Áno,to je pre nich typické-keď im táto vláda naserie na hlavu,tak budú tvrdiť,že to je čokoláda-tu niet pomoci ...
01.10.2024 - 07:47:28
04
nemo1 napísal:
toto si hovorime o vas--a vysledok volieb vlada aj prezident to potvrdzuje skvor nam ako vam


O tom nepochybujem. Bez snahy/zaujmu ta urazit, ale si pekny priklad - nedokazes udrzat argumentacnu liniu, strielas nahodne veci od brucha, a podobne. A vo svojej "velkosti" ani nevidis absurdnost svojho spravania. To ako ked som s jednou babou mal vymenu na facebooku typu:
ona: zli zli fasouni, ja niesom blba, a pamatam si ako tu pochodovali
ja: a preco teda chodis podporovat ich spolupracovnikov, "blahorecis" smer, a podobne
ona: ale robkovia su super, aj foteclu s nimi by som cela. A vobec, uz ma neobtazuj
01.10.2024 - 07:48:21
09
nemo1 napísal:
toto si hovorime o vas--a vysledok volieb vlada aj prezident to potvrdzuje skvor nam ako vam

Máš praudu v tom, že týchto hybridnou vojnou a mentálnou nedostatocnostou postihnutých jedincov je nadmieru, ale určite nie vacsina. No a zloženie parlamentu aj teplý Peťko v paláci sú výsledkom kombinácie amoralnej pravidlá porusujucej kampane, ruskeho vplyvu, nízkej vzdelanosti populacie a pravdepodobne aj úrovni inteligencie v diskutovanej časti spoločnosti.
01.10.2024 - 07:49:23
010
A aj ten prezident je krasna vizitka Vas:

Gay, co sa schovava a hra pretvarku pred celym narodom, kampan postavena okrem ineho aj na "tradicnej rodine". Byva u jedneho milenca (zrejme okrem ineho aj sponzor strany, oligarcha), aj vladnym specialom si chodi za dalsimi milencami. Ma podvodnu kampan ktoru do dnesneho dna neuzavrel, i.e. nik s viac ako 2-ma mozg bunkami aktivnymi nema pochybnosti ze spachal volebny podvod svojim financovanim kampane. "Autobusar zo zvolena"....
01.10.2024 - 07:52:47
112
Áno, toto je skvelé - a bonusom je to v podstate samopotvrdzujúce uistenie že to proste musí byť pravda ak doktor, účtovníčka, kuchárka, murár aj upratovačka tvrdia úplne to isté - častokrát aj v presne rovnakom poradí a keďže k tým záverom došli rozsiahlym štúdiom zdrojov úplne sami, celkom logicky aj úplne rovnakými slovami. Za seba môžem povedať, že najradšej mám ich reakcie napr. na pozadie útoku na MH-17, 14 000 "ukrofašistami" zavraždených ruských civilistov a 8 rokov čakania na "nápravu" rozbitím územia s ruskou menšinou na prach, prípadne dôvod prečo sa Rusi ako skutočne rozumní ľudia nedali "nachytať covid plandémiou", ale už v auguste 2020 si nechali patentovať Sputnik V :lol: Tam človek získa autentické vyjadrenia, ktoré vždy krásne vynahradia počúvanie toho papagájovania ...
01.10.2024 - 07:56:14
06
Najhorsie na tom vsetkom je, ze ludia ako nemo1 si nepriznaju chybu. Vidia ako to tu ide do kopru (medzinarodna izolacia, pokracovanie vojny - slubili predsa mier, konsolidacia len zvysenim danoveho zatazenia - ziadna ekonomicka stimulacia, skor naopak dusenie ekonomiky, hulvati v parlamente, nicenie kultury a ziv. prostredia, beztrestnost pre svojich ludi, …), ale radsej si nechaju s.rat na hlavu, ako by si mali priznat, ze sa mylili.
01.10.2024 - 08:15:06
415
A ešte sa s úsmevom ficovláde poskladajú na konsolidačný balíček. Good job!
01.10.2024 - 08:27:46
01
Ale ved oni su spokojni. Im nebolo dobre za ziadnej vlady, ale tato aspon skodi uspesnejsim, ako su oni sami.
01.10.2024 - 08:29:59
14
nevedel som že vam vadi gay--pišete o argumentacii a chytate ma za slovička--striedate sa na mne 15 a strielate od buka do buka--pekny den.
01.10.2024 - 08:40:32
00
asi je nad tvoje schopnosti rozoznať,aký je rozdiel medzi gayom,ktorý to neskrýva a je v pohode,a gayom,ktorý to skrýva,tvári sa že je za tradičnú rodinu,vyhraje z týmto klamstvom volby za prezidenta a v tejto funkcii nadŕža Smerohlasu a tvári sa chrumkavo ...
01.10.2024 - 08:46:54
04
Argumenty postradajuce logiku tu strielas jedine ty. Nam nevadi gay, ale vadi ta pretvarka a falos, ked vsetci z vladnej koalicie idu tvrdu liniu proti lgbti, ale jedneho, zhodou okolnosti byvaleho koalicneho partnera, terajsieho prezidenta si zastavaju. Rovnako reagujes aj ty. Ved ani len nevies zmysluplne odpovedat, ked ta prichytia pri klamstve.
01.10.2024 - 08:51:18
011
No len pre záznam - keď chcem dokázať, že oponenti nemajú pravdu, tak presne takto sa to nerobí. Poznám pár komunít, kde udatné boje so slamenými panákmi označujú ako hrdinstvo - ale dovolím si tvrdiť, že tu to nie je ten prípad, tak by to chcelo posunúť sa v argumentácii o level vyššie. A nikde nie je ani len naznačené, že problémom je orientácia (lebo proste nie je). Je ale dostatočne jasne povedané, že pokrytectvo, bezchrbtovosť a klamstvo (minimálne pre časť spoločnosti) problémom naozaj je ...
01.10.2024 - 08:51:56
010
Navyše to vyzerá tak,že Smerácky gay prezident svoju kampaň financoval netransparente-no ale to samozrejme nikto vyšetrovať nebude,lebo na Slopensku je to tak:

https://dennikn.sk/4222104/znepokojuje-nas-ze-pellegrini-nemal-transparentnu-kampan-vravi-sef-svetovej-transparency-international/
01.10.2024 - 09:02:43
01
Ján Valchár,pekne napísaný blog:

https://blog.sme.sk/valchar/politika/ako-izrael-nasrall-hizballah-650-000
01.10.2024 - 09:26:50
00
Dano5 akoze prepac, ale ten pan tam minimalne v casti o Blizkom Vychode splieta nicim nepodlozene blbosti
01.10.2024 - 09:34:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up