Moj prvy cestny bol tiez Vertec, no teraz to uz bude nieco lepsie. Proti Vertecom nemam nic, mne to na zaciatok uplne stacilo.
16.03.2008 - 18:30:25
00
uz je jedno aky cestak kupim ale povedzte, ake su vase oblubene cestne trasy? napr vcera ma odradilo blatyo v lese tak som si dal po hradzi k vojke a spet. 90km a som spokojny :)
16.03.2008 - 19:32:04
00
To si si naspáky fajnovo zamakal proti vetru... V sobotu som plánoval trasu hrádza - Rajka - Hegyeshalom - Nickelsdorf - Pama - Kittsee - Bratislava, ale keď som zistil odkiaľ fúka a ako (bývam v meste, tam bolo celkom ticho a ešte aj domy rôzne točia prúdenie vzduchu), tak som si dal Marišku (Devín - Dev. N. Ves - Stupava - Lamač), namiesto 75 len 55 a v tom uragáne stačilo.
Zvyčajne idem proti vetru, aby ma naspäť dofúkalo domov. Najčastejšie to je smer Rakúsko (až na ten záver, ten je zvyčajne proti vetru), na Záhorie alebo na Pezinok.
Napr. jazdim Hainburg - Prellenkirchen - Edelstahl - Burg, dá ta to natiahnuť až na Rohrau, prípadne až do Brucku.
Ďalšia rovina je Stupava - Vysoká - Záhorská Ves - Láb - Zohor - Stupava.
Smer Pezinok klasicky na Babu - buď naspäť cez Záhorie alebo otočíš a znovu si vyberieš, či sa otočíš hore alebo si ju dáš odpredu aj odzadu.
Z Pezinka do Modry - Šenkvice - Blatné - Senec - Viničné - Pezinok. Dá ta to natiahnuť až do Častej a Budmeríc.
A keď duje od východu, tak smer maďary, tam je hŕba ciest, alebo po ceste popod hrádzu do Vojky alebo až Gabčíkova.
16.03.2008 - 22:42:04
00
Joko nesiel si náhodú v sobotu cca.12:20 na Willieri nabrezie gen.Svobodu smerom na šafko??(biely bajk)...mensia postava.
16.03.2008 - 22:47:11
00
Nič si neuhádol, neudeľujem ti žiadny bod - išiel som tade o hodinu skôr, opačným smerom (od Nového mostu do Karlovky) a kolo mám čierno -sivé, akurát s bielou omotávkou (skôr špinavou, musím ju už vyčistiť) a bielym sedlom...
Možno ešte tá postava... 178 cm... No, tak maximálne pol boda.
16.03.2008 - 22:57:19
00
posledny pokus:cez leto dres Lampre a capicka na hlave...
16.03.2008 - 23:01:13
00
Opäť len pol boda.
Dresy Wilier, schwechaterský maratón, neusiedlersee maratón, lidlovsky - nepočmáraný a tento rok vytiahnem dres z vlaňajšieho Wildonu.
Čiapočka na hlave - občas, keď moc prudko pečie - nie však Lampre, ale Wilier alebo Joko.

Prílohy:

klobuk.jpg
klobuk.jpg 37.85 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil JoKo dňa 16.03.2008 - 23:14:59, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2008 - 23:10:54
00
Takze uz traja ludia na Willieri zacita to byt masovka... :lol:
16.03.2008 - 23:12:07
00
No, ale tu http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=15506&start=135 som zatiaľ zahlasoval len ja... A to sa tu už niekto chválil, že jazdí aj MTB - 18 carati alebo Rosso rubino.
16.03.2008 - 23:18:28
00
To si si naspáky fajnovo zamakal proti vetru...


to teda hej
17.03.2008 - 14:45:17
00
pride cas ked vsetci zistia ze cyklistika je iba jedna -cestna :P..aj ty najlepsi bajkeri musia trenovat na ceste...
dobra rovina je Stupava-Malacky-Levare-Kuty-na Senicu a potom to zvrtnut na Studienku-Laksarsku...-az Malacky-Stupava...
pripadne zase vlny to mame od Lozorna az do Jablonice pod karpatami...je to tak, bez zahoria by boli cyklisti strateni :lol:
akurat tu chybaju cisto kopce ked chcem jazdit kopce dam si babu z kazdej strany ale nieje to ono...psychika to rozpozna :)
17.03.2008 - 18:43:33
00
Počuj, Prehadzovač, teraz si si to tu posral... Vieš, čo tu bude zajtra príspevkov proti tebe?
Ja síce tiež radšej počujem svišťanie poriadne nafúkanej galusky na asfalte ako mlaskanie blata pod tlstými gumami, ale som tolerantnejší - myslím si, že cesta je základom cyklistiky a ostatné druhy sú len nadstavbou. A strpím aj takých, čo si myslia, že bicykel bol vymyslený na poskakovanie. Stále sa však čudujem junáčikom, čo sa preháňajú po lese a myslia si, že vrcholom jazdenia je jazda na hojdačke. A pritom sa na hojdačke nikdy nenaučia jazdiť, maximálne tak spúšťať z kopca, ale ešte aj pri tom spúšťaní budú mať zlý posed, budú sa na kole mykotať a triasť a nebudú vedieť jazdiť rovno.

A ešte niečo - to akože dubničania alebo žiarania majú chodiť jazdiť na Záhorie???
Babu nám závidia všetci... Prídem z výjazdu, manželka sa ma opýta: kde si bol? Na Babe... Druhý raz to isté... Tretí raz už len odvrkne - furt len na tú Babu chodíš... A potom si cyklista nájde frajerku, príde od nej domov, na klasickú otázku smelo a hrdo pozrie manželke do očí a bez zaklamania odpovie: na babe...
Tak Babu nám z tohto dôvodu dubničania závidia. Lebo oni môžu manželke na otázku odpovedať - na Homôlke. A hľadaj si frajerku s menom Homôlka...
17.03.2008 - 20:43:57
00
to JoKo tak teraz si ulahodil mojmu srdcu tym vychvalenim ziletiek no nieje nad dobru trasu ako u nas Čertovica alebo Lom nad Rimavicou uz sa tesim kedy si pojdem tie krasne cesty zamakat. no chodim aj do Gabcikova a tam si dam tak par razy za rok po hradzi ale ako uz bol spominany ten vietor no je to super zazitok ale niet nak krasne asfaltky v poriadnych horach.
17.03.2008 - 20:58:12
00
Podla mna su krasne trasy aj tu v Tatrach. Len skoda, ze nam tu vyvalal ten vietor tolko stromov. Bolo by to tu omnoho krajsie.
17.03.2008 - 21:13:12
00
to all moj prvy cestak co mam teraz :D je amulet preto chcem nieco lepsie ako je MERIDA. podla mna ako sa hovori ze lacne je na hovno nech si kupi demu najnizsej rady co je za 7500 alebo pouzite ale na to by som nevsadil
17.03.2008 - 21:36:36
00
keyboard_arrow_up