Ved ale co ak sa s nim niekto bude chciet previezt? 😄
11.09.2024 - 18:18:25
00
Minikin napísal:
Alebo druha moznost: ma zaznam na Strave z behu ako dokaz pre manzelku a v tom case cvicil nieco uplne ine u frajerky.

Toto mi pripomenulo, že sme sa dávno bavili, akú majú výhodu bratislavskí, trnavskí a všetci ostatní cyklisti medzi týmito mestami.
Prídem domov a manželka sa opýta - kde si bol. Na Babe (pezinskej). O pár dní prídem domov a opäť tá istá otázka aj odpoved. A tak dokola. Jedného krásneho dňa prídem od frajerky, rovnaká otázka. Smelo a hrdo jej pozriem do očí a bez klamania jej odpoviem - na babe. "Furt len na tú Babu chodíš..."
11.09.2024 - 18:55:59
01
Minikin napísal:
Co? Zdravy zivotny styl je teraz "in" a taketo zanamy na strave zvysuju kredit ...

myslim, ze tretia moznost je najpravdepodobnejsia - HR, pri pracovnych pohovoroch sa pravidelne kontroluju a vyhodnocuju socialne siete.
11.09.2024 - 19:30:47
04
V niektorých krajinách máš zľavu zo zdravotného poistenia (pripadne životného) ak máš dokázateľne zdravý životný štýl a športujes na určitej úrovni. Tam by som tiež videl motiváciu.
11.09.2024 - 21:06:45
05
ja by som zasa videl motivaciu aj v tom, ze takto si nahanas reklamne/komercne zmluvy. Ci uz priamo, alebo nepriamo (zbieranim fanclubu).
11.09.2024 - 21:17:00
00
Dám mojej labradorke garminy na labu, vybehnem na lúku za dom a povel "voľno" kua taký trailovy beh budem mať každý deň, že zamestnávateľ za mňa ani zdravotné odvody nebude platiť.
11.09.2024 - 21:22:00
05
Dudo napísal:
myslim, ze tretia moznost je najpravdepodobnejsia - HR, pri pracovnych pohovoroch sa pravidelne kontroluju a vyhodnocuju socialne siete.

Človeče, ale aj Strava sa takto zvykne kontrolovať? Tam by ma inak dosť zaujímalo, ako to vyhodnocujú, ak sa teda niekto hlási na nejakú nie "sport-related" pozíciu. Ale teda ak ľudia nechávajú za seba športovať iných, asi budú tí zamestnávatelia Stravu plnú aktivít považovať skôr za "asset."
11.09.2024 - 22:28:27
00
Samozrejme nie na bezne pozicie. No vie to o tebe povedat vela. Si aktivny sam, ci v skupine, ctiziadostivy, vytrvaly, odolny pri rieseni problemov a prekonavani sam seba. Mnohokrat je to dvojsecne: adrenalinovy sport moze byt vyhodnoteny ako plus ale aj minus. Riskujes rad alebo az prilis. Atd.
11.09.2024 - 22:43:16
02
A to je velky problem nahrat do stravy vygwnerovany GPX ? AI ti da kod, ako ho spravit.
Ani sa clovek hybat nemusi.

Teraz rozmyslam, ze ten Stupavsky v sobotu predsa len dam :).
11.09.2024 - 23:01:44
00
Dudo napísal:
Samozrejme nie na bezne pozicie. No vie to o tebe povedat vela. Si aktivny sam, ci v skupine, ctiziadostivy, vytrvaly, odolny pri rieseni problemov a prekonavani sam seba. Mnohokrat je to dvojsecne: adrenalinovy sport moze byt vyhodnoteny ako plus ale aj minus. Riskujes rad alebo az prilis. Atd.

Ty vole, tak to tam ale človek asi musí byť aj reálne aktívny a pridávať tam k tomu aj nejaké doplnkové texty, fotky a podobne, nie? Tá odolnosť pri riešení problémov a podobné veci by sa im len z čistých .gpxiek asi profilovali tipujem že dosť ťažko, či? Tak ale snáď tí psychológovia vedia čo robia a nevidia tam vzorce aj tam, kde nie sú...

Inak, kto vie ako by ma tí psychológovia zhodnotili na základe toho, že konto na Strave nemám :-)
11.09.2024 - 23:08:42
01
Nie si cieľová skupina - teda uchádzač o tento typ kariérneho zamestnania - na to treba mať určité vlohy a iný hodnotový rebríček
Tí čo sa ich to týka, to vedia celkom presne :)
11.09.2024 - 23:17:34
02
Tomas11 napísal:
Inak, kto vie ako by ma tí psychológovia zhodnotili na základe toho, že konto na Strave nemám :-)


tiez som dlho nemal, ale minuly rok ma presvedcila jedina vec - Statshunters. Aby som mohol zbierat stvorceky :)
https://www.mtbiker.sk/foto/755492/14902_statshunters_66dec2ebb7acdjpg.html

je to fajn zabava a navstivis miesta kde by ta inak vobec nenapadlo ist.

--
inak nemyslim si ze by to bolo kvoli zamestnaniu. Zamestnavatelia kuknu skor iba linkedin/fb/insta
A navyse - prilisna aktivita na Strave by skor svedcila o tom, ze je u vas na prvom mieste sport. A ze nieco ako nadcasy alebo vikendova praca u vas nehrozi :)
12.09.2024 - 00:28:10
02
Hlavne ak tam mas výjazdy v pracovnom čase 🤣🤣
12.09.2024 - 07:19:20
09
Cez pnku :D
12.09.2024 - 08:57:53
02
ak by som dal vsetky moje vyjazdy na stravu tak zamestnavatel by to mohol vyhodnotit tak, ze do prace chodim oddychovat :-D
12.09.2024 - 09:18:59
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up