Tak urciteeee
30.06.2022 - 07:35:42
00
Vyzera to tak, ze asi cakaju na sukromneho investora
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/126134/raztocna-cyklotrasa-chybajuca
30.06.2022 - 08:12:00
00
v priľahlej lokalite má záujem vybudovať súkromný investor v rámci nového investičného projektu aj cyklotrasu, na základe čoho MČ považuje za účelné a zodpovedné "využiť" takúto možnosť a ušetrené financie sa tak vedia zodpovedne využiť na havárie v školách, iné projekty a pod.

v preklade, niekto niekomu povedal pri pive ze je tam volny plac a mozno by sa tam nieco malo postavit a samosprava hned hodila rucnu brzdu a povedala si ze ona ten chodnik teda stavat za "vlastne" nebude a pocka si na toho imaginarneho investora co tam bude chciet nieco postavit a da mu za ulohu aj ten kus cyklochodnika
cize aktualne sa samosprava zbavila roboty s hladanim penazi a mozno raz az sa bude piesok liat...
Co na tom ze slubili v 2020 ze to do 2021 dokoncia.
30.06.2022 - 09:17:50
00
Ešte by ma zaujímalo, kedy sa ráči rozhýbať mesto, respektíve mestská časť Podunajské Biskupice a doasfaltuje tých 500 m cyklotrasy od biokoridoru nad R7 po cestu na Topoľové. Lebo práve preto, že budú stavať tú R7 to Biskupice nerobili, však to urobí stavebník diaľnice za nich. Rovinka si svoju časť postavila po R7 a čo Biskupice. Neskutočné neschopné mesto a mestské časti čo sa týka budovania cykloinfraštruktúry v BA.
30.06.2022 - 09:32:41
00
volaju to cyklopolitika, ale v reale to je cyklofiasko
2 roky nebola ziadna cyklokomisia na magistrate, az nedavno mali konecne meet, na papieri maju kopu veci ale nikto netusi kedy sa bude realizovat nieco okrem malovania ciar na asfalt
30.06.2022 - 09:58:42
02
posledny bizar co som zachytil je "nova cyklocesta" od vinohradov po peknu cestu. proste len urobia z chodnika cyklo, max na to vyleju nejaku vrstvu asfaltu a namaluju ciary. A zas to nicomu nepomoze lebo od peknej cesty zas na cestu naspat.
Miesto toho keby potiahli uz konecne asfalt od grafie po alstrovu tak by to pomohlo ovela viac ludom a pekne by to prepojilo horsku, racu a nasledne juravu
30.06.2022 - 10:28:11
02
Od Alstrovej po Grafiu daju max. utlacenu zem ako je to k VN Vajspeter. S asfaltom by som nepocital.
30.06.2022 - 10:48:07
00
klapsi asfaltovanie vo vinohradoch, pekne vlhke sny ;-] ja som zatial stastny ze pestrofarebnych truhlikov stretavam az na hrebeni ...
30.06.2022 - 11:08:33
00
utlacena zem tam uz bola a vsetky tie auta a stroje ktore chodia z alstrovej dole a hore tym kopcom to uz dostali do takeho stavu ze vrchna cast uz je fakt v dezolatnom stave
mam pocit ze rok mozno dva dozadu som niekde cital, mozno aj tu na fore ze tu cestu tam maju robit ale tak mozno to boli zas len pivne reci nejakeho politika pred volbami
tak 2015 :D
https://bratislava.sme.sk/c/8020393/realizaciu-cyklotrasy-pekna-cesta-alstrova-ocakavaju-na-buduci-rok.html

Na plánovanej cyklotrase sa počíta so šírkou jazdného priestoru tri metre. "Konštruovaná bude z cementobetónu.
30.06.2022 - 11:20:12
00
ivast Vinohrad pod tou cestickou ma padnut vystavbe a teba trapia ziletkari. :-)

