19:37:36
03
http://zpravy.idnes.cz/sexualni-utoky-ve-svedsku-dc6-/zahranicni.aspx?c=A160111_132325_zahranicni_mlb
11.01.2016 - 19:41:22
00
Tak radsej sem ako do vtipkara
a.disquscdn.com
11.01.2016 - 21:43:03
02
ked istoty prestanu byt istotami. preco ma to neprekvapuje?
http://ekonomika.sme.sk/c/20071479/richter-spochybnil-statne-dochodky-predtym-tvrdil-nieco-ine.html
12.01.2016 - 09:29:08
00
Loz ma kratke nohy - raz to muselo na verejnost.
12.01.2016 - 10:13:35
00
Rozmýšľal som, či dať do vtipkára, alebo sem ... nakoniec som hodil mincou a vyšlo že sem :)

Prílohy:

merkel1.jpg
merkel1.jpg 43.45 KiB thumb_up0thumb_down

12.01.2016 - 19:41:01
01
to je jedno... aj politika je len vtip ,zalezi od momentalneho pohladu ci "zly" alebo "dobry" :lol:
12.01.2016 - 21:21:48
00
Ake typicke kazde otvorenie domaceho problemu je prelepene niecim z vonku.
13.01.2016 - 09:21:18
00
Uplne posledny krat - Kotleba si vedome na kanditatku dal spevaka skupiny Judenmord a Kratky proces, verejne najznamejsieho vyznavaca a propagatora nacizmu v SR. Mal tam dalsieho cloveka sudne trestaneho za cinnost spojenu s nacizmom. Co ho k tomu viedlo? Preco to stale zahovaras?

Dal ich na kandidatku, cize chce aby boli poslancami parlamentu, cize chce aby presadzovali svoje myslienky - poslanci su povinni hlasovat podla svojho vedomia a svedomia. Ak podporujeje Kotlebu podporujete aj jeho kandidatku - sudne trestanych vyznavacov nacizmu v SR.



Zahovaram? Pisal som ze by som ho na kandidatku nedal, uz len z toho dovodu, aby media nemali co pisat(nieco ine by si nasli to vieme).A navyse mi je nesympaticky a nestotoznujem sa s jeho nazormi.
Nedal by som tam na ich mieste ani Mareka Kotlebu.
Beriem to tak ze koli dvom ludom sa snazim nehodnotit zvysnych 140, ved mam moznost kruzkovat a tych dvoch urcite nebudem.

V odkaze nizsie okrem ineho je aj odpoved preco ho Kotleba dal na kandidatku(pre mna nepostacujuca), najlepsie je vsak pozriet si to cele a spravit si vlastny nazor.
V studiu s Kotlebom je este jeden kandidat za LSNS nejaky informatik - dalsi "nacista"?

Ak sa to niekomu nechce pocuvat cele tak sa oplati vypocut cast 6:50, kde je nahravka rozhovoru Matovica Prochadzaku, aneb ukazka zo zakulisia politiky.

https://www.youtube.com/watch?v=0Q0PO1KQpPQ&feature=youtu.be

Inak este k tomu Rogelovi, ak je to verejne najvyznamnejsi vyznavac nacizmu potom zasnem preco sa objavil aj v znamych tv napriklad na jojke v panelaku, ci na markize v ordinacii v ruzovej zahrade.

Ale to najdolezitejsie, stale si my neodpovedal respektive nedal nejaky tip na volby?
Myslim to vazne, bez srandy a ironie, lebo chcem zvolit to najlepsie pre Slovensko.
Este mam cas prehodnotit moje preferencie, problemov tu mame viac nez dost.
13.01.2016 - 10:04:45
00
Argument, že prečo sa teda objavil v ordinácii v ružovej záhrade a paneláku ma z rána fakt že pobavil. :) Aj nácko musí z niečoho žiť a evidentne je ochotný robiť akékoľvek sračky aby mal na tričká.
13.01.2016 - 10:09:03
00
hirwilsZase obhajujes nacistu a zas sem podsuvas Kotlebu. Tebe nevadi ze spevak kapely Juden Mord sa objavil v televizi? Vsetkym pricetnym ludom to vadilo a ozvali sa. Inak aj jeho prva manzelka sa s nim rozviedla kvoli abnormalnemu extremizmu... potetovany nacistickou symbolikou (vratane hakoveho kriza) a s nasilnou minulostou, nahodni obyvatelia nielen BA, ktorych v presile tie jeho zberby poskodili na zdravi by ti o tom vedeli hovorit...

A preco by som ti mal hovorit ze koho volit? To je predsa kazdeho osobna vec - co si nesvojpravny ako ti tvoji milovani cigani co za 5e volia Fica? Len tebe ide ocivide len o podsuvanie Kotlebu a jeho nacisticko ludackej zberby do kazdeho prispevku, aby si im nahnal preferencie...
13.01.2016 - 10:17:36
00
Turbi
Moja otazka mala byt skor byt, ze preco televizie ako Markiza ci JOJ zamestnala verejne najznamejsieho vyznavaca a propagatora nacizmu v SR?
Mala to byt vytka televiziam.


MageZ
Obhajujem?
Tym, ze som napisal, ze by som ho na kandidatku nedal, je mi nesympaticky a ze sa nestotoznujem s jeho nazormi?
To je u teba obhajoba, hej?:)
S televiziou pozri vysvetlenie trubi-mu
Mam pocit ze sa mi snazis podsuvat dokola tie iste veci, ale popri tom necitas co ti pisem.
Poviem si dobre,napisem ti znovu, mozno si to prehliadol, ale az teraz mi prislo ze ty to prehliadas zamerne.
Klapky na oci a oznacenie kazdeho za nacistu
Pripada ti byt Kotleba v tom rozhovore nacista? Uprimne, skus si to vypocut.
Este raz zopakujem ze koli tym dvom ludom nebudem skatulkovat zvysnych 140.
Navyse je moznost kruzkovania ludi na kandidatke.

Nepytal som sa ta koho ides volit, ale aby si dal nejaky tip.
Vazne si myslis ze som nesvojpravny? Alebo si to napisal iba ako jeden z tvojich trapnych utokov ktory zaroven posluzi na vyhnutie sa odpovedi.
Koho volit, osobna vec...no u mna su ine osobne veci, toto veru medzi ne nepatri.

Pocuval si vobec toho inforamtika, myslim si ze celkom obycajneho Slovaka, ktory tam s nimi diskutoval?
Myslim, ze asi nie a uz si mu dal aj nalepku nacista.

Alebo ta nahravka Matovica s Prochadzkom z odkazu?
Nepride ti divne ze ti dvaja mali verejnu kauzu a teraz su spolu?
Co vsetko sa deje v zakulisi politiky?
13.01.2016 - 12:55:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up