Pista, mladi nic nezmozu ked si tam ti stari ( aj mladi ) paprdovia hore nieco zmyslia. Ci ako zmenit dianie v politike? Ze budeme chodit na volby? Ze pojdeme protestovat? Ze sa zacneme nejako angazovat? Ze budeme mat ten "spravny" pohlad na svet a budeme ho sirit medzi ludi? ...myslim ze my pesiaci tym nic nezmenime.jedine zeby vsetci ludia tahali za jeden koniec...ale sam vies ze to je sci-fi.
20.03.2015 - 11:04:15
00
Napriek tomu nechat bez reakcie vsetko co okolo bezi, kaslat na volby, starat sa o vlastny pupok a to tesne pod nim znamena, ze sa potom nedivit.Ono totiz ti paprdovia tam hore profituju prave z toho. Staci zrusit dvadsatkorunacky u lekara, dat vlak zadarmo, tri balicky cestovin a zakazat zaplatit si namiesto piva a dvoch rumov vysatrenie na cas a narod im zerie z ruky netusiac ze za to plati. Teda jeho primitivnejsia cast. A ti "mudri" na to ...
20.03.2015 - 11:11:37
00
MailoKE Ale len nerad sa montujem do tychto debat. Starci by si mali sadnut do hojdacich kresiel a sledovat co sa deje a nemiesat sa do toho. Prebudit by sa mali mladi. Je to ich zivot a ich buducnost. A ak sa na to vyse... (vykaslu) tak si to odskacu oni. Ja sa uz na to budem divat (podla toho ako dopadnem) z kotlika alebo oblacka.

S tym sa neda nesuhlasit ... je to iba na nich ... :)
20.03.2015 - 11:16:04
00
http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/mh17-shot-down-buk-missile-definitive-proof
zda sa ze je to oficialne.

Oficialne je toto http://www.onderzoeksraad.nl/en/onderzoek/2049/investigation-crash-mh17-17-july-2014/onderzoek/1630/reaction-to-dutch-broadcast-rtl-news-about-mh17-investigation#fasen
20.03.2015 - 11:23:20
00
Napriek tomu nechat bez reakcie vsetko co okolo bezi, kaslat na volby, starat sa o vlastny pupok a to tesne pod nim znamena, ze sa potom nedivit.Ono totiz ti paprdovia tam hore profituju prave z toho. Staci zrusit dvadsatkorunacky u lekara, dat vlak zadarmo, tri balicky cestovin a zakazat zaplatit si namiesto piva a dvoch rumov vysatrenie na cas a narod im zerie z ruky netusiac ze za to plati. Teda jeho primitivnejsia cast. A ti "mudri" na to ...


no ved preto Pista pisem ze je to sci-fi :( ...a nemam iluzie o tom, ze tak ako si to popisal to nefunguje aj v inych krajinach. proste skolstvo ide dole vodou, zachvilu sa tam bude ucit iba citat,pisat a pocitat do 100. staci ze sem prilepim dnesne vyjadrenie mojho kamarata co uci na gymnaziu : "No, a podla zakulisnych info z nasho skolstva ti hovorim, ze to bude v dlhodobom horizonte uz len horsie. A takyto ( nechapavi, arogantni, neochotni priznat si svoju chybu ) budu mat aj titul pred menom."
20.03.2015 - 11:23:34
00
, kaslat na volby,

