img.projektn.sk
16.10.2022 - 18:04:54
03
Zachvíľu tu niekto dostane ban za to že je biely heterák :D
16.10.2022 - 18:05:40
00
aj v nacistickom Nemecku veľa ľudí verilo tej "správnej" propagande a tak to aj dopadlo
16.10.2022 - 18:14:41
00
3jalo3 A aj to si si musel niekde prečítať, toto majú pomätenci spoločné, nevedia uvažovať
16.10.2022 - 18:16:26
00
v tom belgorode majú nostop zábavu aj cez deň. :lol:
https://twitter.com/bayraktar_1love/status/1581568791246671873?cxt=HHwWgsDQ4fSb7vIrAAAA
16.10.2022 - 18:25:35
00
3jalo3 napísal:
Zachvíľu tu niekto dostane ban za to že je biely heterák :D


3jalo3, si normálny?
16.10.2022 - 19:08:20
08
Kristina napísal:
Vo veľa otázkach by som súhlasila, že svet nie je čiernobiely. Ale vo vojne RuSSko vs Ukrajina vidím iba dve strany. Buď si za Putlera a teda za okupáciu, genocídu a rozpínavú politiku ruSSka, alebo stojíš za Ukrajinou a ich hrdinským zápasom za vlastné prežitie. Inú farbu (stranu) tu nevidím.

Kika myslim, ze zrovna v otazke RU vs UA nikde nepolemizujem o tom kto je utocnik a kto obet v ziadnom z mojich prispevkov aj ked to tam niektori uz videli.
Ciernobiele sa mi zda vsak videnie niektorych tunajsich jedincov, co sa tyka skatulkovania ludi. Rozpravas to, co chceme pocut si s nami, zrazu hovoris nieco co sa nam nepaci si proti nam,
Nazorova pluralita im nic nehovori a vidia len 2 smery...si s nami alebo si proti nam. Toto ja nazyvam ciernobiele vnimanie sveta.
Ludia vo vseobecnosti nevedia diskutovat, vidiet to kdekolvek, kde sa pozries a ja by som minimalne na strednych skolach vyucoval nieco ako retorika, ci diskusia...na zapade taketo predmety su na skolach, u nas bohuzial nie.
V starom Grecku bola retorika a diskusia vednym odborom, ktory sa vucoval na skolachj, skoda, ze u nas sa na to kasle.
16.10.2022 - 19:26:25
00
flegko a ty sa ako voláš?


Naposledy upravil boris.ko dňa 16.10.2022 - 20:23:22, celkovo upravené 1 krát.

16.10.2022 - 19:56:53
00
Trochu s humorom (copyright Moral&Banal)

‼️ (NE)DOBRÉ SPRÁVY‼️

☢️ NR SR opäť nebola uznášaniaschopná. Opoziční poslanci sa odmietli zapodievať 1,5 miliardovým príspevkom pre Igora Matoviča na jeho atómofky. Šeliga, Remišová a Šípoš (ŠeReŠ) opäť vynadali opozícii za to, že koalícia nemá väčšinu. Premiér Heger povedal, že už si zvykol.

⛔ Funkciu už dostala aj Edita Pfundtner (Most-Híd), pripraví sa Klus (SaS), len Šeliga stále nič.

💸 Minister financii predstavil rozpočet. O 5 minút celý zdravotnícky sektor vyhlásil, že je absolútne neprijateľný a zdravotníctvo definitívne skolabuje. Eduard Heger povedal, že sú to len emócie.

🪖 Paramilitantná skupina Slovenskí branci ohlásila svoj zánik. V dobe, keď v ich materskej krajine prebieha špeciálna čiastočná mobilizácia, možno tento krok považovať za nutnú sebaobranu.

🚽 Rusko ďalej ostreľuje civilné ciele na Ukrajine a na front posiela už aj techniku, ktorú u nás možno vidieť pri pamätníkoch SNP.

😥 Alt-right extrémista spáchal v Bratislave teroristický útok, pri ktorom zabil 2 LGBTI ľudí a zranil ženu. Už ráno bolo jasné, že najväčšou obeťou útoku je samozrejme Igor Matovič a celá tlupa politických kresťanistov, ktorí roky hecujú ľudí k nenávisti voči LGBTI ľuďom, liberálom a vlastne všetkým ostatným..

🍆 Koaličný partner, trojitý agent poslanec Taraba chcel už na druhý deň zakazovať dúhové vlajky
🇭🇺 Henleinovec Gyimeši, ktorý tu tretí rok sústredene rozkladá štát a pracuje na obnovení Veľkého Uhorska, odmietol zneužívanie útoku na politické ciele
🐿️ Remišová odhalila, že útočník sa inšpiroval na liberálnom západe
🍗V sobotu poobede, po tradičnej kožke z kuraťa, sa opätovne ozval aj Matovič, ktorému bolo očividne ľúto, že atentátnik nezabil Hegera, lebo to by sa mohol ľutovať ešte lepšie a dlhšie
⌚Minister Mikulec je.

✅ Do dverí z vrcholových predstaviteľov štátu trafila len prezidentka Čaputová a na približne štvrtý pokus aj Eduard Heger.

Tento týždeň podporu nepotrebujeme my, ale 🏳️‍🌈 ľudia. V tomto sme všetci spolu. ✊
16.10.2022 - 20:04:23
09
https://echo24.cz/a/SXkbz/zpravy-zahranicni-usa-cina-biden-cipy-polovodice
16.10.2022 - 21:36:52
00
Ok toto prekonalo moje ocakavania ako dovod preco po sebe palili 👏👏👏👍👍👍
It appears the shooting occurred after a Lieutenant Colonel told soldiers that they were fighting a Holy Way and called Allah a coward. After which, three soldiers from Tajikistan opened fire reportedly killing 29 soldiers.
16.10.2022 - 22:09:29
00
Izrael sa rozhybal :y:

https://twitter.com/ntarnopolsky/status/1581585226710470656?s=46&t=ovhLp2p4B8w-pkuVLPLQxg
16.10.2022 - 22:12:10
00
foobar napísal:


Bolo na case, vyzera to, ze iranske drony viac ako vyzivne pomahaju rusakom na fronte a mozno by sa bez nich uz zrutili.
Za posledne dni som videl niekolko potvrdenycch zasahov UA techniky pancierovej tecniky tymito dronmi a dokonca aj dve S300 postavene nepochopitelne vedla seba.
Povodne som myslel, ze ide o makety, ale doslo ku sekundarnym vybuchom a slo urcite o ostre S300.
US strana sice nasledne na to vypustila rychlo video o ako dron znicik BUK z dreva, ale to nemeni nic na fakte, ze zaparkovat vedla seba dve S300 aj ked hlboko v tyle je do neba volajuca blbost a draho za to zaplatili.

Ked nad tym premyslam asi to ani hlboko v tyle byt nemohlo, pretoze akciu tocil iny dron a do tylu by snimaci dron asi tak lahko nedostali, takze mozno slo o video z fronty.
16.10.2022 - 22:25:59
00
flegko a ty sa ako voláš ?
16.10.2022 - 22:30:53
00
Začínam rozmýšľať či nie si alter ego Kenai...
výpovedná hodnota tvojho príspevku sa rovná asi tomuto:

Na svete je miliarda Číňanov. To znamená, že každý piaty človek je Číňan. V našej rodine je nás päť. Teoreticky je jeden z nás Číňan. Môže to byť hocikto- mama,otec, ja, malý Pu-Whong alebo Šaňo. Ja si myslím, že je to Šaňo.
16.10.2022 - 22:36:41
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up