Srsen napísal:
Je to tým ako sa pomocou šírenia klamstiev podarilo presvedčiť ľudí, že progresívny a liberálny znamená fašizmus, satanizmus atď
A ak by sa dostali k moci lliberáli tak ako prvé by zaviedli 72 pohlaví, minimálne 3 záchody pre gendre v každej verejnej budove,.
Potom preoperujú deti na opačné pohlavie
Presadia tu bezprecedentný diktát "bruselu" a zlej Ameriky
A popri tom chcú vojnu russkom takže vyhlásia mobilizáciu a pošlú nás na ukrajinu do prvej línie

Čo samozrejme nedopustíme, lebo slopensko je svetová veľmoc
a slopensko bude "diktovať" bruselu a WHO a komukoľvek a nie opačne a za to nám bude samozrejme brusel platiť...
( vysvetlivka - EU je brusel )


asi pred 2 týždňami som si konečne dal do gúgla tých 72 pohlaví, že wtf,
keďže na nepriateľských liberálnych mainstrímových portáloch o tom ani zmienka,
a je to zase len ďalší virtuálny nepriateľ, na ktorého sa dá ukázať prstom a pred ktorým treba
ochrániť bohabojných Slovákov...
https://sekularisti.sk/hoax-o-71-pohlaviach/
08.06.2024 - 21:01:23
61
A ktorých pošlú do vojny?
Tých klasických alebo preoperovaných?
08.06.2024 - 21:22:52
00
Ten winter78 by mohol odpovedať na položenú otázku...Aj mňa zaujíma jeho spôsob uvažovania. Taká exkurzia do jeho hlavy by mohla byť pre nás prospešná.
08.06.2024 - 22:20:39
02
Smeráci už dávno nevysvetlujú. Oni len vystrelujú z hovnômetov a to im stačí aby bolo tak akurát vyhraté na pohodičku.

Prílohy:

IMG_9619.jpeg
IMG_9619.jpeg 492.01 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2024 - 22:27:49
07
Myslim, ze nemusi. Aspon ja nepochopim jeho myslienkove pochody, lebo vlastne rozumne pise, no kona/voli uplne protichodne, ak si len pozriem tieto posledne prispevky:
(Winter78 wrote):

- Klobúk dole pred Tvojim triezvym pohľadom a názorom na tému medvede. Chodím do lesa často aj v rámci bikovania aj počas výkonu mojej práce.... ( elektrina a elektroinštalácia sa montuje aj na chaty či lesné správy ďaleko od civilizácie ) a nemám s medveďmi žiadny problém. Áno vídavam.....aj pred týždňom za jeden deň rovno dva kusy nezávisle na sebe....jeden ráno na lúke a druhý poobede na poli....ale nerobil som z toho žiadnu paniku , skôr som to bral s úsmevom na tvári že som mal možnosť vidieť . Samozrejme som aj stretol.....počas bikovania....( pri 12-tom stretnutí/videní som už prestal rátať )..... ale vždy bol macko viac vystrašenejší než ja . Bohužiaľ veľa Slovákov podľahlo mediálnemu tlaku a masírovaniu a je to dosť smutné že poniektorí sme takto schopní nechať si vymývať mozgy. NIKDY nebudem za odstrel medveďov. Máme krásnu prírodu tak buďme na ňu hrdí.

- Mimochodom volil som Pellegriniho a očakávam úrážky, osočovanie, vulgarizmy a výsmech....tak nech sa páči dámi a páni do mňa :* . A ešte niečo.....ak sú tieto vaše úrážky, osočovanie, vulgarizmi a nenávistné komentáre reprezentatívna vzorka voličov Korčoka tak som rád že som tak urobil .
Zdravý sedliacky rozum ešte zo Slovenska neutiekol 8) ....

- Tebe nevadí akým smerom sa uberá....resp. kde sa nachádza naša politika ??? Ohováranie, osočovanie, urážanie v KAŽDEJ politickej debate, v KAŽDOM vyhlásení či komentovaní hocikde na Facebooku . Však posledná diskusia všetkých kandidátov sa opäť niesla v rovnakom duchu....ohováranie, urážanie a osočovanie jeden druhého. Kandidát dostal slovo, priestor a čas aby ho využil na zodpovedanie otázky ktorú dostal od moderátorov a namiesto toho aby odpovedal na otázku tak zas a znova len útočil na iných....pričom ich aj moderátorka či moderátor napomenuli aby sa venovali položenej otázke . A to zdôrazňujem že to boli kandidáti na PREZIDENTA a aj tak neboli schopní zachovať si dôstojnosť.... Nepôjdeš sa predsa najesť do reštiky kde zle varia a ešte k tomu je personál nepríjemný .....a presne preto polka národa voliť nešla. A ja sa ani nečudujem......

