Skoro rovnaku trasu som si dal aj ja. Akurat opacnym smerom. Z Homole ma napadlo ist po zltej cez Rybnicek na Cmelok :swear: . Rozjerbabranjsia trasa ako ten zjazd na Rybnicek asi v MK neexistuje - tak skoro ma nikto nedonuti tade ist znovu.
10.05.2014 - 16:52:52
00
Rybnicek som aj ja zvazoval kvoli casu, ale spomenul som si, ako byva tato trasa rozbabrana. Nakoniec som sa hecol, a vyslapal radsej Homolu. Bol som tam za exota, niektori pesiaci si az doteraz mysleli, ze na biku je to nemozne :lol:
10.05.2014 - 17:32:58
01
Aj ja som bol dnes na Velkej Homole,ale autom,bo mam dve male deti,tak asi z Rače na bike to asi by nezvladli,ale bolo krasne.
10.05.2014 - 17:55:57
00
Mna nenapadlo nic lepsie len pivo na Babe a na zaver trail bk a pivo u troch zajacov
Vyskovych a kilometrov asi nic moc v porovnami s vami ale taka pohodickaa :beer: :clap:
10.05.2014 - 18:33:38
00
No ja dnes prvy krat Lozorno trail a Pajstunsky trail. Zacalo to dobre (R.Myto, Pekna Cesta, BK, Kozlisko, Prepadle, Skala). Aj my sme na Skale trocha pobludili, potlacili bike odniekal zdola tym strasnym kopcom mimo znacku naspat na Skalu. :D Po chvilku lozornianskeho trailovania kamos chyti defekt, ale nevadi. Potom som sa vysypal na Lozorno trail z toho mostika do potoka (zvyknem sa vysypat kade chodim, ale dlhsie nevydalo, tak som musel dobehnut :D), to uz troska vadilo (z 1/2 od bahna a nacicany vodou :D). Ale ze dobre, to som este nevedel preco som sa vysypal :D. To mi doslo az dalej, ked sa bolo treba opat posunut za sedlo...nedalo sa a zas som pikoval k zemi, tentokrat cez volant. :D Potom po analyze som zistil, ze kratasy maju vzadu dieru, ktorou sa akurat chytia za sedlo, ked potrebujem preniest hmotnost dozadu. V tomto bode uz bola diera cez 1/3 gati zo zadu a gate este zacali padat. :D Ok, tak Lozorno trail som odtrpel do konca, potom smer Kosarisko. Kamosa cestou napadne zlepsovak, aby sme nedrali asfalt a zabludime niekde k Cervenemu Domceku :D. Nevadi, nejako sa vraciame naspat na asfalt a par krat dofukame kamosove zadne koleso. Vyslap na Kozlisko som len vdaka fandeniu nejakej milej tety dal, Pajstun trail parada, aj ked som prenasal a tlacil miestami. Vrazda uplna je ta 180 stupnova zakruta doprava vo svahu pod hradom, potom aj dole doprava okolo kamenolomu je to celkom chutovka. Niekde som divne odbocil, ale isiel som po ceste po nejakych MTB stopach az som sa octiol v zahrade nejakeho luxunseho domu v Pile :D. Nastastie pes bol fuc a brana otvorena, tak smer Borinka. Unaveni a zniceni smer Maly Slavin, co najkratsie. Vzali sme to nejakou skratkou, co bolo stupanie, kde som pri tlaceni kazdych 10 m musel oddychovat. Ach, kamosove druhe koleso zas vyfucalo a mal uz len lepenie. Sadli sme do tiena a skusili moju 26" dusu na kamosov 27,5" Canyon. Fajn...len hned dusa vyfucala. Hmm....zeru nas komare, stmieva sa a to sme este Cerovku planovali. :D Nakoniec bola chyba v kamosovej pumpe (zdravim Lidl), cez ktoru vzduch fucal kade-tade. Cerovka necerovka, Maly Slavin a potupne po asfalte cez Zeleznu a Horsky park domov.

Lozorno trail zaujimavy, Pajstun trail ma bavil viac, ale aj vacsia vrazda miestami. Uplne mimo moje schopnosti v stave gatovo bahennej indisponovanosti (aj mimo moje schopnosti s funkcnymi gatami, ale zabavit sa tam da aj pre takych lavych ako ja:D). Kazdopadne aspon troska skusenym bajkerom odporucam. :) U mna kondicka fail po vcerajsej 4h cykloturistike (tlacenie bajkov cez husty zapadany les priamo cez vrstevnice na Kobylu z DNV :D) ale aj technika fail. Ale stalo to za to. :D

Btw da niekto tych par poslednych m modrej znacky na vrchol Skaly na bajku? :D
10.05.2014 - 20:22:47
03
Btw da niekto tych par poslednych m modrej znacky na vrchol Skaly na bajku? :D

Z 3 návštev 3x s prstom v nose. Ale zo sedla.

EDIT: Nedám však iné veci...
10.05.2014 - 20:29:54
00
Z 3 návštev 3x s prstom v nose. Ale zo sedla.


Pekne, borci ste. :) Ja som ani neskusal, nemam na to silu ani techniku, ale kamos zo 10x skusil a na korenoch vzdy zostal. Mozno keby bolo troska suchsie, alebo s lepsou technikou, silu ma. :)
10.05.2014 - 20:33:37
00
aj my dnes po MK ale bez zablatenia iron.hide ma povodil po trailoch tiez som siel poprve lozorniansky dobry a BK trail klobuk dole riadna mnamka stavitelom velka :bow:
pytali sme sa na tie kable vedene od BK a je tam vysoke napätie vedene do sond od vajnor po marianku. geologicky prieskum pred vystavbou tunela cez MK. vysledky vyhodnocuju v Marianke. ze sa boja aby im nevytiekla pri vystavbe tunela ta svatena voda :lol:
dobre sme sa dnes potulali a zajazdili iron.hide dik ;)
10.05.2014 - 21:34:28
01
Takze nakoniec bude tunel cez MK marianka-raca ? No pekne .. dalsia brutalna devastacia vsetkeho okolo ..
10.05.2014 - 22:25:22
00
tak chlapici vraveli ze dost zavisi od zlozenia ake tam je preto robia ten prieskum. moze sa stat ze z toho nic nebude.
10.05.2014 - 22:38:23
00
Treba tam ist rychlo nacurat do tych sond. :)
10.05.2014 - 22:40:57
00
ta to zabije ide tam el prud :D
usmrtenie cez penis :lol:
10.05.2014 - 23:27:12
00
Že močte prerušovane, pisoár je pod napätím :rofl:
10.05.2014 - 23:28:41
02
No stacilo vidiet psa mociaceho na elektricky plot pre dobytok. :D

Inak k teme - na asfaltke z Kosariska co ide tusim do Lozorna okolo tych vodnych ploch jazdia niektori vodici ako uplni kkti - cyklistov a turistov plno a na dodavke to tam zenie cm od cyklistov na krajnici - je mu zatazko pribrzdit a prejst k druhemu okraju cesty, musi valit stredom. Neskutocna arogancia...
10.05.2014 - 23:42:04
00
chysta sa niekto dnes na bike do lesa aj napriek aladinovym predpovediam?
11.05.2014 - 08:15:21
00
keyboard_arrow_up