Ok ok, tak prepacte ak som niekoho urazil, aj pani Ostrihonovu.
Podstatna je jedna vec - plochozemci z SNS maju nulu
09.06.2024 - 13:48:36
27
iron.hide Ostrihoňová je super. Vieš koľko POTREBNÝCH ženských hlasov pritiahla a pritiahne? Rozpráva lepšie francúzsky ako veľa domácich ľudí slovenčinu. Má vzdelanie, inteligenciu. Také ženy Taraba a Šimkovičová doslova nenávidia, lebo sú milión poschodí kvalitnejší ako oni. PS má taký úspech hlavne vďaka Ódorovi, ale aj ďalší v kandidátke sú mega kvalitní, často noví ľudia, na ktorých sme čakali! To, že ju ty nepoznáš, ok. Preto ti tu o nej píšeme, aby si vedel no.
09.06.2024 - 13:59:10
016
Strenki napísal:
Také ženy Taraba a Šimkovičová doslova nenávidia, lebo sú milión poschodí kvalitnejší ako oni.


Škoda, že si tento argument nedal včera, dal by som jej čisto kvôli tomu krúžok :-)
09.06.2024 - 14:06:52
02
v tom mas iron.hide ale pravdu, kludne by som si v PS vedel predstavit Hamrana a aj par dalsich mien z Demokratov
09.06.2024 - 14:09:11
04
Inak, som zvedavý, či totálny prepad Hlasu nejako nepopchne Pellého k rezistencii voči Ficovi. Už je prezident, strana mu za chvíľu tak či tak zakape, už nemá čo stratiť a Fico ho bude stále len sťahovať hlbšia a hlbšie do bahna ... Kompromaty sú iste na oboch stranách a pozícia prezidenta je predsa len odolnejšia voči otrasom, než pozícia premiéra ... čisto teoretická úvaha, veľké očakávania v tomto smere nemám, len skrátka uvažujem nahlas...
09.06.2024 - 14:14:37
01
myslis na spuosob ako bol Kovac a meciar? U Podrztasky o tom silne pochybujem...
09.06.2024 - 14:29:28
02
iron.hide napísal:
Ok ok, tak prepacte ak som niekoho urazil, aj pani Ostrihonovu.
Podstatna je jedna vec - plochozemci z SNS maju nulu

SNS tam nebude. To je dobre. Len ju nahradia ludia z Republiky. Neviem kto, ale tych sa obavam viac ako SNS. Nie vsetci su tam taki blbi ako Mazurek.
Z "uspechu" Hlasu sa tesim.
Simecka predviedol genialny strategicky tah s Odorom a oslovenim stredu. Uvidime, ci to bol len marketing, alebo sa PS posunie aj v skutocnosti.
09.06.2024 - 14:47:33
02
Popri teme politika…
Teraz co je posledny clanok/reportaz z regionu Gron… to mtbiker robi s tymi plochozemcami z ministerstva sportu?
09.06.2024 - 14:48:04
00
preview.redd.it
preview.redd.it
vsimol som si na viacerych miestach
09.06.2024 - 14:59:44
012
Exit poll na Slovensku nič neznamená a výsledok bude iný. Dezoláti anketárom ako vieme klamú alebo sa hanbia priznať koho volili. Každopádne ani toto nie je žiadna výhra. Fašisti, klérofašisti a vagabundi 9:6.
Pozitívne ale je, že semafór sa do Bruselu nedostane a zúrivý strelený Fico zajtra vytrie s Hlasom podlahu. Teším sa, ako nám Šukaj s priblblým úsmevom vysvetlí, že Hlas nikdy nechcel kreslo predsedu parlamentu.
09.06.2024 - 15:19:10
01
mimochodom to by bolo este o level vyssia divocina ako tu mame teraz keby parlamentne volby dopadli tak ako su tieto predbezne vysledky.
09.06.2024 - 15:25:57
00
Jaroh napísal:
Inak, som zvedavý, či totálny prepad Hlasu nejako nepopchne Pellého k rezistencii voči Ficovi. Už je prezident, strana mu za chvíľu tak či tak zakape, už nemá čo stratiť a Fico ho bude stále len sťahovať hlbšia a hlbšie do bahna ... Kompromaty sú iste na oboch stranách a pozícia prezidenta je predsa len odolnejšia voči otrasom, než pozícia premiéra ... čisto teoretická úvaha, veľké očakávania v tomto smere nemám, len skrátka uvažujem nahlas...



Fico má Pelleho tak na paličke, že ten si nedovolí vystrčiť čokoľvek..Kompromaty možno sú na oboch stranách , ale Pelle nemá gule.


Naposledy upravil johnnySVK dňa 09.06.2024 - 15:57:01, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2024 - 15:54:20
01
Ale bolo by menej srandy bez kapitána semaforoviča....no uznajte :rofl:

Edit: reakcia na JFE
09.06.2024 - 15:55:00
01
johnnySVK napísal:
Fico má Pelleho tak na paličke, že ten si nedovolí vystrčiť čokoľvek..Kompromaty možno sú na oboch stranách , ale Pelle nemá gule.


Nie že by som chcel Pellého preceňovať, božehráň, ale ak bude Fico aj pokračovať v takom štýle, v akom sa ozval po atentáte, tak by som nevylučoval aj scenáre, ktoré sú zatiaľ málo pravdepodobné. Tobôž, keď sa situácia sa zmenila, Pellé sa dostal (na rozdiel od Fica) do neotrasiteľnej pozície a prípadným konfliktom by mal o kus menej čo stratiť, než Fico.
Ale ako píšem, je to iba nedeľné rozmýšľanie pri pive nahlas. Súhlasím, že je oveľa pravdepodobnejšie, že Pellé svoj tieň druhýkrát už neprekročí.
09.06.2024 - 16:24:49
00
Čo ukazuje cca 10% prepadnutých hlasov prozápadného spektra? Že voliči príliš taktizujú a nedržia sa vlastných zásad a očakávaní. Vznikajú potom situácie, veľa krát spomenuté aj v diskusiách, že niektorí volili vyslovene so zaťatými zubami stranu s najvyššími preferenciami, hoci s nimi vo veľkom nesúhlasia. Vzniká tu potom nereálny obraz voličskej základne, ktorá nie je vlastne ničím podložená, veď nakoniec asi 40% voličov víťaznej strany uviedla, že v prípade projektu I. Korčoka by ho volili. Vzniká tu teda znova problém spasitelskej strany, ktorá reálne neuspokojí akože vlastných sympatizantov, ktorí nimi v skutočnosti nie sú. Ak by bol volič zásadový mohol by fungovať blok prozápadných strán vo veľkosti 7-15%, ktorý by reálnejšie vedel riešiť požiadavky voličov a mohol by byť víťazom nad terajšou koalíciou.
09.06.2024 - 17:18:35
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up