Zomri dalo status matovica ktory to potom okomentoval. Ten naklad co tam dostal stoji za precitanie.
17.12.2022 - 13:43:11
00
činski bolševici presne pre tromi rokmi vypustili covid do sveta a ten bumerang sa im vrátil a trafil ich presne do hlavy.tu sa ukazuje celková nadradenosť západu.Tu už covid nikto nerieši a oni si mysleli,že zas bez problémov uzavrú milióny.No už neuzavrú lebo by sa im ten ich debilný režim mohol rozpadnúť.
Každý zločinný režim raz narazí na svoju neschopnosť poručit vietru a dešti.
17.12.2022 - 14:29:19
00
Keby si niekto myslel, ze s Rusmi sa da, tak tu je pohlad z pobaltia.
https://www.visegradsky-jezdec.cz/o-historii-ktera-se-porad-opakuje/

Nie. S nimi sa neda a ani nebude dat.
17.12.2022 - 14:32:00
00
mne sa inak celkom pozdava p. general Macko. ak budu predcasne volby normalne som zvedavy na jeho program.
17.12.2022 - 16:26:59
01
ruské zákopy,spinkaj pekne spinkaj.

https://twitter.com/GalileoArms/status/1604142896625623043?t=k1X0N8JR1BGIIydElJMN5A&s=19
17.12.2022 - 18:16:18
00
Hlina nie je môj favorit, ALE "protikorupčná" koalícia TT ma nepotešila:
Pri tom všetkom, čo sa okolo vlády deje, zanikol jeden jej veľký úspech, ktorý sa im podaril v týchto dňoch. Dovolím si ho pripomenúť, aby sa nezabudlo.
🔹 ️Zmluva je od toho zmluva, že má svoje kogentné ustanovenia, a medzi ne patrí spôsob ukončenia - to ako a kedy platnosť zmluvy končí.
Vedelo sa dvanásť rokov, že zmluva so SkyTollom raz skončí a posledných dva a pol roka z toho vládne táto vláda.
🔹 ️Dva a pol roka. To je dosť, čo poviete?
Čo vyjednali vyjednávači, čo vybavili super manageri?
Dosiahli fantastický úspech. Dosiahli to, že po skončení zmluvy ju predĺžili. So Sky Tollom samozrejme.
🔹 ️Ak by takíto super vyjednávači vyjednávali kapituláciu s Nemeckom vo vojne, tak sa ešte na Horehronských kopcoch bojuje doteraz a Slovensko by Nemecku platilo vojnové reparácie.
🔹 ️SkyToll po doterajších cca 100 miliónov eur ročne, ktoré poctivo vyryžoval ročne na našich diaľniciach, pokračuje ďalej. Štát im to ide predĺžiť ešte minimálne o rok, ale vraj super je, že už bude účtovať LEN cca 65 miliónov za rok.
A minister to pospolitému ľudu ide vysvetliť, že vlastne ušetril.
🔹️ Pripomína mi to ako keď Bohumil Stejskal
/B. Polívka/ vo filme Dedičstvo vysvetľoval Arnoštovi, ako vlastne zarobil na tej operácii nosa a ešte mu zostane na hadraplán.
🔹 ️Slovensko je neskutočne bohatá krajina. Elektrinu ideme preplácať z požičaných peňazí aj tým, ktorí ňou vykurujú svoje bazény. Správcovi mýtneho systému po „hrdinskom, neľútostnom“ boji našich vyjednávačov ideme dovoliť si zobrať cca 30% zo sumy, ktorá sa na mýte za rok 2023 vyberie, čo je suverénne najviac v celej Európe.
A znova Bohumil Stejskal hovorí: “tak jsú boháč alebo nejsú boháč!?…”
🔹 ️SkyToll už od nás vyryžoval viac ako miliardu, teraz ešte dostane za budúci rok 63 miliónov €, to je cca 170 000 € denne. Jeden byt v Bratislave denne po celý rok dostane SkyToll ešte ako bónus. SkyToll by mal platiť štátu, resp. vrátiť aspoň niečo z toho, čo naryžovali na našich diaľniciach, ale „super vyjednávači“ mu ešte dajú „bolestné“ vo výške 63 miliónov Eur.
Hejá, hejá Slovákia.
🔹️Nečudujte sa ľuďom, že strácajú vieru v spravodlivosť, vieru v systém.
Pokračovanie parazitovania SkyTollu na našich diaľniciach je hanebné a je to maslo tejto vlády. Tak, ako to bola na začiatku nechutná zlodejina Smeru, tak teraz to je obrovská neschopnosť tejto vlády, ale aj krytie tejto zlodejiny.
17.12.2022 - 19:40:00
011
A na všetku zákonnosť dohliada generálny omyl 363,a samozrejme neuhne ani o milimeter:
https://dennikn.sk/minuta/3156917/?ref=mwat
17.12.2022 - 19:48:27
02
Stax napísal:
referendum riesis uplne zbytocne. aj tak bude neuspesne.

