https://domov.sme.sk/c/23333286/trestny-zakon-ustavny-sud-rozhodnutie-ficova-vlada.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2uYj7Dg8CUip7U57fITAuce6Bg6nyXvXDW5uuCiYGdyZlpyicsVKGx__Y_aem_AfaTEU5TT7Y-_sTLfL7OW7YhElXTKo00PbTXt-5DcBW6-mbXuJzmp-6RTUOn9EJRWHTz1vsJb6wZenbJjiPoWyKF
22.05.2024 - 11:36:55
01
Jaroh - To ako fakt sa pýtaš ?
22.05.2024 - 11:37:55
00
Jaroh napísal:
Nerozumieme si.
Vôbec ich nepodceňujem.
Len skrátka v súlade s klasickým vtipom Rádia Jerevan vravím, že "Počemu bukvy, vsje poňátno". Treba uvažovať o tom, ako to zmeniť a nie si iba stále dokola potvrdzovať, v akom sme prúseri.


Ale poznat problem je nutny predpoklad na to, aby si ho mohol riesit. Ved ty sam si pisal, ze sukaj je len babka a o nicom nerozhoduje a chybu vlastne spravila novinarka (wtf, ved to tvrdia ti hajzli, ze novinari a demokrati mozu za vsetko, aj atentat). No nie, nie je babka, je dolezity akter a naopak ja ho povazujem za toho schopnejsieho a schopneho vsetkeho.
Babky su instakrasky z mz a mk. A otazku co som ja urobil pre sk hiphop mi fakt davat nemusis...
22.05.2024 - 11:38:05
04
Držme sa prosím faktov. Nenapísal som, že "chybu vlastne spravila novinárka". Napísal som, že možno ide o zmätky medzi štátnymi inštitúciami a následné nepresné zhodnotenie novinárkou. To nepovažujem za chybu a nijako som sa v tomto zmysle nevyjadril.

Aby som to uzavrel, pretože idem mimo počítač:
Nemám v zásade nič proti týmto diskusiám, aj ich čítam, aj sa do nich zapájam (lebo prokrastinujem :-) ). Sú potrebné a v dnešnom čase si cením, že tu na mtbikeri sú naozaj veľmi slušné.
Ale pripadajú mi ako diskusie na modrom koníkovi. Jediné informácie, ktoré máme, sú z médií a budeme o nich neustále debatovať. A pritom politik povie do médií pravdu iba omylom.
Poznám priveľa bývalých politikov, ministrov, štátnych tajomníkov, poslancov a vypil som s nimi v debatách priveľa káv, piva či koňakov, aby som nejako zásadne veril tomu, čo hovoria na tlačovkách a do médií. A preto tomu nevenujem až takú veľkú dôležitosť.
22.05.2024 - 11:49:07
00
Jezus napísal:
double ma poprosil, nech mu tuto temu bloknem, takze v tejto teme sa uz veru nedockate. :)
vcera bolo neskoro
22.05.2024 - 13:29:14
00
Kristina napísal:
"Facebookovy profil atentátnika vymazal sám facebook, žiadni komplici. Potvrdila to samotná spoločnosť."
bola to meta,nie FB, 2rozne linie,bacha,to je zasadny rozdiel
22.05.2024 - 13:31:17
00
Jaroh napísal:
Držme sa prosím faktov. Nenapísal som, že "chybu vlastne spravila novinárka". Napísal som, že možno ide o zmätky medzi štátnymi inštitúciami a následné nepresné zhodnotenie novinárkou. To nepovažujem za chybu a nijako som sa v tomto zmysle nevyjadril.


