Laco Findl: ved toto, cely cas si vela ludi to pletie a blbo sa tam jazdi hore cez tie klopky :D, inak dalo by sa to poriesit trosku novym chodnikom, lebo smerom cez klopky je to zbytocne strme a povodny chodnik je zapratany uz aj wallridom apodobnymi vecami. Ja by som ho asi potiahol smerom k tej budove a odtial hore, nedaleko toho co ide od asfaltky.
03.07.2024 - 13:05:38
00
perez napísal:
Paradoxne je na tvojej fotke na brehu oproti rozložený stan.

Až na to že je to bivak ktorý nemá podlahu a tým pádom to tam môže mať rozložené, ale je mi aj jasne to že nie každý pozná rybárske právo na základe ktorého je tento typ prístrešku možné použiť
03.07.2024 - 13:06:50
00
inak ta brana uz je natrvalo zamknuta? lebo byvala len zavreta a dala sa otvorit a zatvorit a uz je tam retaz a zamok
03.07.2024 - 13:06:57
00
no, aj ked nebola, tak robili problemy, nadavali cyklistom a pod.
03.07.2024 - 13:07:39
00
kto? nikdy som tam nikoho nevidel
03.07.2024 - 13:08:18
00
davno, velmi davno, byval tam niekto , casto, asi aj preto boli brany otvorene , obcas zatvorene, teraz ked je to zaretazovane, asi to predali, alebo co, podobne ako ta koliba pri bufetoch pri Kamziku
03.07.2024 - 14:09:29
01
a-biker vďaka za tip, ale už bolo neskoro, možno niekedy nabudúce ?. Ďakujem Ixnay za trasu, dnes som ju absolvoval, aj keď niektoré úseky som presne netrafil, občas som zablúdil, lebo garmin asi nepozná úplne všetko. Ten úvodný strmák ma tak zmiatol, či náhodou nejdem reverznú trasu, ale nakoniec mapa ukázala že nie ? (naopak by bol ten trail super). Vsetky TBKčka ma ozaj bavili, aj keď som povymetal všetky chicken lajny (zo skokov som naozaj pos...). Ale čo bolo pre mňa top, tak trojstrom... tie klopky ja rád ?. Celkovo tie singletracky sú u vás parádne.
03.07.2024 - 19:57:32
07
Ked vyhladov mame malo, aspon tych trailov je dost :lol:
03.07.2024 - 20:22:55
03
vladkyxxx napísal:
K tej Bukovej. Bol som tam, podľa mňa tam stanovanie nie je možné

Vsak ta tabula urcuje hranicu ochranneho pasma a za nu sa mema ist. Ale tam pri bufete Lazo Plazo stanovali. Ked uz si tam bol, mal si sa spytat priamo v tom bufete ci sa tam da alebo neda stanovat.
04.07.2024 - 03:12:46
00
marvel98 sakris sorry pozeral som ze ako som to vyklikaval to co si isiel zaciatok mal byt koniec ale nemalo to ist tade ale koziarkou (tym poslednym zjazdom) kedze ten trail je fajn na zaciatocny vyslap aj na finalny zjazd, ale nejak mi to prekliklo. Ale kedze mas dobre nohy mal si to ako dobru zahrievacku :D

Tak ak sa ti pacil trojstrom, tak blue trail z koliby je v podstate steroidova verzia kedze je to strmsie a klopky su vacsie. Driver 8 je tiez zabavny len si to treba prvy krat opatrnejsie pozriet aby si vedel kde co obist :)

Z tych Lozornianskych mna osobne bavi najviac Ohek je to flow trail, tych klopiek tam nieje vela su tam dropy ale netreba na to nejaku velku techniku ale daju sa myslim aj poobchadzat. Mociarna by mohla byt tie fajn tam su hlavnym tahakom tobogany :) A potom kratucky Strmok trail je nieco na styl TBK1 co sa tyka dlzky takze sa to da potocit viackrat ale je to viac zamerane na skoky. Este z okolia stoji za zmienku Pajstun trail, spodna cast je taka pohodovejsia. A tiez Stupavsky trail.
04.07.2024 - 10:27:36
10
Nevadí, trochu som si potlačil 😁.
04.07.2024 - 11:30:04
01
dnes po zbierani stvorcekov v Rakusku som siel domov cez Kobylu. Bol to kvoli komarom velky risk, ale ked vecer prejdem most v DNV a idem domov, tak je to pre mna zakon, ze musim ist hore na Kobylu :) Zakoncenie vyjazdu jazdou cez Devinsku cestu by bolo totiz pre mna dost smutne... Anyway, myslel som ze tam po mne zostane len ohlodana kostricka, ale nakoniec to bolo odost lepsie, komare ma zrali vlastne iba v stupani okolo vodarne a nahor zlabom, a potom uz vacsinou pohoda. A to som tam bol v tom najhorsom case pred zotmenim. Tak snad sa to tam uz zlepsilo :whew:
05.07.2024 - 00:32:38
00
keyboard_arrow_up