Čaute bikeri, na veľkú noc alebo v máji 06 plánujem 4 dňový výlet Bytča - Bratislava po hrebeni na MTB. Cca 305 km 75.5km na deň. Trasu upresňujem zväčša po červenej:
1. Bytča - Petrovice - Veľký, Malý Javorník - Lysá pod Makytou 70km
2. Lyský prúsmyk - Javorník - Veľká Javorina - St.Turá - Dubník 110km
3. Čachtický hrad - Prašník - Dobrá voda - Buková 48km
4. Buková - Plavečský hrad - Klokoč - Vápenná - Skalka - Taricové skaly - Čermák - Baba 60km

Napíšte ak máte niekto záujem. Nejazdím žiadny brutal. Také pianko. Mám Giant NRS.
04.12.2005 - 20:41:26
00
v ramci maxima by som ti doporucil ist hreben javornikov cely teda z cadce. mam to prejazdene. kedze som zo ZA tak by som sa pridal na trase aspon po lysu pod makytou.
04.12.2005 - 22:13:01
00
Robo myslim ze nebudem mat moznost natiahnut vylet na 5 dni. Casovo ani vykonom. Nejdem lamat rekordy idem si zajazdit. Nemam ani sajnu o vyskovom profile. Podla mapy to vyzera tak 50 na 50 dokopca z kopca, ale mapa je mapa. Btw mam v plane popozerat aj nejake zaujimavosti cestou, takze casu bude malo.
Inak Kysuce mam v plane tento rok tiez aj s Velkou Racou.
06.12.2005 - 08:52:38
00
hreben sa od CA az po javornik( teda na znacke -miesto kde pretina hl cestu od bytce na makov) vlni tak 750 - 850 mnm. az odtialto je viac stupania. hreben ale rychlo ubieha pretoze stupania niesu nijak extremne (iba kym sa dostanes na samotny hreben). az od velkeho javornika sa uz teren vlni podstatne dynamickejsie cize stupania su prudsie o to zivsie su ale aj zjazdy. my sme za 1 den spravili za-bytca-javornik-lysa pod makytou-puchov-za. ale ked sme zisli do lysej tak uz sme toho mali aj celkom dost. velka raca je moja oblubena zalezitost.beskdy vedia byt neprijemne ked je mokro. este pred pol rokom na raci clovek ani nohu nestretol ale odkedy su tam tie letne atrakcie tak uz clovek aj musi davat pozor pri zjazde na ludi:(.
08.12.2005 - 21:49:20
00
nezdar palo skvely napad toto co vymyslas... som z pezinoka ale od bytce cez zubak a podobne srandy mam prejazdene dost... mam len jednu vec pred tym ako ti zazelam vela stastia.. ked pojdes male karpaty tym myslim vapennu urcite zvol decentnu obchadzku po vrstevnici co sa tyka taricovych skal tak o tom ani nepochybuj to nemam s bicyklovanim nic spolocne. ale klokoc je parada neviem preco ale mam to tam rad :-) odporucam oddych pri chate mon repos... je to zamknuta polovnicka chata pred klokocom kde sa neda nic kupit ale da sa tam dotankovat voda...
09.12.2005 - 10:35:03
00
Robo: beriem v potaz premyslim, zatial zhanam info o tarse a miestnom folklore. Uvidime podla zlozenia a volna, nevylucujem kazdopadne dam vediet.

Quido: Karpaty mam prejazdene od BA po Velku homolu dost, na Tarciove skaly som sa tesil vraj sa tam aj lozi co ma tiez berie. A je na ne vidiet z Homoly tzn. aj odtial je pekny vyhlad. Spisem trasu per partes a hodim to sem. Ako pripravu by som chcel spravit aspon Bukovu - BA.
10.12.2005 - 23:21:36
00
keyboard_arrow_up