Dobre Laco, tak sa ešte chvíľu pohráme.

Nájdi si rozdiel medzi propagáciou a propagandou. Na propagandu naozaj nemáme financie. Nie sme totiž platení Sorosom ani finančnými skupinami.
Nie sme ani ľavica, ani pravica, sme Slováci.
V živote som nebol členom akejkoľvek nelegálnej organizácie, v živote som nikoho neprenasledoval pre jeho vyznanie, v živote som nikoho nenapadol, v živote som nebol vystrihaný dohola, v živote som nikoho nenabádal na násilie voči druhému. Na základe čoho ma nazývaš extrémistom? Máš nejaký materiál, ktorý by dokazoval extrémnu povahu môjho konania? Ak nemáš, tak si obyčajný chrapúň, ktorých sú na internete tisíce.
Moja rada - "bububu systém, s tým sa nemôžeš kamarátiť, ten je zlý", fungoval pred niekoľkými rokmi, dnes je už takmer nefunkčný, zaspal si dobu. Ak chceš niečo v spoločnosti zmeniť, vymysli niečo sám, ale niečo nové.

A teraz ku tomu Tvojmu šokujúcemu dôkazu z ministerstva vnútra.

Ak je pre Teba autoritou vláda, ktorá
- je slovami premiéra pripravená na "pozitívnu" stratu suverenity v prospech EÚ
- všetkými silami v europarlamente podporuje rozklad tradičnej rodiny
- chce riešiť sociálne problémy otvorením republiky pre tisíce prisťahovalcov z krajín tretieho sveta (činnosť na pôde EÚ)
- je ako chobotnica prepojená s finančnými skupinami
- spravila zo Slovenska banánovú republiku, ktorá je na smiech
- ktorá je namočená v kauze Gorila
- ktorá úspešne likviduje strednú vrstvu
- ktorá absolútne zlyháva v ochrane hospodárskych záujmov SR
- ktorá absolútne zlyháva v každej oblasti štátnej správy
- ktorá posiela vojakov do zločineckých vojen pod patronátom teroristov z USA a NATO

..ak je pre Teba autorita ministerstvo, ktoré riadi človek, pre ktorého sú všetci národne cítiaci ľudia teroristi (v prenesenom význame aj doslovne) a ktorý necháva protizákonne a protiústavne mlátiť obyčajných ľudí na čo neváha vyhadzovať milióny Eur...

..potom Ti niet pomoci.
Tvoje osočovania stoja na podobne vratkých nohách, ako pán na Tvojej profilovej fotografii.

Každá totalita si musí vymyslieť svojho bubáka. Včera to bol triedny nepriateľ, dnes to je extrémista. To sú jednoducho metódy, ktoré fungujú vždy.
Dnes nazývajú ostatných extrémistami tí, ktorí už zajtra budú súdení za vlastizradu. (neboj sa, Teba sa to netýka, nie si dôležitý a rešpektujem slobodu prejavu, myslím tým samozrejme vládu)
20.11.2013 - 17:10:00
00
vážení, vám dr*e
20.11.2013 - 17:17:16
00
Tak ako sa rozhodol nemenovany dennik nedat ziadny priestor Mariánovi Kotlebovi, tak som sa ja rozhodol uz nedat ziadny priestor pokracovaniu tejto diskusie, ktorou je neustale zviditelnovane iste hnutie. Kazdy dalsi prispevok v tejto teme (od kohokolvek), ktory bude mat tendenciu vyvolat flame alebo propagovat (aj nepriamo) akekolvek hnutie, ktore nie je legitimnou politickou stranou, bude vymazany. Dakujem za pochopenie.

P.S. Uvitam, ak budem na nevhodne prispevky upozorneny cez "Nahlasit prispevok", nakolko sa nemienim rozculovat priebeznym sledovanim tejto temy (skodi to zdraviu).
20.11.2013 - 17:39:03
06
Už bolo načase zakročiť :clap:
20.11.2013 - 18:03:08
00
Matusov citat o hrdzavej krumpli bol fakt zabavny. Aj ked pravdivo smutny.
20.11.2013 - 19:04:51
00
Jezus - konecne!
20.11.2013 - 19:56:48
00
jezusko, ty vieš ale pokaziť zábavu ]:) Veď to tu celkom šlapalo aj bez zásahu, do k.....v sa tu zatiaľ nenadávalo.
20.11.2013 - 20:39:10
00
Do čoho? :lol:
20.11.2013 - 20:47:16
00
TomasTom je vychcany ako diera do snehu. Za to si zasluzi pochvalu. Ked som sa donho obul, stiahol sa, vyckal az sa vsetko ukludni a v spravnej chvili pokracoval. Sledoval som to, ale bavila ma lacova hra :-) Tesi ma Jezusov postoj.
20.11.2013 - 20:48:59
01
Root, nauč sa rozmýšľať, kým niečo vypustíš.

Zo sveta, nehovorím, že je to pravdivá informácia, ale za zamyslenie to stojí...
http://www.czechfreepress.cz/amerika/text-ze-ktereho-mrazi-v-zadech-unikle-prisne-tajne-dokumenty-mluvi-o-priprave-prevratu-v-americe.html
20.11.2013 - 20:59:56
00
Dakujem za poucenie pan dokonaly ;-)
20.11.2013 - 21:04:28
00
presne ten isty text som uz cital dva mesiace dozadu a doteraz sa v USA nic nestalo. take rozsiahle pravomoci na seba by dokazal prevziat iba cisty sialenec. to je uz taka akumulacia moci pre ktoru by ta dokazal "dat dole" aj niekto z tvojich najblizsich aby sa k tej moci dostal prave on.
20.11.2013 - 21:12:33
00
To, že sa rozpadol Sovietsky zväz a skončila studená vojna, ešte neznamená, že GRU, FSB alebo iná tajná služba, možno aj iného štátu, naďalej nevyrába dezinformačné materiály.

Treba si prečítať Mitrochinov archív.
20.11.2013 - 21:41:14
00
Jezus pozor, TomasTom nepacha ziaden trestny cin ani nic podobne. Ani hnutie, ktore propaguje nespachalo ziaden trestny cin. Branis slobode prejavu, rovnako ako media brania slobode prejavu Kotlebovi. Z pozicie moderatora mozes umravnit prilisnu propagaciu a offtopic, ale tuna je topic politika. Konas z pozicie sily a nedemokraticky. Mozes sa vysmievat, mozes argumentovat, mozes ignorovat. Ale nemas pravo umlcovat.
20.11.2013 - 22:21:05
02
vážení, vám dr*e

Ale to je normalne vzdycky tam, kde ide o politiku :)
20.11.2013 - 22:23:16
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up