Inak, je normalne ked je hl. obsluzna cesta k vinohradom z asfaltu, vid. Horska. V Reichu je to tiez bezne.
30.06.2022 - 11:25:42
04
v reichu su aj cesty medzi vinohradmi kolko krat lepsie ako nase hlavne tahy
30.06.2022 - 11:29:43
01
Kks scarinko ideš dobre tlky teda ... chodník od Vinohradov po Peknú cestu bol v minulosti prerušený v úseku okolo novej Palmy, dnes sa to dá bez problému prejsť, myslim že za to si v samosprave zaslúžia pochvalu a nie hejt ... A tie vymyslené stroje z Alstrovej to je úlet z kategorie fantas ... Chodím tadiaľ denne, kým sme mali psíka tak aj tri krát denne a najťažšia technika co si pamätám ze som stretol bol Mátus na vinohradnom traktore ... Veď tou cestou ani nie je odkiaľ a kam chodiť s technikou, možno raz za rok bager keď čistí poldre .. Že Podhorsky pás je bude zastavaný o tom niet pochýb, ale že by výstavba začala asfaltkou na želanie, no LOL ...
Ale v klidku snivajte ďalej, bola taká epizóda Scooby Doo o asfaltodlakovi, možno by sa vám mohla páčiť ;-]
30.06.2022 - 11:39:38
02
kokos, to co tu pises su teda fakt tlky
asi tam chodis malo ked si tam nestretol auta, dodavky, traktory s vleckou, dokonca tatrovku
chodil som tade denne do prace niekolko rokov a viem ako to vyzeralo pred tym a ako teraz.
nie kazdy cyklista ma taku techniku ako my a na tom strku sa ludia boja lebo je to pomerne nestabilne, hlavne s uzsimi plastami.
milujem takych co vidia len a len seba lebo oni jazdia na svojich MTB plastoch a keby tam bolo nieco ine ako dirt tak by im to prislo prilis fadne
tato cesta by odklonila pomerne vela cyklistov ktori dochadzaju do a z race od hlavnych tahov a kadnarovej atd
30.06.2022 - 11:48:41
03
elpha napísal:
volaju to cyklopolitika, ale v reale to je cyklofiasko
2 roky nebola ziadna cyklokomisia na magistrate, az nedavno mali konecne meet, na papieri maju kopu veci ale nikto netusi kedy sa bude realizovat nieco okrem malovania ciar na asfalt

Tak čo narobíš, keď za necelé 4 roky tím ***** s Povalačmi Slovenska známe ako strana PS dokázali pre seba urobiť iba úrad MIB aby si tam po politickej kamarátskej linke Vallo-Štefunko našli zašité miestečka s minimom práce a zodpovednosti v stovkách nových zamestnancov a výsledok? Ani jeden nový kilometer cyklocesty. Iba tie čiary na rovnako širokých cestách. Hlavne, že mali pred voľbami 2018 jehovallovisti plnú hubu rečí aký majú úžasný plán B, kde už s odborníkmi sú pripravený ak vyhrajú voľby, že postavia cca 23 km nových cyklociest. Však oni horko-ťažko vedia udržiavať zjazdné aj tie čo už boli vybudované a sú súce na rekonštrukciu. A to ich prácu ešte v niektorých smeroch supluje Cyklokoalícia, ktorá napr. pretlačila nakreslenie cyklopruhov na Mamateyovej a časti Jiráskovej. A potom mesto vo svojej réžii urobilo niečo podobné no paškvil na Vajnorskej, kde neboli ani schopný položiť prídlažbu tak aby neubrali zo šírky cyklopruhu, ktorý tým pádom nespĺňa šírkové normy a je užší o dobrých 50 cm.
30.06.2022 - 12:29:43
02
scarinko napísal:
kokos, to co tu pises su teda fakt tlky
asi tam chodis malo ked si tam nestretol auta, dodavky, traktory s vleckou, dokonca tatrovku
chodil som tade denne do prace niekolko rokov a viem ako to vyzeralo pred tym a ako teraz.

zrkadlenie ti nemoze pomoct ked tvrdis totalny bullshit, ak budes pokracovat nainstalujem webkameru otocenu na tu cestu nech vsetci mozu vidiet o com pises ;-]
30.06.2022 - 13:12:59
02
keyboard_arrow_up