milos21 Odkiaľ si prišiel na to že je hajzlík, mama povedala?
11.11.2013 - 13:44:27
00
Ty si naozaj myslíš, že je to stelesnené dobro a ide mu len o všeobecné blaho? Však pozri na jeho vystúpenia a boje s vládnou mocou, kde vyhráva na plnej čiare. Vie čo robí, ako to robí a prečo to robí a podľa mňa to nerobí pre flower power. V podstate priamy konkurent Fica a preto sa ho bolí, používa v podstate rovnaké metódy
11.11.2013 - 13:53:06
00
Stelesnením dobra hádam nemôže byť žiadný politik. Jeden fakt je ale ten, či sa pozrieš na ľavo, na pravo,každý z nich mal šancu, vidíme ako to dopadlo. Teraz keď sú vyplašení že je Kotleba v druhom kole, tak sa politici, média, a spol. snažia znevažovať, zosmiešňovať výsledok ktorý dosiahol. Puča Beňová vyplakávala o antikampani, povedz mi teda čo je teraz toto.... Teraz sa budú spájať jak ***** medzi sebou len aby nedajbože nevyhral.
11.11.2013 - 14:00:05
00
Nemam rad nasilie, nemam rad ciganov, ani Kotlebu, ale fandim mu. My, co mame ciganov priamo za susedov si zasluzime aspon krikluna, ktory jasne a priamociaro ukaze na problem. Ziadny parazit nesmie dostat nic zadarmo. Jeho dristy o slovanskej ci akej hrdosti ma nezaujimaju. S tym uz v dnesnom svete neprerazi.
11.11.2013 - 14:14:20
00
Dobrý cigáň je len vtedy, keď sa bojí.
Dobrý politik je len vtedy, keď sa bojí. Normálne to sedí, ešte že majú veľké a tuhé prostaty, inak by si cvrkli :D

Kotleba by ani nič nemusel urobiť, stačilo aby Rómovia (najnovšie "občania minoritnej spoločnosti so znížením sociálnym kontaktom") vedeli kto je na čele. To že im z toho postu asi veľa neurobí, sa už nebudú mať ako dozvedieť :)
11.11.2013 - 14:32:35
00
Slovensko, netvrdim, ze len Slovensko, je krajina kde kazda krcma pol hodinku po otvoreni je plna expertov na vsetko. Fotbal, hokej, cigani, madari ... staci par poldeci. Tam sa rodia tie jednoduche a strucne riesenia problemov ludstva. Pokial tam aj ostanu tak mi nevadia ale ak ich niekto zacne prednasat triezvy do mikrofonu - tak to by malo vadit oni by totiz mohli takto strucne riesit (aby som bol aktualny) napriklad aj strety bikerov s polovnikmi alebo hlucnost diskotek alebo ucesy pankacov ... a zrazu by sme sa mohli zacat chytat za hlavu.
Kto zaruci, ze ak zisti, ze popularitu dvihne povinna navsteva kostola alebo ucast na pochode k vyrociu Tisovho narodenia alebo stahovanie automobiliek do BB ... viete kolko takych skratov mozno vymysliet?
11.11.2013 - 14:58:32
00
pista, svojím spôsobom máš určite pravdu,ale povedz mi, našiel niekto za tie roky lepšie riešenie ? Lebo situácia sa zatiaľ len a len zhoršuje a čím ich bude viac a nás menej, o to bude tažšia náprava.
11.11.2013 - 15:16:35
00
čím ich bude viac a nás menej, tak sa to stane ich problémom a nie naším, pre naše deti síce neutešená predstava, ale odpoveď je to správna :)
11.11.2013 - 15:19:59
00
Tento postupný nástup mi niečo pripomína a napriek tomu politici hádžu vinu na všetkých okolo, len na seba nie. Nechápem, kedy sa spamätajú?


Odpoved na tvoju otazku je NIKDY!