Pod toto by som sa skoro podpisal. No pre neho je vysledok riesenia nastolenych problemov - Blaha & Kalinak. :x
08.06.2024 - 22:31:29
17
A ešte doplním doplním ďalší faktor - samozrejme tradičná rodina - nechceme tu skazený západ, aby nejaký buze.ranti vychovávali deti Chceme tradičnú rodinu - ako v russku
t.z. muž alkoholik mláti a znásilňuje ženu aj deti kedy sa mu zachce - je to proste neodolateľné ...
a samozrejme v nedeľu do kostola
a rozvodovosť po 10 rokoch 83%
- číže klasicky, čo boh spojil nech človek nerozdeľuje.......
ale to nevadí, je to tradičná rodina
08.06.2024 - 22:36:06
015
Alebo ked Pelegrini prezident šuká Šukaja ministra vnutra?
Fico suka stetky a chlasta, Danko suka stetky a chlasta, Kali suka malych chlapcov a koksuje...
Nenavidim liberalov, nenavidim *****, nenavidim drogy...
08.06.2024 - 22:55:36
014
btw, kvôli tomu už ani nechodím na pivo, takéto kktiny sa tam dajú pravidelne vypočuť
Soroš, Bil Gejts, Šimečka, Čaputová - tá obzvlášť - najväčší nepriatelia
a na UA nie je žiadna vojna, všetci ukrajinci jazdia na luxusných autách, všetci majú makbúky a najnovšie ajfóny
nemali sme im dávať zbrane,
Ukrajinci a russi je to isté, nech sa tam yebú,
nás sa to netýka, nemali provokovať, zaslúžili si to
Američania sú najhorší národ na svete a nedovolili UA podpísať mierovú dohodu

Keby aspoň držali huby a bavili sa o niečom inom ešte by som to prekúsol, ale proste furt sa nájde nejaký kkt, čo s tým začne.
08.06.2024 - 23:00:23
011
Nezabudnime na Blahu mydlica baranov. A Huliak dava dole odzadu mrtve medvedice? Neviem, nevidel som, nebol som tam a preto diskutujme o tom ci nahodou. Strasna zberba.
08.06.2024 - 23:02:28
07
Srsen napísal:
...kvôli tomu už ani nechodím na pivo,

Vcera vecer sme navstivili dve krcmicky. Ludi plno, ledva sme nasli miesto, Hluk velky, len sme nikomu nerozumeli. Mozno preto, ze chlastame v Zahrebe :⁠-⁠)
Ale este rano som stihol poslat Odora do Bruselu.
Nielen motorkarom nazdravie 🍻
09.06.2024 - 05:49:46
111
ucast na volbach bude isto nizka, ja som bol volit o 17 a nikde nikoho, clenovia komisii sa statocne nudili a zoznamy volicov, co som videl boli prazdne. tym myslim to, ze ludi, co mali odvolene bolo zalostne malo
09.06.2024 - 08:37:24
00
https://x.com/JanoMacek/status/1799480079518724367?t=EMvaKTXT_SY1ZHRRhSnSmA&s=19
Magyarhitlerovi sa impérium pomaly rúca

i.ibb.co
i.ibb.co
Dop*či s čegevarom
09.06.2024 - 08:54:20
11
Kolega madar minto kedysi vysvetloval ako to je s vyhrami Orbana… ako spravil coro-moro s volebnym zakonom, tak vozi ludi, ked potrebuje hlasy… takto sa tam drzi. Jasne, ze ho aj volia, ale takto opoziciu hladko prevalcuje.

Mam obavu, ze ked zmenime volebny zakon aj u nas skoncime podobne.
09.06.2024 - 09:07:01
00
Je to “ zatiaľ “ dobre …

🔓: https://dennikn.sk/4038578/neoficialne-vysledky-eurovolby-vyhra-ps-pred-smerom-a-republikou-sas-a-demokrati-na-mandat-nedosiahnu/?cst=634c84a6139bb2979fdb555eb3cda18dd3ff8c89272d68b239cddfce244e849b
09.06.2024 - 09:56:03
40
Mal radšej odísť ako martýr. Vrátil sa ako úbožiak a je na smiech
https://blog.sme.sk/marianletko/politika/mal-radsej-odist-ako-martyr-vratil-sa-ako-uboziak-a-je-na-smiech
09.06.2024 - 10:04:07
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up