Ta 3 je vždy hlasná trúba smeru a SNS. Proste mafia ovláda Slovensko a má rôzne páky,ako oblbnut jednoduchého ovcana krajiny. Žiaľ Slovensko je krajina ,kde kradnutie a obchádzanie zákonov sa nazýva šikovnosťou...
13.08.2023 - 13:40:32
03
Ľudová tvorba

Prílohy:

FS.jpg
FS.jpg 218.49 KiB thumb_up5thumb_down

SS.jpg
SS.jpg 279.92 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2023 - 10:12:16
011
flegko napísal:
Todova v pripade sudkyne zbytocne dodala naboje dezole scene a vyhovorka, ze sa o tom vedelo, ze to oznamila sefredaktorovi, ze nerobila na kauzach, kde by nebol aobjektivna je naozaj len vyhovorka. Ludia, co idu po Ficovi a spol musia byt cisti ako lalie a musia predikovat co sa stane ak...
To bolo take tazke oznamit to verejne uz davnejsie, ked sama tvrdi, ze ten vztah nie je ziadna novinka? To je take azke predvidat, co sa da znezuit a co nie?
Obavam sa, ze tato kauza prinesie este nejake to % Smeru a to je bolo naozaj zbytocne, pretoze kopec ludi nie je rozhodnutych a budu sa rozhodova na poslednu chvilu a toto zrovna moc v danej situacii nepomaha.


Todova uz investigativu dlhsiu dobu skutocne nerobi, robi rozhovory, to je prosty a dokazatelny fakt, ty vyhovorka...
A to kto s kym chodi "bicyklovat" je len a len ich vec. Do toho nikoho nic nie je, absolutne nikto to nema povinnost oznamovat verejnosti. Svojmu zamestnavatelovi to profici oznamuju, to sa stalo, tebe nemusia a ak mas trochu v hlave tak to chapes.
Dezole scena ma v hlave nasrate, tam nepomoze vobec nic. Tam milenky, 13 deciek s 12 zenami, bitie zien, zlodejiny a zumpa absolutne nevadia, este to oslavuju, ale ist sa "pobicyklovat" je koniec sveta. Pretoze ide o zeny, ktore nenavidime. A budeme ich nenavidiet nech sa aj na hlavu postavia, neexistuje nic co by mohli ne/spravit na to, aby sa v nasich ociach rehabilitovali. Takze ziadne naboje, to je skutocna vyhovorka preco byt dezolat. Lebo todova a sudkyna! :-O
14.08.2023 - 12:25:17
030
Zaujmavy rozhovor.
https://e.dennikn.sk/3515239/ked-som-prisiel-vsade-bolo-cisto-bicykle-nezamknute-az-sme-si-museli-zapalit-hovori-armen-ktory-u-nas-postavil-fabriku/?cst=c2cc9f2c92f4d0372d3f7324a317c433541285208546849ed8ea7cfa2c64fab6
14.08.2023 - 13:09:53
01
cokupit napísal:
Todova uz investigativu dlhsiu dobu skutocne nerobi, robi rozhovory, to je prosty a dokazatelny fakt, ty vyhovorka...
A to kto s kym chodi "bicyklovat" je len a len ich vec. Do toho nikoho nic nie je, absolutne nikto to nema povinnost oznamovat verejnosti. Svojmu zamestnavatelovi to profici oznamuju, to sa stalo, tebe nemusia a ak mas trochu v hlave tak to chapes.
Dezole scena ma v hlave nasrate, tam nepomoze vobec nic. Tam milenky, 13 deciek s 12 zenami, bitie zien, zlodejiny a zumpa absolutne nevadia, este to oslavuju, ale ist sa "pobicyklovat" je koniec sveta. Pretoze ide o zeny, ktore nenavidime. A budeme ich nenavidiet nech sa aj na hlavu postavia, neexistuje nic co by mohli ne/spravit na to, aby sa v nasich ociach rehabilitovali. Takze ziadne naboje, to je skutocna vyhovorka preco byt dezolat. Lebo todova a sudkyna! :-O

Ak mas trochu v hlave musis chapat, co je to nahrat na smec. Ja nevidim jeden jediny dovod nahravat Robertovi na smec a argument, ze do toho nikoho nic a nemam povinnost nie je v tomto pripade argumentom. Keby bola Todova bezmennym uzivatelom tohoto fora kludne by to platilo, ale je to jedno z najznamejsich novinarok a taky symbol antismeru.
Ja naevidim jeden jediny dovod preco to nedala von dopredu sama, ked musela vediet, ze sa to skor, ci neskor prevali a co z toho spravi Smer s.r.o.

