2dotm: vsak v pohode, avsak takto ako som spomenul pred par stranami si budu amaterky na slovensku plnit sny, ze su prvy kilometer so svetovou spickou a potom chytia 2 hodiny...to asi moc nereprezentuje slovensko, ale mozno hej, mam asi zvrateny nazor na toto, mozno sa tie miesta pocitaju odzadu, v tom pripade by sme asi vynikali :)
2hajtman: ano boli a hned sa ukazalo, kde je konkurencia na slovensku..
03.07.2013 - 11:41:17
00
stupidevilbastard.com Roflex skus hodit do gugla "Eric Moussambani" a porozmyslaj.
03.07.2013 - 11:42:09
00
vačšia konkurencia je napr. u bratov čechov, ale to je už na vás asi moc a level impossible je asi na vás asi aj to rakúsko, ktoré máte z BA čoby kameňom dohodIU

Pozri si výsledky kým niečo píšeš.
Napríklad tohoročná AUTHOR ŠELA MARATHON 2013 (CZ):
Kategorie: Ženy 19 - 39 let, B - MTB 52 km
4. JUHÁSOVÁ Zuzana SVK CK Svätý Jur
6. JUHÁSOVÁ Andrea SVK CK Svätý Jur
Ani u bratov čechov sa dievčatá nestratia
03.07.2013 - 11:46:28
00
ked ja som traged, tak nasa zenska reprezentacia je tragedia^15stu
hm, jeden pretek ? no dobre, tak teraz dajme jeden z toho rakuska napr, nech vidime ten chvost :) a ani nemusime ist do tej austrie, pozrime si tu reprezentacnu elitu ČR v ČP, kde sa aj bali nastupit :lol:
03.07.2013 - 11:49:36
00
Sa tu rozkrikuješ, ako keby im tento štát dával milióny a flákali sa. A že jazda a trénujú za vlastné popri práci a idú na MS za almužnu od štátu (ak vôbec to) ťa nemá prečo iritovať. Nezáviď im prosím ťa.
03.07.2013 - 12:04:08
00
ked ja som traged, tak nasa zenska reprezentacia je tragedia^15stu
hm, jeden pretek ? no dobre, tak teraz dajme jeden z toho rakuska napr, nech vidime ten chvost :) a ani nemusime ist do tej austrie, pozrime si tu reprezentacnu elitu ČR v ČP, kde sa aj bali nastupit :lol:

ked ja som traged, tak nasa zenska reprezentacia je tragedia^15stu
hm, jeden pretek ? no dobre, tak teraz dajme jeden z toho rakuska napr, nech vidime ten chvost :)


Prestaň urážať už konečne, z chvosta pozeráš akurát tak Ty! Viem, že Ti ide iba o to aby si ma nasral, ale ja si deň pokaziť takým .... ako si Ty nenechám, proste ľudská závisť a neprajnosť nemá hraníc...
A urobím Ti radosť aj s Rakúskom :)
http://www.mtb-windhaag.com/fileadmin/redaktion/ergebnisse/2012/20120617Windhaag_MA_TR_KL.pdf
a cestný pretek MSR kde sa zíde kompletná špička SK a CZ je čo??? Čo si múdry keď hovno vieš!
http://www.msrcrcyklistika2013.sk/images/files/20130622hrabovka_zeny_celkom.pdf
tu máš tie chvosty mudrlantko :)
Ale týmto pre mňa táto debata už naozaj skončila...
03.07.2013 - 12:05:06
00
no jeden dedinsky pretek v rakusku, medzi konkurenciou 6tich hobby jazdkyn :) a MSR, ved ty si tam skoncila 23tia, tak ? :D
a PS: ja ti nezavidim, len som sa nahlas zamyslel a zacali sa somnou hadat, ze to nie je pravda, tak som kontroval, ale musis si aj ty sebakriticky priznat, ze vo svetovej konkurencii si na chvoste, prosto je to tak, mozu zato aj podmienky atd atd, ale treba si to fakt priznat


Naposledy upravil Roflex dňa 03.07.2013 - 12:12:46, celkovo upravené 1 krát.

03.07.2013 - 12:09:03
00
Roflex, daj si už konečne pohov...škodíš tým len sám sebe...;)
03.07.2013 - 12:12:25
00
no jeden dedinsky pretek v rakusku, medzi konkurenciou 6tich hobby jazdkyn :) a MSR, ved ty si tam skoncila 23tia, tak ? :D

Mimochodom celý čas píše Andrea Juhásová. A prečo si neštartoval Ty? Rada by som si ťa pozrela ako po štarte vycúvaš z balíka. A choď taký dedinský pretek vyhrať a potom sa pochvál :)
Fakt sa sama sebe čudujem, že reagujem vôbec na takých závistlivcov ako si Ty :) tak dúfam, že Ti to urobilo radosť.
03.07.2013 - 12:14:03
00
ja tu hovorim len pravdu, za to, ze tu domna niekto skace, ako mne to nevadi, je pravda, ze su juhasky na chvoste v MS ? je, dokazy ? vysledkova listina, je pravda, ze kulhavy musi mat vyborne vysledky, aby sa udrzal vo svetovom profi time ? je, dokazy ? cela kopa, takze ako mozte na mna reagovat podrazdene, ale je to len plačkanie po vode patekou :D
03.07.2013 - 12:15:45
00
Mimochodom celý čas píše Andrea Juhásová. A prečo si neštartoval Ty? Rada by som si ťa pozrela ako po štarte vycúvaš z balíka. A choď taký dedinský pretek vyhrať a potom sa pochvál :)
Fakt sa sama sebe čudujem, že reagujem vôbec na takých závistlivcov ako si Ty :) tak dúfam, že Ti to urobilo radosť.

opakujem sa, ale: PS: ja ti nezavidim, len som sa nahlas zamyslel a zacali sa somnou hadat, ze to nie je pravda, tak som kontroval, ale musis si aj ty sebakriticky priznat, ze vo svetovej konkurencii si na chvoste, prosto je to tak, mozu zato aj podmienky atd atd, ale treba si to fakt priznat
03.07.2013 - 12:16:37
00
už som pochopil,
ved ty si pravdepodobne ešte dieťa, kolko máš ? 16 - 17 ?

mladým predsa patrí svet :-) a je iba jedna pravda ....
tá tvoja ...
"majster svetla"
03.07.2013 - 12:17:01
00
no smola LL, nemam tolko, ale tak, pis odveci, to ti ide najlepsie :)
03.07.2013 - 12:18:25
00
vieš len ľahko sa mudruje spoza PC...;) nejde o samotné výsledky ako o to, čo píšeš a znevažuješ aj iné úspechy báb, lebo chceš mať silou mocou pravdu...a to je na tom najhoršie...
03.07.2013 - 12:19:40
00
a neexistujucemu bohu zial pre vas ju aj mam, ale neviete ju pochopit, nuz no, to uz moja vec nie je, ale ja budem pokracovat v kontrovani atakov na mna, aj ked ja nikoho neurazam, len vysvetlujem, ako sa veci maju
03.07.2013 - 12:22:50
00
keyboard_arrow_up