Zartujes, vsak? :) Ved do Stupavy z Dubravky nevedie ziadny osobitny cyklochodnik, a ta okreska je este horsia ako do DNV.
Ale dost uz OT.
06.01.2011 - 12:43:36
00
nie :) tusim zlta znacka ide zo zeleznej do stupavy
06.01.2011 - 12:46:37
00
z Dúbravky sa dá do DNV nasledovne:
po zelenej k Vile Rustica. Odtiaľ lesnou cestou pod Kobylu a úvozom do DNV.
Odskúšané, zjazdné a používané. Je to bližšie ako cez Stupavu. :lol:
06.01.2011 - 17:26:43
00
Doplnenie trasy Dúbravka-DNV podľa wukieho:
1, akokoľvek k Salesu-kúsok po žltej a následne sa spustiť lesnou cestu k vinohradom-do Devína a a po cyklochodníku do DNV. Využívam to takto veľmi často hlavne ako jednoduchý prístup na Kobylu.
2, Cez Veľkú lúku do Technického skla-za paneláky-kúsok okolo záhrad-preniesť cez koľaje k zastávke MHD Krpáš a krásnou poľnou cestou najprv rovno a potom doľava do DNV. Keď chcem zmenu v jazdení, často využívam.
3, ako reálna možnosť cyklochodníka z DNV do Dúbravky by bolo možné využiť starú nefunkčnú koľaj pod Vápenkou, ťažko sa to vysvetľuje, kto pozná vie. Miesta je tam dosť. Takmer žiadne súkromné pozemky (asi) iba pozemky železníc. Napojenie by bolo v Technickom skle. Keby sa tam dal plot/alebo niečo na spôsob jednoduchého tunela oddeľujúceho funkčnú železničnú trať od cyklistov, bolo by to možno fajn. Náklady by tu nemuseli byť také vysoké, ale asi je to neuskutočniteľné. Aj keď výsledok by stál zato :)
06.01.2011 - 17:46:04
00
Na Devinskej Kobyle sa vyznacia ( vymaluju ) dve cyklotrasy napriec Kobylou, osadia sa cyklostlpiky, a v jednotlivych mestskych castiach okolo Kobyly i cyklomapy. Tak aby tieto cyklotrasy splnali slovensky standart...
Ujo zapratávač asi po tomto skolabuje :)
Ja len dufam, ze tuto sezonu bude Moravska cyklotrasa preasfaltovana a v lepsom stave, ako teraz.
Osobne si myslím, že úsek Devín-Devínska je dosť v zlom stave, tie úseky ďalej sú oproti nemu luxus a tiež tento úsek využíva asi najviac ľudí. Prípadne počíta sa aj s nejakým rozšírením toho cyklochodníka-asfaltky po stranách? Spomínaný úsek DNV-Devín slúži cyklistom, psíčkarom, bežcom, peším aj korčuliarom. Za pekných dní býva preplnený.

Na stránke BSK som našiel mapu cyklotrás v Bratislavskom kraji http://www.region-bsk.sk/SCRIPT/ViewFile.aspx?docid=8695 patrilo by sa jej dať lepšie rozlíšenie. Čo sa týka jej obsahu :) Kto pozná tie zatiaľ neznačené trasy napr. v Malých Karpatoch vie, že by bolo fajn keby sa to vyznačilo. Zaujala ma slepá odbočka žltej pod Vysokou (Šimkovou), pernecko-kuchynská cyklotrasa, jablonovská, nad Plaveckým Podhradím. V okolí je plno kvalitných lesných ciest a využiť ich ako značené trasy by bolo super.
Ak sa podari, chceme este tento rok sprejazdnit vojenske priestory na Zahori a na Tureckom vrchu... Takisto sprejazdnit oboru na Hubalovej...
Tak na toto som asi najviac zvedavý a ak ešte tento rok, klobúk dole. Mať také právo, by som tie vojenské hovadiny hneď zrušil, ale človek nemôže mať všetko :)


Už som to tu kedysi písal, ale z môjho pohľadu považujem v lokalite, ktorú poznám, za najdôležitejšie spraviť cyklochodník z Karlovky-Riviéra do Devína. Tým by sa prepojili tie cyklochodníky na strane mesta s tým okolo Moravy. Stále o tom len počúvam ako sa to nedá, lebo vodné zdroje, lebo ochranári, lebo šírka cyklochodníka, blabla keci a podobne. Škoda. Osobne to vidím tak, že najskôr sa človek z Devínskej dostane bezpečne do mesta cez ten neexistujúci cyklomost do Schlosshofu a cez Hainburg do Petržalky ako cez Devín... Alebo možno ten nový fúzatý ujo na magistráte prekvapí, však "SMERuje" k ľuďom :) http://www.ftacnik2010.sk/volebny-program/rozhovory-k-programu/320-bratislava-si-zasluzi-nove-cyklisticke-trasy
06.01.2011 - 17:53:26
00
hlasim, ze na cerovej mame 2 nove padnute stromy, jeden veeelky a jeden maly. a sem tam zaveje:)
06.01.2011 - 21:31:58
00
Vypilit vsetky stromy a vyasfaltovat .. a v zime chemicky posyp na singlaci aby nebol sneh. :?:
Diery zahadzat, prilisne stupanie upravit,aby tade mohli aj kociky a korculiari :nod:
A vo faze 3. rozsirit singlac aby tade mohli jazdit aj policajti na aute, pripadne aj na konoch a kontrolovat tak bezpecnost a plynulost premavky. :rock:
06.01.2011 - 21:34:45
00
Zabudol si na štvorkolkárov
06.01.2011 - 23:08:35
00
sphotos.ak.fbcdn.net
:lol:
18.01.2011 - 10:41:09
00
k utokom sa prihlasili ako spravny teroristi :lol:
18.01.2011 - 11:47:40
00
k utokom sa prihlasili ako spravny teroristi :lol:



VYDRA !!!!
spravni teroristi
:lol:
18.01.2011 - 12:35:57
00
vidra v tomto pripade ma byt ozaj s i a nie y. to je odvodene z priezviska a nie od zvera a za to druhe sa ospravedlnujem ja som v skole kreslil po laviciach pi... a na ucenie cas neostal :lol:
18.01.2011 - 12:46:29
00
vidra v tomto pripade ma byt ozaj s i a nie y. to je odvodene z priezviska a nie od zvera a za to druhe sa ospravedlnujem ja som v skole kreslil po laviciach pi... a na ucenie cas neostal :lol:



:rofl: esteze nie py......
18.01.2011 - 16:36:17
00
budem ty posyelat vsetki moje pryspevki na kontrolu pravopysu :P
18.01.2011 - 16:58:39
00
Inak neviem co je toto za pocasie ;( .. tomu lesu to velmi nepomoze, v nedelu som bol s Alanom na singlaci nad Vydricou a je tam zase padnuty strom, tentokrat smrek v mieste, kde bola kedysi umela prekazka (rebrik) a padnuty buk, obchadzalo sa to ponad, tak teraz je tam paradny smrek a podmyte to je.
19.01.2011 - 10:38:41
00
keyboard_arrow_up