clxno1 napísal:
Sice jeho zmyslanie ani zdaleka nezdielam, ale netusim preco dostal banan. Nikoho neurazal (to skor urazali ostatni).

JJ je to dezolát ale nebol nijako agresívny. Hoaxy tu zdieľa veľa ľudí aj z opačnej strany barikády. Že by nejako extra obhajoval Rusko som nezaregistroval. On mi príde skôr ako obeť ruskej či covid propagandy. Mal som pocit, že v témach kde sa najviac vyskytoval diskutujú hlavne ľudia ktorý majú triezvy svetonázor a nejaký troll ich nerozhádže. Dupľom, že to je cyklofórum a airbilly bicykluje.
Sa to tu zvrhne ako na Hlavných správach, základni dezolátov, kde účty opačne orientovaných okamžite blokujú. Aby sa dezoláti nebodaj nezačali zamýšľať nad sprostosťami ktorými ich tam kŕmia.
A možno dostal ban iba automaticky, za určitý pomer mínusiek. To dostanem potom čoskoro aj ja a ruskú propagandu naozaj nešírim. LOL
16.10.2022 - 22:41:37
00
Srsen Flegko je alter ego samotného pôvodného a prvého existujúceho pra alter ega. Z toho pramení jeho schýza kombinovaná s nutkavou potrebou vyjadrovať sa ku všetkému s narýchlo lakovanou odbornosťou. Je to multitalent, avšak ťažko ho zasahuje skutočnosť, že spoločnosť, v ktorej ako zamestnanec pracuje, vlastní takmer spolovice Ruska s nemeckým pasom Irina Sergejevna Landgraf. V skutočnosti Irina Sergejevna ovláda všetko, keďže druhý spoločník bol dobrý len nato, aby vytuneloval podiel danej firmy držaný svojho času Poľn.družstvom Poriadie, a dnes figuruje ako konateľ - nosič transparentu "hej, veď my sme Slováci". Čiže si predstav zamestnanecké alter ego vs alter ego, a obe egá zasiahnuté schýzou, a dilemou, ako písať ? Prorusky ? Protirusky ? Nie, tak skúsi nemastno, neslano, hlúpo, kade vietor, tam plášť. A hlavne vie diskutovať !!! Na to pozor, to sa tu všetci ešte musíme od neho naučiť, toť imperatív dňa. ;)
16.10.2022 - 22:51:07
10
Danko, vcera sme si slubili, ze ked ma prestanes sledovat budes mat zivot krajsi....a ty si zase googlil a zase nedosledne?
Nie som zamestnany v ziadnej spolocnosti...dokonca ani vo svojich firmach.
Sklamanie?
16.10.2022 - 22:57:08
00
No doprdele, až tak do hĺbky som to asi nechcel :)
16.10.2022 - 22:57:58
02
Joe70 napísal:
JJ je to dezolát ale nebol nijako agresívny. Hoaxy tu zdieľa veľa ľudí aj z opačnej strany barikády. Že by nejako extra obhajoval Rusko som nezaregistroval. On mi príde skôr ako obeť ruskej či covid propagandy. Mal som pocit, že v témach kde sa najviac vyskytoval diskutujú hlavne ľudia ktorý majú triezvy svetonázor a nejaký troll ich nerozhádže. Dupľom, že to je cyklofórum a airbilly bicykluje.
Sa to tu zvrhne ako na Hlavných správach, základni dezolátov, kde účty opačne orientovaných okamžite blokujú. Aby sa dezoláti nebodaj nezačali zamýšľať nad sprostosťami ktorými ich tam kŕmia.
A možno dostal ban iba automaticky, za určitý pomer mínusiek. To dostanem potom čoskoro aj ja a ruskú propagandu naozaj nešírim. LOL


no neviem, neviem, nie tak dávno za vyslovil za znovuzavedenie trestu smrti ako aj ochotu vykonávať popravy,
a teraz šíri, že rusko na UA bojuje s vojskami NATO.
proste bežný mierumilovný jedinec.
16.10.2022 - 23:00:00
01
boris.ko napísal:
flegko a ty sa ako voláš?
16.10.2022 - 23:05:04
00
Ale ja ho dopodrobna nesledujem. Je to dezolát. Ale že by bol nejako agresívny alebo ohrozoval mravnú výchovu účastníkov tohto fóra si proste nemyslím.
16.10.2022 - 23:05:51
00
Srsen napísal:
No doprdele, až tak do hĺbky som to asi nechcel :)

Prilis vela intimnych informacii, ze... :rofl:
16.10.2022 - 23:06:38
01
a to doprdele tiez nie je vhodne a preto si davam ban
16.10.2022 - 23:07:44
01
My sme si nič nesľúbili, to Ivan Hoffman na námestiach spieval, že sľubili sme… Prezrel som si zbežne dnešnú debatu, a zasa exceluješ, tu dostávaš sprchu a ešte keď sa Irina ako zamestnávateľ dozvie, že ty takto vajatavo na obe strany hráš, bude sprcha aj tam😂. Dobre, že máš tú prilbu, hlavu máš chránenú keby niečo.

Srsen ak by si mal chuť vyslovene sa za niečo vytrestať a trpieť v nedeľu podvečer z nejakého dôvodu, pozri tuto kolegove kreatívne výtvory na YT. Priznám sa, ja som na tom závislý, Vasky a Občiansky tribunál bledne závisťou. Nakoniec sa však zasmeješ, tak ako ja. Takto sa to robí, do psej matere. Ešte pár dní, a začnem dostávať provízie za sprostredkovanie pozretí. Mám nový business plán !!! Koniec môjmu vyhoretiu😊
16.10.2022 - 23:20:55
00
Ale no taaaak....sak si mi este pred par dnami pisal, ze niektore videa su dobre. A ja som sa tak tesil, ze sa ti pacili lebo viem aky si narocny.
A dnes som uz v jednom kosiari s Vaskym? Ty teda tiez vies menit nazory zo dna na den.
A to si mi pisal, ze hned na zaciatku, ked som ti navrhol, ze nezasierajme vlakna osobnymi invektivami lebo to nemas rad a ze mi naspinis radsej cez PM...ani to si uz nedodrzal.
Pre mna skamanie.
16.10.2022 - 23:28:19
00
wtf ? need more details
16.10.2022 - 23:32:44
02
A teraz tu nasleduje "tota fotka zos Majklom"
Ban mi uz vypršal
16.10.2022 - 23:39:56
00
Fleg a Flegko - Aj ja som sa sklamal. Takto končí naše krehké priateľstvo…. Stratil som ilúzie, už druhý krát za dva dni. Som uvrhnutý do bezodnej priepasti nihilizmu…
Ale inak to “medzigeneračné porovnanie dvoch kosačiek”bolo dobré👍. A seriál jedeň deň v živote IT….mimoriadne nedocenené dielko. Napriek sklamaniu zostávam Tvoj verný fanda!!!

Chlapi, Vy ostatní, vidíte, vzťahy treba kultivovať inak zahynú sťaby kvietok v prudkom slnci😎
16.10.2022 - 23:44:17
00
Thanks, clear :handshake:
16.10.2022 - 23:47:39
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up