olee oleee :party:
10.07.2014 - 00:50:13
00
Takze po dnesnom "vykone" a penaltach tipujem poradie : 1.Nemecko, 2.Argentina, 3.Brazilia ( doprajem im to chudakom domacim), 4.Holandsko.
10.07.2014 - 00:56:02
00
Brazíliu čaká jeden z najťažších zápasov v histórii. Ak pohoria aj tu a skončia 4-tý, živý zo štadióna neodídu :tmi: .
10.07.2014 - 08:24:11
00
Som veľmi zvedavý,či Brazília nájde ešte nejakú motiváciu,pretože podľa vyjadrení,trénerov ,hráčov,bývalých hráčov,všetci berú iba titul,ostatné všetko je relatívne neúspech.Nič iné ako titul si nepripúšťali a to ich dostalo pod veľký tlak.No uvidíme,ako dopadne súboj ,,sklamaných"
10.07.2014 - 18:22:46
00
lh4.googleusercontent.com
11.07.2014 - 14:12:11
01
boze toto zas bude saskaren :tmi: ziadny z tych timov si nezasluzi tretie miesto
12.07.2014 - 22:03:16
00
hahaha to zas bude vyprask :D
12.07.2014 - 22:16:41
00
Tak a sme doma Brazília je v koncoch -- Holandsko :y: a mam dojem že už bolo aj na čase to glorifikovanie Brazílie bolo :puke: :n:
12.07.2014 - 23:54:46
03
Hrozne nepekný zápas. Brazílčania sa púšťali do samovražedných únikov pomedzi 3 holandanov v domnení že ak neprejdu, vynútia si aspoň faul. Jedného času to vypadalo ako keby sa ich holandania báli čoby len dotknúť, aby sa brazílčan filmovo nezrútil k zemi. A tiež kopec odpískaných nefaulov a neodpískaných jasných faulov....... :x . Dúfam že sa do budúcna dočkáme nejakého videorozhodcu, ktorý bude aspoň dodatočne dávať tresty počas zápasu za to , čo hlavný rozhodca nevidí, alebo čo vidí skreslene.
13.07.2014 - 08:17:03
00
Ešte síce neprebehol finálový zápas,no mne sa pri spomienke na MS v Brazílii,okamžite vybavia
1.Šialení rozhodcovia
2.Hryzúci magor
3.Neskutoční herci(hráči)
Toľko chýb rozhodcov a toľko hereckého umenia od hráčov som ešte nevidel na žiadnom turnaji MS a ME a to som pamätník MS 1982! Je to proste neuveriteľná pliaga a Robben sa mi úplne sprotivil(je to paradox pretože Holandsko bolo po Nemecku mojím druhým najlepším mužstvom a už 26 rokov fandím Bayernu Mníchov :D )Aj včera opäť predviedol veľký kus hereckého umenia a pri ,,kvalitnom" alžírskom rozhodcovi to inak ani skončiť nemohlo,napriek tomu že ten faul bol meter pred 16-tkou.Jediným pozitívom na turnaji bude pre mňa prípadné víťazstvo Nemecka a ešte to, že padlo nadpriemerne veľa gólov.
13.07.2014 - 09:09:26
04
Ja sa zase tým rozhodcom nečudujem. Ono je to pri desiatich opakovaných záberoch s piatich rôznych uhlov pri TV každému jasné či je to faul alebo filmovanie, ale rozhodca sa musí rozhodnúť v zlomku sekundy. A dnešní hráči neskutočne filmujú. Niektorí to doviedli až do dokonalosti a ja nezávidím rozhodcovi to rozhodnutie. Ono MS sú ostro sledované a tak aj rozhodcovia sú pod veľkým tlakom a tiež robia chyby, to je podľa mňa OK a patrí to k futbalu. Iné je keď z priebehu zápasu vidno ako rozhodca evidentne píska zaujato voči inému tímu. Ale môžeme povedať, že absolútna špička sú európsky rozhodcovia...
13.07.2014 - 09:37:07
00
Ozaj sa na týchto majstrovstvách hralo jak v amerických filmoch a tolko hercov pokope nebolo ani v postradatelných :tmi:
13.07.2014 - 09:38:43
01
Lomcuju vami uplne zbytocne negativne emocie. Ja si budem na tento sampionat spominat ako na kopu krasnych futbalovych momentov, velke mnozstvo golov a emocii. Aj na nie vzdy vydarene vykony rozhodcov (hlavne po zhliadnuti piatich opakovanych zaznamov z roznych uhlov ktore usvedcuju rozhodcov z omylov), To vsak nedokaze prekryt zazitky ako zapas Nemecko - Ghana, zrejme najsialenejsi festival utocneho futbalu a tuzby po vitazstve aky si pamatam. Som tiez rad ze som bol pri tom ked sa zrodil historicky vysledok v zapase Nemecko - Brazilia. Som rad ze som videl ako totalny outsider Alzirsko trapil najlepsi team Nemecko.

Vsetky ostatne lamenty a nadavania su pre mna niekde na poslednom mieste, skoda ze si tym kazite naladu... Viem ze ste schopni ma zahrnut obhajobou vasich staznosti a blbych nalad, ale ma to naozaj zmysel?
13.07.2014 - 10:46:25
02
boledo00

Ja si nekazím spomienky na MS vo futbale, ktorý mám mimochodom oveľa radšej než iné športy (o hokeji ani nehovorím :D ), ale som si na 100% istý, že keby sa do hry nejakým spôsobom zapojili aj ( zatiaľ neexistujúci ) videorozhodcovia, tak minimálne polovica zápasov by záverečným výsledkom dopadla úplne ináč, než dopadla a aj postupujúce (alebo vypadnuté) mužstvá by boli úplne iné než tieto. Je to na zamyslenie, ak mužstvo dostane rozhodujúci gól z odpískaného faulu, ktorý faul ani nebol......alebo rozhodca neodpíska penaltu za jasnú ruku v 16-tke, pretože ju nevidel. Na MS je niečo takéto neprípustné.

optimus

Ten faul za začiatku zápasu vyriešil rozhodca podľa môjho názoru vynikajúco. Mal dve možnosti :

1: buď sa bude kopať priamy kop spred 16-tky, ale brazílčan dostane červenú kartu (čo by po dvoch minútach hracieho času znamenalo pre Brazíliu koniec nádejí).......

2:.....alebo odpískať penaltu, dať žltú kartu , ponechať všetkých hráčov (bez červenej karty) a dať holandanom šancu na strelenie penaltového góla za trošku nezmyselný a drzý faul .
13.07.2014 - 12:39:59
00
to je čo za hovadina, že rozhodca môže dať za jeden zákrok taký trest alebo, keď bude chcieť, tak da iný trest? výklad pravidiel má byť predsa jasný
13.07.2014 - 12:47:00
00
keyboard_arrow_up