kolki kannondalaci dnes boli pred cielom spolu s petom?
az jeden :D
hanba, som rad ze nemam bajk takej znacky, prepadol by som sa od hanby :D

teraz vazne - peto by mal z toho "timu" odist najneskor este tento rok

Ono ten jeden mu tam uplne staci len ,aby tam bol pokial mozno vzdy a na rychlost.premiach mu dokonca aj ten jeden zavadzia.
No myslim,ze ma contract este na dalsiu sezonu,i ked.... .Ono ak by sa prebral Moser,tak by to nemusela byt az taka katastrofa.
02.07.2013 - 03:01:27
00
Otazkou je, ak by prestupil, ktory iny team pojde cisto na neho? Aby potom netahal Cavendisa po kopcoch aj on:)
02.07.2013 - 06:16:46
00
Ved to,aby mal slovo ako Cav.alebo co ja viem Cancelara musi ešte viac dokázat. Myslim,ze je to aj o strategii toho ktoreho tímu.A hlavne toho co chce on sám. Teraz by ho chceli v kazdom tíme ,otazkou je preco? Napr niekde som čital ,že BMC mu ponukali 4mil.ročne. Teraz ma udajne cca 300tis. .. Ale neviem,či je tam niekto kto by ho tahal pokial je tam Cadel,aj ked už ma svoje roky. Ktovie,keby zapracoval na kopcoch tá vizia by bola realna. A navyse Peter je vynikajucim marketingovym prezent! Ja osobne by som ho rad videl ako vitaza nejakej Grand tour niekedy v buducnosti.
02.07.2013 - 08:34:39
00
Optimus, asi si nepozeral šampionát UK na ceste 10 dní dozadu...;) a už toľko neplačte, Peťo nejakú tú etapu vyhrá :)
02.07.2013 - 08:40:27
00
ja by som PS videl najradsej v ORICE,ale to mozem asi len snivat
02.07.2013 - 08:54:33
00
Sagi by sa v tímoch ako Orica alebo BMC v hromadných finišoch určite viac presadzoval a určite by nemusel nikoho za sebou ťahať do kopca. Vo svojom veku toho ukázal až až a nepochybujem že v takej Orice by sa všetko stavalo na neho. Vlak Cannondalu je jeden organizovaný chaos, buď v závere nie sú alebo ak sú tak mu viac zavadzajú než pomáhajú.

Canopus ma predbehol.
02.07.2013 - 08:56:20
00
No čo som počul ja, tak má oňho záujem BMC a ak by ho vyplatili z tej nemožnej zmluvy, tak by zacvakali 2,5 mil. EUR Cannondalu. Proste si ho momentálne vie dovoliť iba bohatá stajňa a BMC takou je. Možno ešte Astana, alebo SKY.
02.07.2013 - 10:17:08
00
v Cannondale nema priameho konkurenta do surtov, v Orice nejaki su ( Impey, Cooke, Goss, O'Grady .. )
02.07.2013 - 12:59:30
00
Gerrans, Albasini... tam by mu bolo isto najlepšie :D
02.07.2013 - 13:54:48
00
velitsovci akokeby mali prestupit do ineho tímu, aspon som mal taky pocit po jednom rozhovore .. a napadlo ma, ci to nebude prave cannondale . . tam teraz nemaju niekoho vyrazneho na celkove poradie a p.velits by tam mozno mal opat priestor .. martin vie potiahnut, takze dalsia pomoc pre sagana .. aj ked neviem, ci sagan odola ponuke o ktorej sa pise, 4mil. eur ..
02.07.2013 - 14:11:02
00
Ano Astana ,alebo Sky. Ak sa niečo neudeje do 2rokov v Cannone tak im ujde. Peter Velits je vrchar a keby mal super formu tak by mal volne ruky aj v Omege. Ved dal 3. na Vuelte. Obom Petrom vela vela endurance.
02.07.2013 - 14:17:55
00
Keď niečomu nerozumieš, nepíš...
Cavendish je ďaleko cennejší pre tím ako napríklad Velits. Vo svete, nie na Slovensku, sa ďaleko viac hovorí o troch vlaňajších vyhratých etapách Cavendisha ako o treťom a štvrtom mieste Velitsa v etape a 27. mieste celkove. Nehovoriac o tom, že do kasičky Sky svojimi tromi víťazstvami doniesol ďaleko viac bubáčikov ako napr. Velits svojimi umiestneniami pre Omegu.
Treba si spomenúť na 5 prvých miest a zelený dres Cavendisha na tohtoročnom počasím divokom Gire. A nevieme v akom stave - zdravotnom, forma - je po tohtoročnom Gire.

Ty nerozumieš tomu čo som napísal-mňa vôbec nezaujíma koľko ma 1 miest v rovinatých etapách kde nie je ani najmenší kopček,či to bolo na gire alebo UK šampionáte,a je mi šuma fuk či je pre omegu cennejší Cavendish alebo Velits.Ja som len chcel napísať že tento týpek nevie nič iné len sa vyvážať za domestikmi ktorí ho dovlečú pár metrov pred ciel ...Ja sa tu nechcem dohadovať ,pretože mi Cavendish za to nestojí,u mňa sú cyklisti ako Cavendish Greipel,Goss,Kittel,absolútne dno,ja obdivujem štýl jazdenia takých tých typických ,,klasikárov,,Sagan,Cancellara,Gilbert atď...Je to môj názor a nikomu ho nevnucujem. :)
02.07.2013 - 15:03:48
00
Nevie nic, len sa vyvazat ... dobre, daj este nieco :D
02.07.2013 - 15:06:00
00
no však aj Milan - San Remo je celkom rovina na konci...:D však Poggio ani Cipressa nie sú kopce :) to už aj na tých mostoch je fakt vyššie prevýšenie :)
02.07.2013 - 15:10:32
00
Gerrans, Albasini... tam by mu bolo isto najlepšie :D


v Cannondale nema priameho konkurenta do surtov, v Orice nejaki su ( Impey, Cooke, Goss, O'Grady .. )

kvalitou sa mu moze vyrovnat tak Goss na spurtoch... ostatni by spravili fajin vlacik...ale ako sa pise BMC by nebola takisto zla volba
02.07.2013 - 17:33:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up