Čo sa týka medicíny, ten človek netuší, o čom píše.
09.06.2024 - 10:07:40
01
Ramon1 napísal:

SaS 4.9% - gratulujem Sulikovi. Euroskepticizmus a sústavne povrchné zosmiešňovanie akejkoľvek pripravovanej EU legislatívy je zjavne to, vďaka čomu sa SaSke darí stále viac.
Demokrati 4.8% - chcelo by to už asi nejakú ďalšiu novú nudnú stranu na štýl KDH, olano, či zaludi s ktorou to už určite vyjde. S priemernými nudnymi politkmi, síce bez charizmy a sebareflexie, ale za to s veľkými kariernymi ambíciami.
Na druhej strane ale kým politici ale aj voliči stále využívajú veľa priestoru na špekulácie a vyberavosť, určite to znamená, že situácia na Slovensku je stále na míle vzdialená od vážnej. Všetko je v pohode.
09.06.2024 - 10:29:22
01
Mám takú negativisticku hypotézu, že keď tieto dve chrome mačky utopia 10% tak s peeskom to nebude úplne veselé a objaví sa fickov skrytý volič ...
09.06.2024 - 11:00:13
01
co je zle na nudnom politikovi? To fakt treba vkuse mat ukricanych a "charizmatickych" vodcov?
09.06.2024 - 11:54:59
111
U nás hej, čím viac kričíš, tým viac máš pravdu :facepalm:
09.06.2024 - 12:23:26
03
Nie su nahodou zname uz aj mena? Fakt ma zaujima hlavne Republika. Okrem uhrika tam bude asi mazurek, alebo mozno ta dezolatna influencerka livia pavlikova, a vtedy ma fakt porazi a zozeriem klobuk s kecupom :facepalm:

--inak kedze PS ma 6 mandatov (srdecne gratulujem) tak sa da prepokladat ze sa tam dostala ta moderatorka ostrihonova. Preco PS vobec dali takuto celebritku na 4.miesto, cim si to ona zasluzila? Ma toto PS zapotrebi, myslia si ze liberali davaju vahu nejakej celebritke, jak nejaki volici Sme rodina? Radsej tam miesto nej mohli stiahnut pana Hamrana, presiel by!
09.06.2024 - 12:39:15
01
mas tam konecne vzdelanu rozhladenu mladu zenu, vystudovanu v zahranici, ktora to ma v hlave upratane, vie sa vyjadrovat, dokonca aj tu hnusnu anglictinu vie, jej relacia patrila rozhodne medzi tie naj diskusne na SK obrazovke a este ma aj usporiadanu rodinu s dvomi deckami, akoze co ti na tom vadi?

vsetci chcu konecne niekoho “normalneho”, kto sa hecne a pojde do toho, lebo my sa bojime/hanbime a este neviem co a ked tam konecne niekto taky ide, tak ho vyhejtime, nerozumiem, tiez uplne nemusim jej pana manzela, tak ho nepocuvam, ale v tomto jej fandim, lebo viem aky hnoj ju tam caka
09.06.2024 - 13:17:36
022
Len trochu poopravim: Európsky parlament nie je nejaký "hnoj". Bavím sa či spolupracujem s niekoľkými europoslancami a ich asistentami, je to tam štandardná politika. Hnojom je politika na Slovensku a podobných krajinách.
09.06.2024 - 13:23:03
09
Vobec netusim aku ma relaciu, a ani ma to vobec nezaujima, ani ta osoba. Preto som okrem pana Odora kruzkoval este Hojsika, a moja pripadna dalsia moznost co som zvazoval, bol este pan Wiezik. Tychto dvoch dobre poznam ako enviro aktivistov.
Ale keby tam bol Hamran, tak jednoznacne kruzkujem Odor+Hamran


Naposledy upravil iron.hide dňa 09.06.2024 - 13:28:18, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2024 - 13:23:57
00
tak ak netusis a nezaujima ta, preco hned hejtis a nazyvas ju celebritkou?

Jaroh tak kampanuje na Slovensku a od SK luzy bude dostavat hejty za svoju pracu, to som tym myslel
09.06.2024 - 13:27:46
010
Jo, to hej, to je pravda.
09.06.2024 - 13:28:29
00
iron.hide napísal:
--inak kedze PS ma 6 mandatov (srdecne gratulujem) tak sa da prepokladat ze sa tam dostala ta moderatorka ostrihonova. Preco PS vobec dali takuto celebritku na 4.miesto, cim si to ona zasluzila? Ma toto PS zapotrebi, myslia si ze liberali davaju vahu nejakej celebritke, jak nejaki volici Sme rodina? Radsej tam miesto nej mohli stiahnut pana Hamrana, presiel by!


kruzkoval som Odora a Ostrihonovu, prave preto, aby tam mali aj "normalnejsich" ludi, nielen tych svojich "radikalov"
09.06.2024 - 13:30:07
08
Ja som skoro na voľby zabudol, ale večer som si spomenul, a keď som šiel do obchodu som cestou hodil lístok (ale bez krúžkovania…)
09.06.2024 - 13:40:39
00
bmat napísal:
co je zle na nudnom politikovi? To fakt treba vkuse mat ukricanych a "charizmatickych" vodcov?

V zásade nič. Dokonca tí politici z Demokratov nemajú za ušami ani žiadne vážne škandály. Iba také drobné. Len neviem pochopiť ich ambicie, karierizmus a sebestrednost. Ale ak chceš osloviť masy, musíš ich vedieť osloviť. Na to sa vodcovské schopnosti celkom hodia. Úplne v pohode mohli byt členmi KDH. Možno SaS. Možno niektorí PS. Asi by sme neboli dnes rukojemníkmi hyperprimitívov z SNS a Ficovej snahy vyhnúť sa base.
09.06.2024 - 13:41:47
00
To, že ju nepoznáš neznamená, že je celebritka ktorá si mala miesto na kandidátke nejakým spôsobom zaslúžiť. Je to angažovaná mladá žena ktorá už má niečo za sebou, ovláda minimálne 2 cudzie jazyky a vyštudovala politológiu v NY.

PS ju oslovilo a ona ponuku prijala.
09.06.2024 - 13:47:00
26

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up