tato bunda je dobra?
http://www.tchibo.sk/Panska-vetruvzdorna-bezecka-bunda-p400020417.html?cs=1
a pod nu nejaky sveter a mozem ist veselo aj do -10 ?
ked citam prve slovo PROFILU vyrobku,tak urcite aj do absolutnej nuly :rofl: :rofl: :rofl:
pekna reklama,jeden v ciapke a v nejakom tricku z trhu a druhy v "absolutne neprefukatelnej vodeodolnej" bunde a bez ciapky a obaja usmevy ako po gay orgazme
04.11.2012 - 00:46:08
00
canopus: no coment

iron.hide: ak myslis na behanie...tak pokial budes behat tak to urcite bude teplo....v zime vzdy behavam len vo funkcnom tricku tricku a mikine a je mi teplo....lebo toe tri vrstvy dostatocne zadrzuju teplo ktore vyprodukujem... :-) takze ak si das pod tuto bundu 2 - 3 vrstvy niecoho tenkeho a priedusneho ....ano bude ti teplo aj ppri -10 :-)
04.11.2012 - 15:35:06
00
iron.hide

Vyskúšaj a uvidíš. Ja osobne nemám v šatníku jednu jedinú bundu ktorú by som nevyužíval....a to nakupujem väčšinou tie lacnejšie. Nikdy som nekúpil vyslovený šmejd. Dôležité je správne zvoliť počet vrstiev. Ak si toto odsleduješ,tak verím tomu že budeš maximálne spokojný aj s vecami napr. z Lidlu.
04.11.2012 - 16:31:24
00
canopus: no coment

iron.hide: ak myslis na behanie...tak pokial budes behat tak to urcite bude teplo....v zime vzdy behavam len vo funkcnom tricku tricku a mikine a je mi teplo....lebo toe tri vrstvy dostatocne zadrzuju teplo ktore vyprodukujem... :-) takze ak si das pod tuto bundu 2 - 3 vrstvy niecoho tenkeho a priedusneho ....ano bude ti teplo aj ppri -10 :-)
no comment,na to ti stacia 2 vrstvy
04.11.2012 - 17:10:02
00
kolko vrstiev komu treba nezalezi len od matrosa, ale aj od osobnych preferencii
04.11.2012 - 17:17:33
00
presne tak :) kazdy je iny :) mne tri tenke vrstvy uplne vyhovuju :)
04.11.2012 - 17:20:09
00
chlapci,ak nefuka,tak musia stacit 2 vrstvy
tak urcite ze zalezi primarne od matrosu,ty ako BB urcite nenosis v zime na bezky,beh,bike bavlnene tricka a sveter,to by som sa teda pozrel
misopetrovic:neuviedol si co to je za mikinu,lebo pod tymto pojmom si predstavujem stare mikiny a nie windky
05.11.2012 - 22:39:33
00
canopus: spravne si si to vysvetlil....pod pojmom mikina mislim klasicku mikinu....keby bola windstoperka tak to napisem.... :-)

mne totiz zostala komplet cela futbalova suprava....2 mikiny 2 teplaky...kratase tricko termotricko rukav na krk....stucky....

a idealne sa mi beha v kratasoch a stuckach.....a na vrch termotriko tricko(futbalovy dras) a mikina(ma dobry strih.....dost vysoky golier.... plus este rukav na krk(ked mrzne a fuka) v tomto mi nieje ani priserne teplo ani zima...proste tak akorat :-)
06.11.2012 - 06:53:00
00
chlapci,ak nefuka, ...

jedine na trenažéry nefúka :D :D :D
06.11.2012 - 12:39:28
00
misopetrovic: cez zimu behavas v klasik mikine? :( uff a hole kolena? :D ked budes starsi,sa ti to "vrati"
66peter:tak ked je 0 a fuka kvalitny severak u nas tak neviem,neviem,ksicht by si mal cerveny jak ten mammut napis
06.11.2012 - 18:12:28
00
canopus....ked je vazne zima tak si davam spodare stucky a kratase....a ver tomu ze mi je brutalne teplo :) a co sa ti nelubi na klasik mikine??? :o vravim dlhe funkcne tricko(nie to s termo funkciou) na tom dres alebo ine tricko s podobneho materialu...a klasik mikina... :) pocas hrania futbalu som skusal vselico....ale ak som si dal windstoperku...alebo nieco este na seba tak mi bolo prilis teplo a strasne som sa potil....klasicka mikina ma vyhodu ze nezadrzuje tolko tepla takze mi nieje nechutne horuco...a za dalsie dobre vetra.... :) mne je v takejto kombinacii prijemne....a vyhovuje mi :) a v zivote sa mi nestalo ze by mi pri behani bola zima na nejaku cast tela....ani na kolena... :) kym nieje pod nulou tak spodare nevytahujem...spravil som to len raz na pripravnom zapase... po 20 minutach som ich isiel dat zo seba dole... :D

kazdy clovek je iny a kazdemu vyhovuje nieco ine... :)
06.11.2012 - 19:50:32
00
misopetrovic: jaaaaj kolko som ja toho vydrzal ked som mal 17 :D ale budiz :P
06.11.2012 - 23:32:16
00
ale to nieje ze VYDRZIM V TOM ale o tom ze JE MI V TOM PRIJEMNE. a v tom je velky rozdiel ;-)
07.11.2012 - 18:59:50
00
ale to nieje ze VYDRZIM V TOM ale o tom ze JE MI V TOM PRIJEMNE. a v tom je velky rozdiel ;-)
tvoj subj pocit je iny ako pocit ktore potrebuje telo,ale o tom potom,casom zistis
07.11.2012 - 19:10:06
00
mne osobne zima nebyva ani pri minimalistickom obleceni, na nohy kludne len tenke elastaky (take proti opaleniu :D ), beh je v tomto vyhodny, makas stale aj z kopca
problem mam skor so studenym vzduchom v plucach, po behu si niekedy pekne odkaslem
pre upresnenie myslim aktivitu pri teplotach -10°C (kazdy moze predstavovat pod pojmom zima nieco ine ;) )
07.11.2012 - 19:31:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up