Btw k Todovej pripadu sa vyjadrovali okrem dezole sceny aj rozni sudcovia, ci clenovia sudnej rady a nevidia to tak bezproblemovo ako ty.
Ja som si zapamatal jednu vetu....sudca nesmie poskytnut ani naznak pochybnosti o svojej nestrannosti, s cim suhlasim a zaroven som presvedceny, ze Zaleska s Todovou zbytocne vrhla tien podozrenia na seba.
Je to uplne zbytocna kauza a Robo do volieb nemusi nic robit len sledovat pribudajuce parcenta, kedze mu tie prihravky na goly chodia same.
14.08.2023 - 14:32:40
02
pre mňa prípad Todovej neexistuje, ale že ty sa vzrušuješ nad niečím čo tam nie je, ma neprekvapuje
v podstate šíriš fikovu propagandu.
14.08.2023 - 14:40:12
09
doplnovacka :-)
img.aktuality.sk
14.08.2023 - 15:13:58
01
https://www.aktuality.sk/clanok/2KSXkQ7/roman-stahl-z-kauzy-ezechiel-7-ukazal-prepis-rozhovoru-o-ktorom-hovoril-hamran-nikoho-neovplyvnoval-vravi-jeho-obhajca-cely-prepis/
14.08.2023 - 19:48:59
00
Každopádne človek sa v tých nahrávkach a odposluchoch začína strácať... odsúdia pravoplatne vôbec niekoho? V tejto republike to nehrozí. Radšej na bike do lesa,ako sledovať celý tento politický cirkus.
14.08.2023 - 20:53:19
03
bedo napísal:
Ľudová tvorba


Na pláž!! :lol:
15.08.2023 - 10:01:26
03
Srsen napísal:
pre mňa prípad Todovej neexistuje, ale že ty sa vzrušuješ nad niečím čo tam nie je, ma neprekvapuje
v podstate šíriš fikovu propagandu.

V podstate si ukazal dvojaky meter lebo som presvedceny, ze keby Todova chytila Dana na veceri, ci v posteli s vysokopostavenym sudcom robilo by sa okolo toho velke halo a ty by si samozrejme tomu sudcovi prestal doverovat, ziadal by si presetrenie jeho rozsudkov, ci postavenie mimo sluzbu....co je logicke, lebo kto paktuje s Danom nemoze byt dusevne v poriadku a urcite by nemal sudit.
15.08.2023 - 10:08:34
00
jaaj ennio, tak teraz to celé do seba zapadá, prečo je Suja taký pripečený...
15.08.2023 - 10:09:26
04
flegko napísal:
V podstate si ukazal dvojaky meter lebo som presvedceny, ze keby Todova chytila Dana na veceri, ci v posteli s vysokopostavenym sudcom robilo by sa okolo toho velke halo a ty by si samozrejme tomu sudcovi prestal doverovat, ziadal by si presetrenie jeho rozsudkov, ci postavenie mimo sluzbu....co je logicke, lebo kto paktuje s Danom nemoze byt dusevne v poriadku a urcite by nemal sudit.


Len taký detail - v čom konkrétne je nakladanie bicyklov v garáži rovnaká situácia ako „večera či posteľ“? Prípadne v čom konkrétne sa zhoduje „kauza“ novinárka a sudkyňa s teoretickým prípadom uškriekaný zmrd a sudca? To len aby som vedel, lebo už asi týždeň čítam žblebty očividne organizovanej tlupy dementov („a k Monike a Pamele nič?") pri každej téme, kľudne aj pod správou o tragických požiaroch na Havaji. A je to smiešne hlavne kvôli tomu, že síce sa takto zúfalo dožadujú ľubovoľného vyjadrenia, no v skutočnosti žiadne nepotrebujú, úplne všetko im je ihneď jasné a ešte sa aj preto cítia ako lepší ľudia ...
15.08.2023 - 11:42:45
211
Pri poslednej navsteve rodicov moj otec, typicky dochodca adorujuci Fica mi vitazoslavne oznamil, ze Todova ma so sudkynou vztah, ze Danko (ani priezvisko si nevie poriadne zapamata) je genialny novinar a ze sa budu teraz revidovat vsetky jej rozsudky a podobne nezmysly.
Presvedcit dochodcu, ktory nemusi USA, pre ktoreho je RU utlacana zem o tom, ze tato kauza je umela a ze v podstate o nic nejde je nemozne.
Ale....keby Todova oznamila svoj vztah dopredu mohol som krasne otca umlcat jednou vetou, ze o tomto vztahu sa davno verejne vedelo, pretoze ho Todova oznamila par mesiacov dozadu a Fico a spol to len vytahuju v ramcci predvolebneho boja.. A bolo by po debate, pretoze verim, ze na toto by sa zmohol len na tiche uhm a bolo by po debate.
Mozno pre teba je tato kauza pseudokauzou, pretoze tvoja debata s oponentom spociva v tom, ze ho ignorujes...ja sa casto snazim niekoho kto ma opacny nazor presvedcit, aby ten svoj zmenil a Todova mi v tomto konkretnom pripade moc nepomohla.
15.08.2023 - 19:33:58
00
netuším čo robíš ( a čo robil Tvoj orec a ako sa živil) ALE
ak si sa s ním normálne, logicky-argumentačne porosprával a ON by si Ťa vážil a uznával Tvoj život,
tak by sa asi na svet pozeral inak a možno by aj zmenil náhľad na realitu,
samozrejme, ak nebol prednovembrový nomenklatúrny káder, alebo ....
15.08.2023 - 20:14:48
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up