.

Prílohy:

1476341709047.jpg
1476341709047.jpg 122.21 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2016 - 17:56:22
02
na porovnávanie chýb/škandálov clintonovej a trumpa je celkom dobre spravené táto relácia. Hlavne teda Clintonovej škandály typu nemala tlačovú konferenciu a pod..
https://www.youtube.com/watch?v=h1Lfd1aB9YI
18.10.2016 - 12:43:38
00
nejde o to co Trump povedal - on je jednoducho uplny kkt, myslim ze takeho primitiva sme este ani my na Slovensku nikdy nemali v politike, a to uz je co povedat... Slota a Matovic su pri nom pani politici
18.10.2016 - 12:54:05
04
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/komentar-janky-ciganikovej-predam-bmw-325-cabrio-za-10-eur.html
18.10.2016 - 23:08:05
00
trump je síce možno neokrôchaný kkt, ale clintonovú ja považujem za sociopata. V podstate je synonymom korupcie v americkom verejnom živote (viď aj obrázok zhora), A teraz už aj extrémne cynickej dvojtvárnosti, ako v týchto dňoch naplno odhaľujú wikileaks.

@janovarga
sme mali možnosť aj u nás tak nejako spoznať dôležitosť politickej satiry povedzme v nedobrých časoch. O to drbnutejšie na mňa pôsobia hentí “satirici“ typu J.Olivera, ktorí sa pekne vyšvihli ostrou kritikou Busha juniora (čo je dobre), aby následne počas celej Obamovej éry servilne tepali do... opozície. Daj to preč. :)

Clinton Cash - Quid Pro Quo thumb_up0thumb_down
19.10.2016 - 00:22:30
01
..no neviem. J. Oliviera celkom pozerám, páči sa mi ten humor, no nezdá sa mi, že by servilne tepal. Čo mám napozerané, tak vypichli dosť problémov a nešetrili ani Obamu (a v podstate ani Clintonovú v tom linku). Jasne bije viac do republikánov, ale to je myslím v usa úplne normálne, že sa silou mocou nesnažia byť politicky nestranný a prakticky vieš hneď s kým sympatizujú. A rovnako mal aj pár kiksov. Ale v princípe som tým videom chcel poukázať na to, že veľká časť škandálov Clintonovej sú v podstate "blbosti", aké sa nabaľujú na každého politicky aktívneho človeka. Pričom protistrana považuje Trumpa, akoby za jej opak a len neškodného tlčhubu. Ale odporúčam pár tých relácii a sú tam vypichnuté pekné veci o ňom, ktoré vôbec nesvedčia, že by bol iný.
Aj tak mi to príde komické riešiť americké voľby, na ktoré nemám žiaden dosah, 99% ľudí u nás ich nemajú naštudované ani z polovice ako priemerný američan..
19.10.2016 - 08:49:31
00
nimm_zwei nejde o to ze by si Trump nedaval servitku pred usta. Keby mal co povedat, tak si poviem ok. Ale on ma proste nazory ako ten posledny primitiv. Na nom je vidno ze sa narodil so striebornou lyzickou v zadku ako sa pekne po anglicky povie - za vsetko svoje bohatstvo vdaci fotrovi a on za cely svoj zivot zhodnotil tento majetok slabsie ako trhy. Je to uplny luzer co mal len stastie na tatka, nic viac. Trump je len tupa celebrita s velkym egom.

Jediny slusny kandidat vo volbach bol Sanders. Dnes si americania vyberaju uz len medzi "Ficom" a "Kollarom".

Donald Trump lying for 13 minutes straight. thumb_up0thumb_down
19.10.2016 - 09:09:46
00
Bez komentára. Názor nech si spraví každý sám:
Drahé mainstreamové médiá! SK tituky thumb_up0thumb_down
25.10.2016 - 10:08:29
00
<<< 5:37 Milo. Yiannopoulos. :)
25.10.2016 - 11:44:12
00
mna skor zaujima, aky nazor si mame spravit? :)
25.10.2016 - 11:52:07
00
napríklad taký, že Clintonovej kampaň je armáda Erikov Tomášov. Čiže úplne bez zábran.

Kolosálne vydrbali s Berniem Sandersom a teraz tak trochu dosť vydrbávajú s americkým voličom. A to za výdatnej pomoci ďalšej armády Erikov Tomášov v tamojších médiach :)
25.10.2016 - 11:56:33
02
...a ze Trump oslovuje rovnakych volicov ako Boris Kollar - nevzdelanych redneckov ktori zeru vsetky konspiracne teorie z bulvaru - tj podobna skupina ako slovenski rusofili (aj na tomto fore)...
Kazdy aspon polointeligentny clovek od neho dava ruky prec, co je vidno uz aj na republikanoch ktori si postupne uvedomuju co za primitiva to vlastne nominovali :rofl:

Amici premrhali obrovsku sancu so Sandersom, ale je mozne ze prave on ich nastartoval k tomu, aby od vlady a politikov vyzadovali viac. Republikanom hrozi strata vplyvu v kongrese a aj u demokratov sa deru dopredu ludia ako Elizabeth Warren ktori reprezentuju ludi a nie Wall Street. Clintonova je len "biely kon" zastupujuci oligarchov presne ako Fico. Ale bohuzial je to momentalne ta lepsia volba.
25.10.2016 - 12:52:47
02
clintonová je aspoň kariérny politik, nie "aristokrat" amerického typu
25.10.2016 - 13:19:44
00
nimm_zwei napísal:
napríklad taký, že Clintonovej kampaň je armáda Erikov Tomášov...

toto je presne to, prečo som sem dal to video s olivierom. Píšeš to, akoby Trump bol úplným protipólom. Pričom nie je. Ťažko na tejto úrovni nájsť niekoho, kto by bol vyslovene protikladom Clintonovej v jej najhorších vlastnostiach (relevantných pre kampaň).
25.10.2016 - 13:27:09
00
Sanders je, vyse 30 rokov co posobi v politike.

Bernie Sanders & Hillary Clinton Over The Years: Then vs. Now thumb_up0thumb_down
25.10.2016 - 14:06:01
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up