Katko, ja sa vsade skryvam....
Uz aj tak je na tej fotke az moc zo mna....

Ale k veci:

Super znacenie, supre organizacia, pocasie ako lusk, rychla trat....

Skveli ludia z MTBiker!!!! Zas som priradil par ksichtov k nickom ktore mam v pamati uz roky...Ta partia ludi s ktorou sa da porozpravat po maratone je super. Len skoda ze tak dlho trvalo vyhlasovanie vysledkou a tombola, potom vsetci zmyzli (vratane mna...)....

PS: podla mna, tie zjazdy po lukach boli prilis nebezpecne. Siroke cesty a vyhlad lakali rozpeckovat to dole kopcom, ale tie luky boli zradne....Aj preto asi bolo tolko zlomenin....

PS2: Singlace v lese - RISPEKT ! ! ! na HT som si to vyzral - parada :-)
23.06.2008 - 10:01:45
00
to:Slavo Strecansky:asi si jediny kto tu moze podat zodpovednu informaciu-chcel by som poprosit ci by sa dal sparvit vypis pre TRM.sk /team ride manager/ povrchov-myslim ze nas tam bolo vela ,co si zapisuju svoje jazdy-nerad by som uvadzal nejake hluposti o povrchoch-a myslim ze tam bolo zopar skal,ci narocnych chodnickov,ci asfaltu-ale percentualne si to nedovolim len tak odhadovat :roll: -bol by som velmi vdacny!-ak to uz nahodou niekto spravil tak dajte vediet-vsecko sa boduje!!!!dik
23.06.2008 - 10:01:53
00
Síce po funuse, ale pridám aj ja slová chvály. Keď sme si boli pred týždňom s dutchom a dankou prejsť trať, bol som sklamaný. Prispelo k tomu však škaredé počasie a nesmierne blúdenie. V deň D však bolo všetko O.K. a trať som si vychutnával.
Nemá zmysel sa tu rozplývať, lebo tento maratón je naozaj v SR špičkou. Na tomto mieste by som sa chcel poďakovať romanovi, že sa podujal dať si so mnou špurta na pásku a tým mi ešte zlepšil celkový dojem z maratónu (15 km pred cieľom som v duchu nadával, že na tom krátkom kúsku asfaltu pre cieľom sa nebude dať bojovať o celkové pozície, ale našťastie so sa mýlil).
No a dúfam, že som okrem Turbiho už neprivádzal viacerých ľudí do rozpakov žiletkárskou voľbou prevodov. :-)
23.06.2008 - 10:08:08
00
shickmomber: Ja som sa vramci moznosti pokusil "presne" percentualne to vycislit. Po pamati som si presiel track z GPS, pricom som meral jednotlive useky, no 100% pravdivosti nie som schopny zarucit. Malo by to byt vsak vcelku presne, ak mi niekde pamat nevynechala. Tak ak chces, pozri si na TRM, ako som to vypocital. Nick mam ten isty ako tu.
23.06.2008 - 10:12:05
00
Ja som to trm tiez opisal udaje tmax-a

:-) Dufam ze sa nehnevas za zneuzitie tvojich dat...teda len povrchy...
23.06.2008 - 10:18:37
00
porto: Nehnevam, naopak ma tesi, ze doverujes mojim udajom. Mal som taky pocit, ze niekto ma podobne ako ja. :D
23.06.2008 - 10:21:08
00
No a dúfam, že som okrem Turbiho už neprivádzal viacerých ľudí do rozpakov žiletkárskou voľbou prevodov. :-)

mna este furt :shock: nechapando tie tvoje prevody a frekvencie :shock:
.
a aha, konecne normalna pekna civilna fotka :wink: (nie co tu furt pastujete :evil: :D nespratnici :D )
http://picasaweb.google.com/karol.jungm ... 1351948786
23.06.2008 - 10:22:41
00
Chcel by som touto cestou poďakovať Červovi za požičanie náhradnej duše na trati - ďakujem.
23.06.2008 - 10:24:17
00

:shock: :shock:...fíha, to aj take umiestnenia existuju :roll:


chlapce, chod sa oplachnut studenou vodou a pekny den ti prajem
23.06.2008 - 10:28:46
00
Matheos: a ja som kde? :( . ved aj mňa si zvečnil v tých skalách... gimme pls
23.06.2008 - 10:33:51
00
Síce po funuse, ale pridám aj ja slová chvály. Keď sme si boli pred týždňom s dutchom a dankou prejsť trať, bol som sklamaný. Prispelo k tomu však škaredé počasie a nesmierne blúdenie. V deň D však bolo všetko O.K. a trať som si vychutnával.
Nemá zmysel sa tu rozplývať, lebo tento maratón je naozaj v SR špičkou. Na tomto mieste by som sa chcel poďakovať romanovi, že sa podujal dať si so mnou špurta na pásku a tým mi ešte zlepšil celkový dojem z maratónu (15 km pred cieľom som v duchu nadával, že na tom krátkom kúsku asfaltu pre cieľom sa nebude dať bojovať o celkové pozície, ale našťastie so sa mýlil).
No a dúfam, že som okrem Turbiho už neprivádzal viacerých ľudí do rozpakov žiletkárskou voľbou prevodov. :-)


co konkretne znamenaju ziletkarske prevody? mal si cestnu kazetu ci co?
23.06.2008 - 10:41:42
00

chlapce, chod sa oplachnut studenou vodou a pekny den ti prajem


no este, ze si nas tam nizsie umiestnenych podrzal matt, uz som si zacal spytovat svedomie ze som skoncil na 138.mieste :wink: bol to nadherny den plny zazitkov
23.06.2008 - 10:43:31
00
a nahodou cislo 835 "mna" nahodou niekto nemate? par ludi ma cvaklo (urcite aj matheos) ale zatial som sa nikde nenasiel, pokial ma niekto zachytil tak budem za foto velmi vdacny (mozte kludne na mail) :wink: dakujem
23.06.2008 - 10:47:52
00

co konkretne znamenaju ziletkarske prevody? mal si cestnu kazetu ci co?


Nie, to je na dlhšie. Len som tuším jazdil podstatne ťažšie prevody s oveľa nižšou frekvenciou ako väčšina jazdcov.
23.06.2008 - 10:50:42
00
ja sa teiz pridam k spokojnym ucastnikom preteku, najma ked uz to mam za sebou.
na trati som mal podobne myslienky ako Danka ked isla po luke :)
ja som ale tiez toho nazoru ze tie zjazdy po lukach niesu az tak bezpecne, ale ved treba predvidat...
ako tu uz niekto spominal, tiez mi dosla voda pred poslednou obcerstvovackou a dost ma to zlomilo. predtym boli obcerstvovacky pomerne nahusto aj ked som vedel ze dalsia je az o 20 km, aj tak mi flasa nestacila, mozno kvoli tej teplote..
inak orgazinaciu hodnotim uplne super, perfektne zvladnutie tolkeho mnozstva ludi, myslim si ze ovela lepsie ako na Sele..
skoda len , ze ten dres uz nemali vo velkosti akej som si objednal, ale ani to by asi nezmenilo fakt, ze mam takmer holy pupok, ked si ho obleciem. takze po novom budem jazdit ako janosik :) (ten z terchovej, nie ten zo stupavy)

samozrejme som rad videl vsetkych foristov, ktorych poznam, aj ktorych este nepoznam

dudo, lagondu si predbenhut mohol, ale mna uz nie :lol:
23.06.2008 - 10:51:48
00
keyboard_arrow_up