Škoda komentovať...🤣
03.02.2022 - 22:35:08
08
Rusko je ine ako bolo v 68 ? Vtedy som nebol na svete ale moji rodicia ano a nemam pocit, ze boli z toho stastni co sa tu dialo. To asi nikto. Rusko-Ukrajina rok 2014.
03.02.2022 - 22:41:36
02
Ano je ine, vtedy to bola este velmoc. Dnes to je zakomplexovana krajina ktora je v globalnom meradle uplne irelevantna, tak skace do mensich aby si doma dokazala ze este stale su velmoc... s HDP nizsim ako Taliansko
03.02.2022 - 22:45:20
00
uff, asi nemáme šancu sa niekde posunúť, ak akceptujeme krajinu kde korupcia je najzákladnejšia súčasť života, ženy robia najťažšiu manuálnu prácu a životným cieľom mužov je nosiť uniformu to je jedno či vojak , hasič, policajt, železničiar, len aby nemusel nič robiť, len sa ožierať.
03.02.2022 - 23:06:55
02
Rusko ma dlhodobo pretrvavajuce imperialisticke tendencie (pre menej chapavych: snahy o rozsirenie svojho impéria, uzemia ci uzemia vplyvu), akurat svet sa za tych par storoci trochu zmenil.
03.02.2022 - 23:19:50
01
Tesak napísal:
Rusko a Putin su Ti zli furt..... pozrite si jak zatocil s oligarchom Deripaskom.......
thumb_up0thumb_down

a niesom rusofil ale myslim ze viac zloby vo svete robi USA ako Rusko
... a asi treba prestat vnimat Rusko z cias ked nas okupovali....... to bol komunizmus ktory uz nieje a myslim ze Rusko je odvtedy ina krajina ktora chce mat klud a obchodovat.... jasne ze chcu mat svoj vplyv ale nemyslim si ze chce niekde vojnu a ked uz bude, odsereme si to mi tu, na vychode europy a nie NATO ani USA....
.... kludne sa do mna pustite :-)

povazoval som ta doteraz za pomerne inteligentneho clena fora
musim si uznat chybu
03.02.2022 - 23:41:37
013
Pomerne slusny dokaz o tom, ze ruska propaganda je ucinna (bohuzial)
04.02.2022 - 05:53:43
06
Marli napísal:
USA, GB, DE, atď a Čína aj Rusko ma dlhodobo pretrvavajuce imperialisticke tendencie (pre menej chapavych: snahy o rozsirenie svojho impéria, uzemia ci uzemia vplyvu), akurat svet sa za tych par storoci trochu zmenil.


trošku som si dovolil poupraviť tvoje tvrdenie... a je jedno či mocensky, ideologicky, politicky, ekonomicky... a myslím si, že Rusko je niekde na chvoste tých predním menovaných... 😉

v tomto kontexte by sa dala vnímať aj včera podpísaná "zmluva", jaj vlastne nie, v mtbiker bubline sa to tak nevníma, sorry som zabudol...
04.02.2022 - 07:40:21
00
To je neuveriteľné, ako si niekto vie tých prepitých Rusov sidealizovať. 100k vojakov na hraniciach s UA má kto? Krym si silou odtrhol kto? Drýsty ohľadom Krymu typu - veď oni to tam vlastne chceli si sú chu.ovina. Ak ti niekto bude mieriť kalachom na stred čela, tiež to zvolíš, ako lepšiu možnosť. A úplne najlepšie by bolo, skúsiť nájsť človeka, ktorý reálne žil v Rusku. Nie dovolenkoval. Žil. Cca 5 rokov a viac. Zaklincuje toľko argumentov, ktorým sa nedá oponovať, že možno vtedy to rusofili pochopia.
04.02.2022 - 07:52:13
04
Radsej yankee v “kuchyni” ako ruska zgerba na hranici…
04.02.2022 - 08:01:45
07
Uhorky v pekne. :D Presne kategoria ludi, co fandi Rusom, Ficovi, Pellegrinimu, Kollarovi, Kotlebovi, Mazurekovi, Kuffovi, Zaborskej...