Prirodzena otazka potom je preco nikdy? A na tu si paradoxne odpovedal sam.
(sorry ze som si dovolil prehodit poradie v quote)

"Tiež som nebol voliť, ja to považujem tiež za regulárne vyjadrenie názoru, že odmietam voliť menšie zlo a navyše do zbytočných orgánov (kde by pravdepodobne aj Kotleba figu zmohol), kde sa stačí ukázať raz za mesiac. Jedine ak by som hádzal neplatný lístok, ale myslím, že sa to potom berie ako neúčasť, tak mi je to fuk. A samozrejme Kotlebu neodstránia násilím, to potom príde ďalší a ďalší s ešte väčšou popularitou."

Inak povedane ti co chodia volit svoje "dobro" volit neprestanu. Resp. ti co prestanu chodit volit len zvysuju percenta tym s ktorymi nie su spokojni.

Takze hej - vysrat sa na to presne ako robis ty je dovod preco sa nespamataju nikdy.

Kotlebu osobne naozaj nemusim ALE slovensko potrebuje dostat facku za to ze na to ludia seru. ze staci par hlasov aby nam vladol extrem. mozno by som sa aj celkom potesil keby kotleba vyhral, aspon by si ludia v banskobystrickom kraji uvedomili ze ked na to nebudu srat tak im nebudu vladnut taki ako kotleba
11.11.2013 - 16:13:05
00
Z rozhovoru politológa Martina Odkladala o Marianovi Kotlebovi:

Máme sa teda niečoho obávať?
Hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré. Možno to príjme politikov a voličov zamyslieť sa nad sebou, ako pristupujú k veciam verejným. Je to isté memento a treba sa s tým vysporiadať. Nepovažujem to však za nejaké veľké riziko pre spoločnosť. Považujem za dobré, že sa takéto niečo stalo vo voľbách do vyšších územných celkov, a nie do Národnej rady SR, prípadne v prezidentských voľbách.
11.11.2013 - 16:15:57
00
Okrem ineho sme si zvykli riesit problemy tvorbou novych zakonov. Navrhujem ustavny zakon o zakaze legislativnej tvorby a povinnosti zacat dodrziavat tie doterajsie. Som presvedceny, ze mnohe by sa napravilo.
(Zial aj toto patri do tych krcmovych rieseni bo dodrziavanie zakonov a slovenska realita idu dohromady ako koza a modlenie.)
11.11.2013 - 16:47:10
00
btw, z iného súdka, http://ekonomika.sme.sk/c/7002149/danova-licencia-bude-najmenej-480-eur-najviac-2880-eur.html
11.11.2013 - 17:08:04
00
tak ja teda neviem ci som debil ja, alebo vsetci na MF...
"Neplatca DPH s tržbami do 500-tisíc eur by mal platiť 480 eur"

a teraz nieco zo zakona...
Zákon o DPH pozná niekoľko druhov aj spôsobov registrácie pre DPH. Platiteľom DPH sa slovenská firma môže stať dvomi najbežnejšími spôsobmi:

1. Povinný platiteľ DPH - firma, ktorá za 12 po sebe idúcich kalendárnych mesiacov podnikania dosiahne obrat 49 790 EUR, je povinná sama podať žiadosť o registráciu za platiteľa DPH. Inak povedané: nemá na výber, či platiteľom DPH byť chce alebo nechce. Stať sa ním v prípade dosiahnutia obratu musí.
Za obrat sa v prípade právnických osôb s podvojným účtovníctvom počítajú zaúčtované výnosy, v prípade živnostníkov či iných SZČO ide o reálne zinkasované príjmy. Platí samozrejme pravidlo, firma je povinná sa registrovať aj v prípade, ak uvedený obrat firma dosiahne za kratšie obdobie, napr. za 3 či 10 mesiacov.7

( viem ze banky a poistovne maju nejake vynimky, ale to myslim nie su "firmy" a dokonca sa mi zda ze aj tak su vsetci platcovia dph ).

2. netreba pisat, je to irelevantne
11.11.2013 - 18:01:29
00
Čím to je.... http://aktualne.atlas.sk/komentare/aktualne-sk/aktualne-sk-nedava-priestor-extremizmu/
11.11.2013 - 18:37:50
02
Na kazdy pad uviedli jednoznacny nazor a podpisali sa. Bezne sa s tym nestretavam.
11.11.2013 - 19:22:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up