..veď aj tak keď v nich zvolíš prezidenta tak ti ho tá menšina zvrhne keď sa im zachce :lol:
20.03.2015 - 11:37:59
00
Radsej by som prehraval s pocitom, ze som urobil co som mohol nez sa potom divil ... vid Banska Bystrica.
20.03.2015 - 11:47:12
00
Odhliadnuc od osoby ako takej, čo je v BB iné ako v iných krajoch? Konkrétne čo je horšie v súvislosti s témou témou?
20.03.2015 - 11:51:52
00
Este jeden zaujimavy rozhovor: http://www.zemavek.sk/articles/view/sme-rukojemnikmi-nato
20.03.2015 - 12:13:39
00
Aby som teda nebol oznacovany za jednostranne orientovaneho, tak pohlad aj z druhej strany: http://zpravy.tiscali.cz/valecne-hovory-z-donbasu-co-bude-dal-248954
20.03.2015 - 12:16:33
00
Pišta, kedy si bol naposledy v Rusku, a kedy na Ukrajine, že tak presvedčivo hovoríš o agresii a zlobe Rusov? Ja som v Rusku priebežne, zhruba napoly tam, napoly na Slovensku, a popri tom ešte veľa cestujem, vrátane Ukrajiny, no s výnimkou nešťastného Nemcova je situácia v Rusku pomaly kľudnejšia ako na Slovensku. Na Ukrajine sa zato aj v Kyjeve pomaly bojím chodiť sám ako cudzinec... Zaráža ma takáto povrchnosť tvrdení. A ak mám byť úprimný, sám pre seba som si už pred časom uzavrel diskusie na tému Rusko/Ukrajina/EU/USA tak, že ľudia buď používajú hlavu a hľadajú odpovede na otázky, ktoré u každého normálneho človeka v tejto súvislosti vznikajú (vrátane otázok, týkajucich sa Ruska) alebo len konzumne trávia mediálne predžuté senzácie, a na ich základe vyhlasujú silné slová. Ja si v každom prípade vážim slobodných ľudí, nie otrokov, obzvlášť ak sa títo do chomúta hrnú sami.
20.03.2015 - 12:38:00
02
V Nemecku bol obrovský kľud po anšluse Rakúska a takisto tam bol kľud aj po pripojení časti Československa. To iba v Prahe a Bratislave bol chaos. ... ale taký Berlín, radosť sa prechádzať.
20.03.2015 - 13:34:04
00
Laco, pokiaľ si dobre pamätám, žiadne, ani len "zmanipulované" referendum sa ani v Rakúsku ani V ČR nekonalo. Okrem toho, keď porovnávaš tieto územia, tak ich porovnaj s Krymom. bol si tam, a vieš akí nešťastní sú tam ľudia? Objektívne povedané, tých ďaleko nadpolovičných X percent, ktorí sa vyslovili za pripojenie Krymu k Rusom, sú šťastní. Nie len kľudní, ale doslova šťastní. majú síce kopu problémov, ale nemajú problém s pocitom menejcennosti, ktorý v nich kyjevskí mocipáni (áno, aj vrátane Janukoviča) budovali dlhé roky. A majú pocit, že konečne niekam patria, a že keď bude zle, neostanú odkázaní sami na seba. Takže naozaj radosť sa prejsť. Samozrejme, je aj druhá, menšia časť obyvateľstva Krymu, ktorá je nespokojná - jedná sa hlavne o krymských tatárov. Tu ale zas namiesto prázdneho opakovania mediálne pretáčaných historiek poviem svoju osobnú skúsenosť. Mám kamaráta, krymského tatára, žije tu v Moskve. Jeho otec bol kedysi za socializmu väznený, brat mu je oficiálne vedený ako protištátny živel, lebo bol organizátorom demonštrácií. Tomuto kamarátovi pred pár rokmi rozbili hlavu za jeho názory, ďaleko na severe, v Noriľsku. Vieš kto mu ju rozbil? Azerbajdžanci (moslimovia mimochodom). A dnes mi tento kamarát ako potomok jednej z hlavných vetiev krymských tatárov hovorí, že medializovaný predseda mežilisu v Kryme sa pchá američanom do zadku, a že mu je z neho na grcanie. Komu mám veriť? Jasne že verím živému človeku, ktorého povesť a kredit sledujem roky, a nie nejakému tajtrlíkovi, ktorý si potrebuje zabezpečiť teplé miesto.
20.03.2015 - 14:48:43
00
Takéto delenie na "dobrých = našich" a "zlých = tých tam za plotom" mi príde totálne detinské a primitívne. Ja som presvedčený, že dobrí aj zlí ľudia sú štatisticky v spoločnosti zastúpení rovnako, iste sa nájdu aj medzi rusmi kriváci, tak ako sa nájdu medzi slovákmi a američanmi a keňanmi, akurát niektorým manipulátorom vyhovuje takéto nálepkovanie, aby mohli tých menej premýšľavých - a priznajme si všetci, premýšľanie mnohokrát bolí, lebo si musíme v prvom rade priznať vlastné chyby - hecovať proti tým, koho aktuálne označkovali ako zlého. Fakt si neuvedomujete, že práve systém kolektívnej viny je ten najstupídnejší výdoytok socializmu? Ak nie, tak mi je vás ľúto...
20.03.2015 - 14:57:48
02
no ale ak chces rozputat trosku ro-so-so musis udriet na nejaku strunu: nabozensku, etnicku, nacionalisticku a alebo nejaky iny -izmus, momentalne mame dobre prikrmene na kazdej strane staci len obtiahnut a zacat stukat :-(
20.03.2015 - 15:00:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up