scontent.fbts8-1.fna.fbcdn.net
04.02.2022 - 08:04:41
08
myslim, ze podaktorym by sa toto pacilo:

Severná Kórea zverejnila propagandistický dokumentárny film oslavujúci vodcu Kim Čong-una, ktorý vlani previedol krajinu obdobím "doposiaľ najhorších ťažkostí". Dokument s názvom "Veľkolepý rok víťazstva, 2021" má 110 minút a popisuje sériu údajných úspechov Severnej Kórey vrátane vývoja raketových striel, stavby nových bytov a snáh o zamedzenie šírenia koronavírusu. O tieto "víťazstvá" sa podľa komentára k filmu zaslúžil osobne Kim Čong-un, ktorý "obetoval svoje vlastné telo v záujme toho, aby mohli byť naplnené sny (kórejského) ľudu". Snímka, ktorú v utorok odvysielali severokórejské štátne médiá, okrem iného zachytáva vodcu, ako vykonáva inšpekciu staveniska, alebo jazdí na koni po morskom pobreží pri západe slnka.
04.02.2022 - 08:23:08
05
Francisek napísal:
To je neuveriteľné, ako si niekto vie tých prepitých Rusov sidealizovať. 100k vojakov na hraniciach s UA má kto? Krym si silou odtrhol kto? Drýsty ohľadom Krymu typu - veď oni to tam vlastne chceli si sú chu.ovina. Ak ti niekto bude mieriť kalachom na stred čela, tiež to zvolíš, ako lepšiu možnosť. A úplne najlepšie by bolo, skúsiť nájsť človeka, ktorý reálne žil v Rusku. Nie dovolenkoval. Žil. Cca 5 rokov a viac. Zaklincuje toľko argumentov, ktorým sa nedá oponovať, že možno vtedy to rusofili pochopia.


tak ti neviem, či toto bol zrovna najlepší príklad... ja nemám ružové okuliare ohľadne "demokratického" Ruska... máme tu v robote aj zopár ukrajincov, sem tam debatujeme, bežný ľudia chcú mať akurát tak svatý pokoj, tie konvoje techniky, čo tu boli označované za hoaxy, sú tam krásne pred Donbasom napáskované jeden vedľa druhého...

ale ako si správne uviedol, je tam 100k vojakov na hranici (ale zatiaľ na vlastnej strane hranice), koľko US vojačikov je po celom svete, mimo svojich hraníc a radi by boli aj u nás, či na Ukrajine, či to je v rámci zachovania západnej demokracie OK... vieš tí rusi aspoň idú s tým kalašnikovom priamo ku ksichtu, us demokracia padá z neba z 10 km, to je také menej osobnejšie, máme tu aj zopár srbov v robote ;-) svet nie je len čierno biely...

k tomu Krymu, rozmýšľam nad takým napr. Guantanamo Bay... že jedného dňa by tam prišli napr. Rusi (resp. vyslovili "myšlienku"), že chceme túto základňu, čo by tak asi US boys urobili... zrazili opatky a odišli poslušne domov, aj keď majú uzavretú dlhodobú "zmluvu"? alebo Perlový prístav, aby to bolo analogické s námornou základňou... ;-) (Sevastopoľ)


Naposledy upravil madbugie dňa 04.02.2022 - 08:36:55, celkovo upravené 1 krát.

04.02.2022 - 08:24:06
02
Toto dopĺňa v poslednej dobe častá výčitka, že NÁZOR borcov ako tu napríklad Martin nie je braný vážne. Ale nemala by chýbať otázka prečo by mal byť, keď on sám si ten žblebt neváži ani natoľko, aby ho po sebe prečítal ...
04.02.2022 - 08:27:19
00
jedno treba uznať-Rusku ide hybridná vojna velmi dobre,v tom sú naozaj TOP
ešte doplním toto:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10224641548439277&set=gm.924655484904585


Naposledy upravil Dano5 dňa 04.02.2022 - 08:46:15, celkovo upravené 1 krát.

04.02.2022 - 08:31:54
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up