No hej lanže martinux je naprogramovaný iba na Maguru :swear:
07.09.2009 - 23:42:15
00
tak nech sa nestazuje ze je to tam rozbite. Ma zatat zuby a trpiet, ved si zato moze sam!!! :devil:
08.09.2009 - 00:22:08
00
Dnes by sme hadam mohli na cosi udriet okolo 15 hodky, ja som bol predvcerom na Obsiari z Cavoja ale je to brutal rozbite takze nic moc extra som nevyslapal.
Kua pozeram Edo ze ty si riadny nocny zivel :muscle:
08.09.2009 - 09:00:22
00
No hej lanže martinux je naprogramovaný iba na Maguru :swear:

magura je proste klasika :D
08.09.2009 - 10:31:46
00
Klasika su skor Styri chotare, Maguru by som zaradil niekam inam.
08.09.2009 - 11:42:48
00
U mňa je klasika motanie sa v okolí Šútka a Vendelínu, to chodím hocikedy :rofl:
08.09.2009 - 11:47:46
00
tak nech sa nestazuje ze je to tam rozbite. Ma zatat zuby a trpiet, ved si zato moze sam!!! :devil:

Veď sa ani nesťažujem, iba konštatujem. Aj tak je to lepšie ako sa ísť "previezť" s tebou a Jančim :devil:

magura je proste klasika :D

To by som tak s istotou netvrdil, od posledných dažďov je to pekne rozbité => čo Magura to min. 1 seknutá duša.
08.09.2009 - 16:15:27
00
Tak v nedeľu som po zlomenine kľúčnej kosti opäť vysadol na bike.. Prešli dlhé dva mesiace a tri týždne... :doh: Pocit sedieť zase v sedle úžasný.. uderil som jednoduchú 28 km dlhú trasu na rozjazdenie a nabranie istoty... Z V.Lehôtky do Sebedražia, hore Cígeľ, späť do Sebka a zase smer PD.. Na začiatok stačilo :)
08.09.2009 - 18:23:29
00
Tak nech ti ten optimizmus vydrží čo najdlhšie. Hlavne sa vyhýbaj tomu osudovému singlu čo vychádza na tej lúčke nad Bojnicami. Teraz v nedeľu to bolo fajné, diviaky sa tam museli zrejme pekne pobaviť :)
08.09.2009 - 18:46:31
00
Veď sa ani nesťažujem, iba konštatujem. Aj tak je to lepšie ako sa ísť "previezť" s tebou a Jančim :devil:

To by som tak s istotou netvrdil, od posledných dažďov je to pekne rozbité => čo Magura to min. 1 seknutá duša.


to sice ano, aj ked Janci vravieva ze nemam chrbtovu kost(je to pravda, vzdy idem svoje vlastne tempo) ale aspom pockam kym vsdci clenpvia vypravy dorazia a oddychnu si(to ti moze potvrdit aj Chris ze ked sme niekde boli tak som ho vzdy pockal a nehal ich oddychnut a az potom sme sli dalej) a ide sa dalej na vec. Takze tvoju narazku ze je to lapsie ako sa vozit somnou alebo Jancim absolutne neberem a neuznavam :devil:
08.09.2009 - 21:05:25
00
To by som tak s istotou netvrdil, od posledných dažďov je to pekne rozbité => čo Magura to min. 1 seknutá duša.


:rofl: na toto mi tu raz niekto povedal že sa mám naučiť bicyklovať :rofl:

...nezaplatíme si nejaký spoločný kurz?????
09.09.2009 - 08:32:35
00
No vidim ze musim ist tiez omrknut Maguru ci je to take zle az ako martinux vravi. ;) Som myslel ze cim rozbitejsie tym lepsie pre martinuxovho zabozruta :rofl:
09.09.2009 - 08:36:18
00
to sice ano, aj ked Janci vravieva ze nemam chrbtovu kost(je to pravda, vzdy idem svoje vlastne tempo) ale aspom pockam kym vsdci clenpvia vypravy dorazia a oddychnu si(to ti moze potvrdit aj Chris ze ked sme niekde boli tak som ho vzdy pockal a nehal ich oddychnut a az potom sme sli dalej) a ide sa dalej na vec. Takze tvoju narazku ze je to lapsie ako sa vozit somnou alebo Jancim absolutne neberem a neuznavam :devil:[/quote

Potvrdzujem Edovu verziu a pritom nejde len o to ze pocka, ak chce byt niekto dobry musi jazdit z dobrymi a ked chce byt najlepsi musi jazdit s najlepsimi, takze Janci a Edo su super bikeri ktori ma mozu posunut len smerom hore, takze s nimi vzdy rad idem pretoze su rychlejsi do kopca
( kde sa ja potrebujem zlepsit a mozem sa vzdy spolahnut na to ze ma na najblizsom dolezitom bode pockaju a to si na nich velmi vazim. Nie kazdy to dokaze, cakat a mat trpezlivost vyckavat na slabsich.
09.09.2009 - 09:50:33
00
to sice ano, aj ked Janci vravieva ze nemam chrbtovu kost(je to pravda, vzdy idem svoje vlastne tempo) ale aspom pockam kym vsdci clenpvia vypravy dorazia a oddychnu si(to ti moze potvrdit aj Chris ze ked sme niekde boli tak som ho vzdy pockal a nehal ich oddychnut a az potom sme sli dalej) a ide sa dalej na vec. Takze tvoju narazku ze je to lapsie ako sa vozit somnou alebo Jancim absolutne neberem a neuznavam :devil:[/quote

Potvrdzujem Edovu verziu a pritom nejde len o to ze pocka, ak chce byt niekto dobry musi jazdit z dobrymi a ked chce byt najlepsi musi jazdit s najlepsimi, takze Janci a Edo su super bikeri ktori ma mozu posunut len smerom hore, takze s nimi vzdy rad idem pretoze su rychlejsi do kopca
( kde sa ja potrebujem zlepsit a mozem sa vzdy spolahnut na to ze ma na najblizsom dolezitom bode pockaju a to si na nich velmi vazim. Nie kazdy to dokaze, cakat a mat trpezlivost vyckavat na slabsich.
09.09.2009 - 09:51:51
00
No vidim ze musim ist tiez omrknut Maguru ci je to take zle az ako martinux vravi. ;) Som myslel ze cim rozbitejsie tym lepsie pre martinuxovho zabozruta :rofl:

Hmm, neviem či by ťa bavilo stále vymieňať duše....


Edo to ani nevravím že nepočkáte, ale bral som to skôr osobne. Je mi to trápne, keď musí na mňa niekto čakať :$

Laco no bude to skôr tlakmi. Pokiaľ som jazdil na HTčku s nabombovanými plášťami, no problem. To je ten davový efekt, ameňáci jazdia malé tlaky a ... ;)
09.09.2009 - 11:14:32
00
keyboard_arrow_up