Jaj akože do takého toho balikoboxu? Tak to nvm, ja som posielal cez miesto s obsluhou ...
04.11.2022 - 19:30:05
00
Máte nejaké sofistikované schránky. My v UK musíme oskenovať alebo naťukať kód.
Packeta píše zapnúť aplikáciu, GPS, bluetooth a schránka sa otvorí. Tam niet čo pokaziť. Ak nie, asi by som reštartol telefón. Ak nie, treba kúpiť hnilú zeleninu. Kompatibilita s rôznymi aplikáciami a zariadeniami je jedna z jej mála výhod. Android, hlavne starší, má z logických dôvodov niekedy problém s pripojením k iným zariadeniam.
04.11.2022 - 22:56:19
00
Joe70 napísal:
Máte nejaké sofistikované schránky. My v UK musíme oskenovať alebo naťukať kód.
Packeta píše zapnúť aplikáciu, GPS, bluetooth a schránka sa otvorí. Tam niet čo pokaziť. Ak nie, asi by som reštartol telefón. Ak nie, treba kúpiť hnilú zeleninu. Kompatibilita s rôznymi aplikáciami a zariadeniami je jedna z jej mála výhod. Android, hlavne starší, má z logických dôvodov niekedy problém s pripojením k iným zariadeniam.


tvl. prečítal som to 3x a uvedomil som si, že asi musím ísť žiť na ostrov aby som to pochopil :)
04.11.2022 - 23:12:15
00
to u nás ešte nefunguje posielanie cez tie boxy, nie? minimálne mi nič také tá apka doteraz neponúkala... tu treba na posielanie ísť do prevádzok kde to berú

raz mi práve kamoška s jablkom volala s nejakým záchvatom, že je box nevedel vydať balík... tak tam potom šla s fotrovým androidom a bola úspešná
04.11.2022 - 23:14:32
01
corsair napísal:
Je tu niekto rušňovodič? Prosím správu, vďaka...


ja som šoferoval rušeň - z Košíc do Rožňavy Pegasa a zo Spišskej do Košíc pantograf, v 1983
04.11.2022 - 23:16:57
00
corsair asi/mozno to suvisi s problemom, ktory mala paketa, teda presnjsie 365banka predvcerom podvecer (?). Poznam 2 ludi, co isli vyzdvihnut zasielku a pri pokuse o zaplatenie sa to seklo, po restarte terminalu sa nevedel spojit s boxom a svietilo tam stale 'zaplatte sumu xy', cize ani dalsi (ktori mali zaplatene vopred) nevedeli vyzdvihnut. Trvalo udcite dlhsie ako 20 minut, ale vecer ro rozchodili (jeden zo znamych mal posledny den dorucenia, tak bol niekedy okolo20. skusit znova).
04.11.2022 - 23:22:04
00
Srsen napísal:
tvl. prečítal som to 3x a uvedomil som si, že asi musím ísť žiť na ostrov aby som to pochopil :)

Čomu nerozumieš? Zapnúť apku, GPS, bluetooth a schránka otvorí. Android telefóny ako je známe z logických dôvodov majú často problém s kompatibilitou so zariadeniami tretích strán. Apple telefóny z rovnako logických dôvodov s tým problém nemajú.
Reštart zariadenia platí ako stále ako prvé riešenia problému od čias MS-DOS.
04.11.2022 - 23:47:09
00
To sme to dopracovali ked sa uz kradne aj maslo vo velkom 😄
https://bratislava.dnes24.sk/v-bratislave-vycinal-zlodej-masla-z-takeho-mnozstva-chcel-asi-napiect-kopu-vianocneho-peciva-424697
Neviem co to za maslo ukradol ale vychadza to na 4,28 za kus 😁
05.11.2022 - 00:10:21
00
asi slovenske rajo vyrobene v nemecku :)
05.11.2022 - 00:18:47
01
Sovicka30 napísal:
No o to mi išlo...lebo to sa na chodbe zapína často...tak aby netrebalo meniť často...treba šetriť kde sa dá...

LED ziarovky sa daju jednoducho opravit, staci pozriet video na YT.
05.11.2022 - 01:33:53
00
Ja som to zaplatil ale balíky mám doma a neviem čo mám s nimi robiť... Na stránke packety dám, že zoznam podacich miest a ukáže mi zboxy, tak jak to je?
05.11.2022 - 07:33:34
00
A prečo to nerobíš cez aplikáciu v mobile, tam je všetko jasné...ešte aj filter na podacie miesta
05.11.2022 - 07:51:34
01
No moze byt, ze su podacie miesta plne a uz neberu baliky. Navyse nie vsetky pobocky su podacie miesta. Alebo mas zapnuty filter iba na zboxy.
05.11.2022 - 08:32:01
00
Nechápem... Asi potrebujem aby mi to vysvetlil niekto, kto učí v pomocnej škole... Mal som otvorenú aplikáciu, tam som zadal všetko, čo sa treba, zaplatil som a ďalej mi napísalo, že mám odniesť balík na podacie miesto. Išiel som teda na stránku packety a podacie miesta ukazuje rovnaké ako výdajné. Tak som prišiel k zboxu a naivne som predpokladal, že po kliku na nejaké tlačítko alebo s gps v aplikácii sa mi otvorí schránka...


Obchod s obsluhou, kde to môžem podať je dosť odruky na to aby sa mi to oplatilo tam lentak nosiť... Ďalšia z nevýhod bývania na dedine...
05.11.2022 - 09:29:00
00
mal si zapnute bluetooth? Nepamatam si presne, ale mozno aj to treba. Ja som vyberal balik z boxu raz, a ked som musel riesit tuto aplikaciu (nainsalovat, overit telefon, email, zapnut gps a mozno aj to bluetooth), tak zaroven aj naposledy. Tolko p*c*v*n, co musi clovek spravit aby sa dostal k baliku je stupidne. Zlate PIN kody ako ma Alza.
05.11.2022 - 10:08:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up