Zúčastnite sa ročníka 2009 ?
Áno 88% [ 7 ]
Nie 13% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 8
Bea ma uz zalusk na to gt-cko co sme na nom v sobotu v noci pomaly jazdily... :twisted: ...ze bea :wink:


No páááááááánečku, to by bola jízda. Iba "dym a čiara". :lol: :lol: :lol:
17.06.2008 - 11:56:44
00
No neviem neviem, bol to dost pomaly bike. :wink: Ked som si vyratal priemerku po skusobnej jazde na nom, tak mi vysla rychlost 0,14 km za hodinu. :lol:
17.06.2008 - 11:58:42
00
No neviem neviem, bol to dost pomaly bike. :wink: Ked som si vyratal priemerku po skusobnej jazde na nom, tak mi vysla rychlost 0,14 km za hodinu. :lol:


Vtipné :lol: :lol: :lol:
17.06.2008 - 12:00:39
00

chce to najst si sponzora na novy bike a potom aj v zjazdoch uvidime len tvoju ritku


HEJ, kto chce byť mojim sponzorom? :lol: :lol:
17.06.2008 - 12:01:41
00

Jééééééééééžiši, prestaňte, lebo ja som hanbľoš a sa červenám :oops: :oops: :oops: , tú 90 - tku by som určite nezvládla - a to nerobím drahoty - proste viem, na čo mám. Asi by som na posledných niekoľko pár kilometroch vypustila dušu. Hmmmm, a kto by znova "dofúkal"????


Ktokoľvek. :twisted: :P
17.06.2008 - 12:10:44
00
Hej, ale iba preto, aby som Ťa trošku podpichla.
ty si ma drazdila pomerne casto :evil: no telefonne cislo mam :oops:
17.06.2008 - 12:12:04
00

Ktokoľvek. :twisted: :P


Vždy, keď si na Teba spomeniem, musím sa usmievať. :wink:
a verím, že ostatní sú na tom podobne. Si neskutočný člen.
17.06.2008 - 12:13:45
00
ty si ma drazdila pomerne casto :evil: no telefonne cislo mam :oops:


Ha - Ha - Ha - keď sa necháš. :lol: :lol:
BLAHOZELAAAAAAM.
17.06.2008 - 12:15:59
00
no, ten tvoj tigrisko :( , tak som sa zľakla, že som sa rozklepala viac, ako keď som mala prejsť cez to stádo kráv. Nechápem ako sa niekto môže báť kravy :roll: :lol:
dúfam, že si OK a že sa už dokážeš otáčať do strán.
vyhlady su vyhlady :wink: v poho, oprasila som sa a sla som dalej, no este dnes citim, ze nie som v poriadku a jazda do BA bola bolestiva pri kazdom pozreti sa doprava. modriny sa budu hojit este dlho.. skoda, ze tam nebol Verči s kamerou, rada by som sa pozrela na vlastneho tigra, nabuduce nesmieme ist medzi prvymi :wink:
fakt som nevedla, co mozem od krav ocakavat - ci sa rozbehne oproti mne alebo pozera na mna ako na debilka.. bola som rada, ked sme uz boli za ohradou. naozaj sme mali sledovat faborky (matus to tak urobil) a nie ked sme zazreli kravy, hura pomedzi ne :evil: no trocha adrenalinu nezaskodi(lo) :oops:
17.06.2008 - 12:23:33
00

No páááááááánečku, to by bola jízda. Iba "dym a čiara". :lol: :lol: :lol:


tak tak :wink: ...presne ako pises.... :twisted: :lol:

Jezus: to co myslis ty to bol iny bike....ten moj zamilovany nemal ani len pedale ci spd-cka :cry: :cry: a ja som sa nanom chcel taaaaaaaaaaaaaaak zviest... :cry: :cry:
17.06.2008 - 13:15:40
00

tak tak :wink: ...presne ako pises.... :twisted: :lol:

Jezus: to co myslis ty to bol iny bike....ten moj zamilovany nemal ani len pedale ci spd-cka :cry: :cry: a ja som sa nanom chcel taaaaaaaaaaaaaaak zviest... :cry: :cry:


Sak a co si teda neoslovil Laka ... ja som si ho na malu chvilku osedlal ...

Inak, ja som to uz pisal, velmo velmo sa mi pacili vyprovokovane nasliapnutia s Jezusom (ale teda aj Dudom, ale on sa tento raz drzal, nechcel sa dat vyprovokovat) ... asi asi sme kusok viac sutazivi ... :oops:
17.06.2008 - 13:25:14
00
vidis ja hlava derava :oops: .....to ma ani nenapadlo... :lol:
17.06.2008 - 13:29:43
00
Ked uz sme pri tych testovacih bikoch, na buduci rocnik si objednavam na test ride na najdlhsiu trasu bud Scott Spark abo Scott Genius ak sa podari. A ak nebudu Scotty, tak potom ten GT Marathon. Rovno si to mozes Drôcik zaevidovat do notebooku. :)
O dovodoch preco sme ich nemohli pouzit sme rozpravali, bola to podmienka od GT na poslednu chvilu a uz to neslo zlomit. Ja by som tiez rad jeden odskusal. Chudak Pato sa momentalne vracia z Brna lebo ich tam musel odviezt.
17.06.2008 - 13:38:00
00
... ja som si ho na malu chvilku osedlal ...

az teraz som si uvedomil, co mi na tej fotke nesedi... tvoje sive HT sa zmenilo na sive FS :shock:
17.06.2008 - 14:10:51
00
Tak caute,je tu aj moja malickost aj ked som Vas musel po "kratkej" piatkovej noci opustit,len ticho Vam zavidim tuto krasnu akciu :cry: .Spišiaci vedia keby som bol OK,tak by urcite aj RAVO SLO HRAVO :)
17.06.2008 - 14:14:10
00
keyboard_arrow_up