Ak ide o zmätky medzi inštitúciami, tak je to až trápne, že polícia sa zaoberá vyšetrovaním niečoho, čo už je dávno objasnené. Aspoň keby Šukaj držal klapačku od začiatku a nesnažil sa ako najmúdrejší z hlúpych s plnou vážnosťou informovať verejnosť, že pracujú s verziou "B", lebo útočníkovi bol vymazaný fcb profil. To sa už podobá na policajné vtipy. Hlavne keď si veľkolepo reformujú trestné zákony a rušia prokuratúry, tak to pôsobí, že ten svoj diletantizmus šíria ako Covid v 2020-tom.
22.05.2024 - 13:38:45
00
Len už je to najnovšie takto:

Vymazanie konta strelca na premiéra Fica nesúvisí so zásahom do jeho konta zo strany spoločnosti Meta, uviedol námestník SIS.
Pavol Gašpar dodal, že spravodajská služba pracuje s pôvodnou verziou, že páchateľ mohol mať spolupracovníkov.

Minister obrany Kaliňák doplnil, že došlo k manipulácii s účtom predtým, ako zasiahla Meta.

(SME)

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta
22.05.2024 - 13:41:57
00
A potom všetci žili šťastne až kým nepomreli....
už toto sa mi na tom nezdá - spravodajská služba pracuje ( iba ak na tom ako z tejto situácie vytrieskať čo najviac )
22.05.2024 - 14:17:47
01
chcu mat z toho senzaciu, ale tam ide len o to ze nasratemu pankovi rupli nervy. nic viac, nic menej. nehovorim ze to mal urobit, ale robia z toho udalost storocia a pritom denne zomieraju ludia ktorym zdravotna positovne nepreplaca drahe lieky a kopec ineho svinstva. z tejto prestrelky vytazia politicky kapital na max. doteraz sme sa mali dobre, no peklo len zacne podla mna. a nemaju s tym nic spolocne ani media ani opozicia, jednoduchy opis je: mafiansky stat. tot moj nazor
22.05.2024 - 14:37:57
07
Kedysi ( a mozno aj dnes) sme sa pozerali cez prsty napriklad na Albancov, dnes sme na tom s ratingom vo svete asi o dost horsie. A moze za to birmovany komunista aj so svojou bandou zlodejov.
22.05.2024 - 14:43:20
012
lukjur napísal:
Len už je to najnovšie takto:

Vymazanie konta strelca na premiéra Fica nesúvisí so zásahom do jeho konta zo strany spoločnosti Meta, uviedol námestník SIS.
Pavol Gašpar dodal, že spravodajská služba pracuje s pôvodnou verziou, že páchateľ mohol mať spolupracovníkov.

Minister obrany Kaliňák doplnil, že došlo k manipulácii s účtom predtým, ako zasiahla Meta.

(SME)

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta


Teraz sa hrajú na sherlockov, aby to nevyznelo blbo, ale v skutočnosti ide iba o informačný šum, aby sa prekryl ich diletantizmus. V najhoršom prípade vyjdú s nejakou karidnálnou blbosťou na spôsob, že niekto z dennikaN požiadal Metu o zrušenie účtu útočníka z vlastnej iniciatívy.
Je to také okaté, akoby niekde na pozadí ich tlačoviek visel transparent, môžeme vám poskytnúť iba tie informácie, ktoré nejakým spôsobom kompromitujú opozíciu a média. Naozaj sa dá veriť človeku, ktorý nechal uniesť vietnamca vládnym špeciálom a celý čas to popieral? Ja mu neverím, ani keby pravdu hovoril.
22.05.2024 - 14:48:30
014
Ale mne je toto tiež jasné. O tej vierohodnosti sa nemusíme ani baviť. Osobne som to viac-menej prestal sledovať a už si čítam iba komentáre v SME, Postoji a N-ku. Aj média by nemuseli informovať "každých 5 minút". Trochu to celé spomaliť a nedávať im taký priestor pre každú ich konštrukciu, ktorá im práve príde na rozum. Postol som to presne z týchto dôvodov, ako sa to celé mení presne podľa nálad prijímateľov.
22.05.2024 - 15:06:43
00
Práve som obiehal na aute pana 363 ktorý si dáva etapu , doprovode vozidlo s class, toto ide z našich daní
22.05.2024 - 16:09:25
00
To auto by islo tak ci tak. Urcite realizuje vyzvu dpnb. V aute ma podklady na ho. 😉
22.05.2024 - 16:18:30
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up