No to asi bude, ale pozerám do budúcnosti. Je celkom reálne, že ak zoberie Fico Danka pod svoje krídla, zostaví vládu s lacnou štetkou Kollárom, kde bude Hlas hrať piate husle tak budeme radi ,ak by bola možnosť zvrhnúť vládu referendom.
Stále ale platí, že nie som zástancom referenda, ktoré by mohlo skrátiť volebné obdobie akejkoľvek vlády. Tak ako nie som zástancom referenda, kde stačí účasť 50% voličov, aby bolo platné, Dnes stačí, aby sa referenda zúčastnilo 50 všetkých voličov, 26% všetkých voličov sa vyjadrilo, že zem je plochá a Slovensko bude plochozmské.
Videl som niekde Ficovu vyplašenú fotku, ako sa tváril, keď padla vláda. A celkom verím, že bol vyplašený. Dnes nikto nevie, či je možnosť odvolať vládu referendom pre neho výhodná alebo nie,
18.12.2022 - 00:28:04
00
tento format referenda, aky mame, je uplne najhorsi. Bud musi byt ucast na referende povinna, alebo zrusit kvotu 50%-tnej ucasti. Inak som zvedavy, ci toto referndum bude uspesne. Ludia su nasrani dost, tak by ma neprekvapilo, keby bolo.
18.12.2022 - 08:27:56
00
Nebude, a kvorum je potrebne prave preto, aby si nejaka zanedbatelna mensina nepresadila nieco, s cim apaticka vacsina nesuhlasi.
18.12.2022 - 09:05:21
01
Samozrejme, že nebude úspešné a vie to aj Fico. Robí to len preto, aby bol na očiach. Referendum samo o sebe je mu ukradnuté, aj tie milióny, čo to bude stáť.
18.12.2022 - 09:18:41
00
tak ta vacsina nema byt apaticka. Ked mi na niecom zalezi, tak som aktivny. Ak niekto na referendum nepride, nezalezi mu na tom a nemali by trpiet ludia, ktorym na tom zalezi, hoci jej ich mensina.
18.12.2022 - 09:33:24
00
spocitaj si kolko % ludi voli populistov - to 50%tne kvorum nas chrani pred idiotmi
18.12.2022 - 09:54:36
02
ako matematicky nas to chrani pred idiotmi? Ked bude na Slovensku 60% idiotov, tak nas referendum s minimom 50% pred nicim neochrani. A ak bude na Slovensku tych idiotov 40%, tak 60% ne-idiotov ich prehlasuje. A ak budu idioti aktivni a pojdu hlasovat a ne-idioti neaktivni a nepojdu hlasovat, tak su to tiez idioti :-D Problem s 50%-tnou ucastou je, ze referendom sa neda presadit ani kopec dobrych veci, pretoze bud tomu vacsina naroda nerozumie a/alebo nepojde volit, lebo im to je jedno. To potom zrusme referenda ako celok, lebo su to len vyhodene peniaze.
18.12.2022 - 10:01:58
00
Tych 60% idiotov by muselo do nohy prist zahlasovat, takze je tam ista ochrana aj pre takyto pripad ;)
A s poslednou vetou suhlasim. Referendum je zbytocny predrazeny nastroj politickeho boja, nic viac.

Zmysel bude mat az vtedy, ked sa bude dat hlasovat bezpecne cez internet.
18.12.2022 - 10:09:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up