a Schumacher k tomu už asi nikoho neprekvapil... :|
29.04.2009 - 20:29:25
00
No uvidíme aké budú Davidkove testíky po klasikách.Šumi je šnupač obecný. :lol:
29.04.2009 - 20:44:13
00
Serie ma, že zo šiestich zistených športovcov sú zatial známe dve mená cyklistov a jedného atléta. Ostatných zatial úspešne zatĺkajú. Pripomína mi to causu Fuentesa, keď našli v záznamoch desiatky športovcov, ale vytiahli akurát tridsať cyklistov. Mená atlétov, tenistov, futbalistov a ďalších sa úspešne zatĺkli...
29.04.2009 - 22:55:53
00
vo futbale je viac EPA ako v celej cyklistika,do ciklistiky prislo epo v 90 rokoch prave z futbalu,hovoril to Kadlec ze k nim dosiel doktor z futbaloveho tymu Parma,ze tam to tlacia jak piskoty na ranajky a hned im to naindikoval:)
30.04.2009 - 11:46:35
00
Ake su vlastne realne ucinky tohoto "iontaku" :D ???
Niekde som pocul, ze je to vlastne skratenie treningu v 60% maxima.
Lekar, ktory robil testy na vrch. cyklistoch a bezcoch {proste vytrvalcoch} potvrdil, ze maju az o 40% vacsie srdce, pluca a prirodzene kapacitu {tz. sportove srdce, vacsia lava komora} sa vyjadril, ze sa tak vlastne pripravuju o prirodzenu vyhodu. Zaklad si treba proste odmakat...
30.04.2009 - 11:59:09
00
Napríklad Ricco - medzi juniormi dobrý, ale nie vynikajúci, taký Raboň ho ofajčil, kedy chcel. Medzi mužmi sa ukazoval, že bude dobrý v kopcoch - fyziologické predpoklady na to má. Ale medzi vrstovníkmi v mužoch prvý-druhý rok nevynikal. Nie že by bol zlý, ale nebol ani najlepší, občas aj niečo vyhral. A zrazu predvlani na Giro vyhral dve etapy a vlani na Giro opäť dve a celkove bol druhý. Na Tour vyhral etapy s cieľom na kopci a vzápätí sa prišlo na dôvod - junáčik chcel urýchliť aklimatizáciu medzi profíkmi, možno nemal trpezlivosť na postupný rast a tak sa rozhodol sypať. Možno nie on, možno jeho lekár, fyzioterapeut, tréner, šéf týmu... Pomohlo mu to, ale len kým mu na to neprišli.
30.04.2009 - 22:03:29
00
ako vzdy v pripade dopingu sa to tu rozbieha do diskusie, do ktorej nikto z nas nema co povedat bez toho aby to mohol podlozit faktami. Nikto z nas nevidi do pozadia profesionalnej cyklistiky a tak je zbytocne to tu rozoberat.

mohli by sme sa teda znova radsej venovat vysledkom zavodov a hlavne tych nasich borcov...
o par dni tu mame giro, som zvedavy na par mien:D
30.04.2009 - 22:35:13
00
...rad by som sa vam pochvalil, ze na TdF startujem s novou karbonovou klucnou kostou :P

http://www.bontrager.com/news/inform_technology_aids_in_lance_armstrongs_recovery/en
01.05.2009 - 00:21:30
00
stic o com meles co nevidime?to vsetkym to sypu rano do kakavka mamicky ci co?
radsej nemel!!!a fakta su podlozene vzorky A a potom B :)
01.05.2009 - 20:49:26
00
vyzerá to tak, že tím Astana má už svoje dni spočítané... :roll: ale očakávam, že LA je tak silná mediálna osobnosť, že nejakí vplyvní sponzori sa nájdu :wink:

http://www.cyclingnews.com/news.php?id=news/2009/may09/may06news
06.05.2009 - 08:45:20
00
A ďalšia perlička... :roll:

Giro hopeful Pfannberger suspended by Katusha

Team Katusha suspended its rider Christian Pfannberger on Wednesday after learning the results of a recent doping test. Pfannberger was tested during an out of competition doping control at his home on March 19.
The team received notification of a non-negative doping test result this morning. "Pending an official response form the UCI, the team has decided to indefinitely suspend the athlete," read a statement from the team, which is awaiting confirmation of a positive result before deciding on any further actions.
The name of the substance causing the non-negative result has not been announced.
Pfannberger's suspension means he will not be able to ride the Giro d'Italia. The 29-year-old reigning Austrian national champion was scheduled to compete in the Italian Grand Tour along with Pavel Brutt, Nikita Eskov, Mikhail Ignatiev, Sergey Klimov, Luca Mazzanti, Evgeni Petrov, Filippo Pozzato and Ben Swift.
The team has announced on its website that Alexander Serov will replace Pfannberger on the Giro roster due to a "personal problem" of Pfannberger.

...cyclingnews.com

tým Rakušákom to nejak sype... :|
06.05.2009 - 18:51:04
00
ja neviem ze sa ludia cuduju, Pfannberger bol jeden z tych co za malu chvilu vyleteli vykonostne neuveritelne hore...a teraz padli na hubu
06.05.2009 - 18:57:59
00
no veď už v roku 2004 ho načapali a odpykal si 2 rôčky...teraz to asi bude horšie...
06.05.2009 - 18:59:46
00
Katko ty tu dávaš samé "pozitívne" správy... :lol:
On začínal tuším u Ženíška v ed system zvvz.
06.05.2009 - 19:50:47
00
už aby začalo to Giro... :mrgreen: som zvedavý kto bude tento rok lietať tak ako minulý rok Sella :lol:
06.05.2009 - 21:33:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up